Poznejte dokonale produkty HELIOS

Dosáhněte úspěchu dalším vzděláváním! Prohlubte své znalosti o práci s programem a získejte tak co největší přínos. 

Výpis školení

Kalendář školení

Vyberte produkt

Vyberte oblast

Záznam - Kontroly DPH

Produkt: HELIOS Orange

Jste osoba zodpovědná za správné sestavení Výkazu DPH?  Chcete mít jistotu, že je Výkaz DPH sestaven správně a že jste na nic nezapomněli? Umíte provádět kontroly pro účely vykazování DPH od prvotních dokladů přes jejich zaúčtování až po daňovou evidenci a sestavení vlastního Výkazu DPH? V našem webináři Kontroly DPH vám komplexně vysvětlíme, jak postupovat při kontrole a jak si nastavit potřebné kontrolní sestavy, aby vaše práce spojená se sestavením a vykázáním DPH byla rychlá, efektivní a vedla ke správným výstupům.

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,80 Kč

Záznam - Majetek

Produkt: HELIOS Red

Rádi bychom Vás pozvali na webinář školení - majetek, kde se dozvíte jak v programu Majetek Helios Red zadáte karty dlouhodobého majetku, jakým způsobem lze sestavit plán odpisů, odpisy spočítat, případně je opravit. Dále bude vysvětleno vyřazení dlouhodobého majetku, zaúčtování odpisů, zařazení i vyřazení dlouhodobého majetku a práce v části drobného majetku.

Oblast: Majetek
Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,55 Kč

Záznam - Pokladna

Produkt: HELIOS Orange

Pracujete denně s pokladnou? Chcete svoji práci zjednodušit a zrychlit? Naučte se využívat všechny funkce, který náš modul Pokladna nabízí. Webinář Vás naučí správně nastavit jednotlivé pokladny, pořizovat pokladní doklady v korunách i cizí měně, provázat pokladní doklady a faktury. Nezapomeneme ani na účtování, pokladní uzávěrku a samozřejmě kontroly zůstatků oproti účetnictví. Za 1,5 hodiny v pohodlí Vaší kanceláře získáte odpovědi na všechny Vaše otázky, týkající se tohoto modulu.

Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Kontrola majetku proti účetnictví

Produkt: HELIOS Orange

Obě evidence – majetková i účetní, jsou dlouhodobé a musí hodnotově souhlasit. Ukážeme Vám jak tuto shodu ověřit, a hlavně – kde hledat příčinu případného rozdílu.

Oblast: Majetek
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,80 Kč

Záznam - Práce se saldem

Produkt: HELIOS Orange

Přehled o pohledávkách a závazcích vůči obchodním partnerům, ať splatných nebo již zaplacených, nám poskytuje účetní saldokonto. Jak ohlídat jeho soulad se zůstatky odpovídajících účetních účtů, sestavit inventarizaci účtu k rozvahovému dni, zúčtovat kurzové rozdíly cizoměnových položek, odstranit případný dílčí nesoulad v saldu - vám ukážeme v našem webináři věnovaném tématu saldokonta.

Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,55 Kč

Záznam - Exekuce

Produkt: HELIOS Orange

Zpracováváte v HELIOSu Orange mzdy a musíte zaměstnancům provádět exekuční srážky? Umíte si nastavit a zkontrolovat příslušné údaje pro výpočet srážek exekucí a zkontrolovat si správnost výpočtu srážky? Cílem našeho webináře Exekuce je seznámit Vás přehlednou a ucelenou formou se způsobem správného nastavení mzdových údajů pro výpočet srážek výkonu rozhodnutí v programu HELIOS Orange. Vysvětlíme Vám, jak probíhá výpočet exekučních srážek a jak můžete provádět jejich kontrolu a případné úpravy. Ukážeme Vám, jak vytvoříte platební příkazy pro odvod srážek a jak pracovat s deponovanými platbami.

Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Fakturace

Produkt: HELIOS Orange

Začínáte pracovat v modulu fakturace a rádi byste se dozvěděli jak správně vystavovat doklady? Tento webinář je určen začínajícím uživatelům, které seznámí se základním nastavením Heliosu. Bude se věnovat vystavení faktury přijaté a vydané, parametrům konfigurace, nastavení dokladových řad a úhradě dokladů. Součástí bude samozřejmě i praktická část, ve které se dozvíte vše podstatné k bezproblémové fakturaci.

Oblast: Fakturace
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Jak začít pracovat v modulech Personalistika a Mzdová evidence Heliosu Red

Produkt: HELIOS Red

Začínáte zpracovávat mzdy? Přecházíte z jiného mzdového systému na Helios Red?Na tomto webináři se seznámíte se základními postupy při zavedení osobních karet pracovníků a při zpracování mezd.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - Práce s Bankou

Produkt: HELIOS Orange

Pracujete s bankovními výpisy? Chcete vědět jak nejlépe využívat všechny funkce, které HELIOS Orange při práci s bankou nabízí? Jak funguje elektronické stahování výpisů? Jak si nainstalovat potřebný plugin? Jaký je správný metodický postup při zpracování výpisu? Máte správně nastavený systém pro párování úhrad? Jak funguje příprava účtování a následné zaúčtování? Odpovědi na všechny tyto otázky se dozvíte na našem webináři.

Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,55 Kč

Záznam - Správa pohledávek

Produkt: HELIOS Orange

Jste ve vaší firmě ten, kdo má na starosti práci s pohledávkami? Pak jistě víte, že správa pohledávek začíná ještě před vlastním vystavením faktury, a to prověřením spolehlivosti obchodního partnera, a končí správným a včasným uhrazením pohledávky – teprve tehdy je obchodní případ završen. Mezitím ale musíte předkládat přehledy pohledávek bance, posílat konfirmační dopisy, potýkat se s výpočtem opravných položek, partnery upomínat…..Právě pro vás jsme připravili webinář Správa pohledávek.

Oblast: Ekonomika, Fakturace
Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,55 Kč
frame-skoleni.jpg

Školení ušité na míru vaší společnosti

Potřebujete školení šité na míru vašim potřebám? Pak bychom vám velmi rádi představili naše Školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme zcela podle vašich představ.

Školící prostory

Kurzy probíhají v počítačových učebnách školicího centra společnosti Asseco Solutions, a.s., ve třech lokalitách v rámci České republiky nebo v učebnách smluvních partnerů, které jsou plně vybaveny didaktickou technikou.

skolici-prostory-praha-1.jpg

Praha

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99

Přejít na mapu

skolici-prostory-brno-1.jpg

Brno

Asseco Solutions
Spilberk Office Centre, Holandská 2

Přejít na mapu

skolici_stredisko_hk.jpg

Hradec Králové

Asseco Solutions
Bratří Štefanů 60/39

Přejít na mapu

© 2017 Asseco Solutions Mapa webu Všeobecné obchodní podmínky
Developed by SHERWOOD