Ekonomika a finance

Potřebujete nástroj na zpracování kompletního účetnictví vždy dle platné legislativy?

Neocenitelnou předností informačního systému je, že umožňuje uživatelům vždy účtovat dle platné legislativy v České Republice a na Slovensku. To je možné díky průběžným aktualizacím systému v návaznosti na všechny legislativní změny. Systém vám tak umožní poskytnout vysokou úroveň služeb klientům v obou zemích.

Prostřednictvím informačního systému můžete vést kompletní účetnictví, včetně mzdového a zajišťovat hotovostní i bezhotovostní platby. V systému máte současně k dispozici přehled o aktuálních tržbách. Ten je pak vaším užitečným pomocníkem při plánování prodeje a tržeb. Nezbytný úkon, jakým jsou uzávěrky pokladen, je díky systému skutečně hračka.

Informační systémy HELIOS vám též umožňují evidenci způsobu placení (hotově, karty, šeky, stravenky, zákaznická konta a jiné možnosti). Umožňují okamžité zjištění stavu finančních prostředků v pokladně, či prohlížení a tisk všech dříve provedených prodejů. Systém však podporuje i další tisky, jako tisk reklamačního listu, dokladu o odvodu tržby, dokladu o dotaci pokladny a podobně.

Díky němu máte možnost získat údaje o tržbě aktuálního období včetně různých způsobů placení i druhů uživatelem definovaných pohybů. Samozřejmostí je i export tržeb do účetnictví. Za zmínku jistě stojí i umožnění řady různých přehledů o pohybu a stavu vybrané pokladny.

Samozřejmostí informačního systému je podpora účetnictví a vyhodnocení za organizace, útvary, zakázky, nákla­dové okruhy, zaměstnance a vozidla a to včetně účtování v cizích měnách.

Výhodou je automatizované generování účetních i daňových pohybů majetku.

Systém pro své uživatele zajistí kontrolu konzistence dat mezi účetnictvím a daňovou evi­dencí a vedení běžného i hospodářského roku. Uživatelé bezesporu ocení i podporu účetních standardů IFRS, US-GAAP či vlastních standardů, stejně jako neomezený počet zpracovávaných klientů.

Mezi výhody informačních systémů patří variabilita mzdových kalendářů i kontrolní mechanismy, které poskytnou vysoký komfort při zpracování mzdové a personální agendy.

Automatické účtování mezd do modulu účetnictví či export pro zaúčtování v systémech zákazníků účetních společností, stejně jako podpora generování statických výstupů jsou funkcionality, které zefektivní vaši práci.

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?

© 2018 Asseco Solutions Mapa webu Všeobecné obchodní podmínky
Developed by SHERWOOD