Poznejte dokonale produkty HELIOS

Dosáhněte úspěchu dalším vzděláváním! Prohlubte své znalosti o práci s programem a získejte tak co největší přínos. 

Výpis školení

Kalendář školení

Vyberte produkt

Vyberte oblast

Záznam - Elektronická evidence tržeb

Produkt: HELIOS Orange

Čeká vaší firmu elektronická evidence tržeb? Buďte na ní připraveni včas! Na webináři se dozvíte, jaké kroky je třeba udělat pro hladké spuštění vlastní evidence. Vysvětlíme vám, jak nastavit systém HELIOS ORANGE, aby byl na EET připraven. Nebude chybět ani názorná ukázka komunikace se serverem Finanční správy, storna evidované tržby či postupu v případě, kdy se registrace tržby nezdařila.  

Oblast: Ekonomika, Obchod
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Elektronická evidence tržeb

Produkt: HELIOS Red

Čeká vaší firmu elektronická evidence tržeb? Buďte na ní připraveni včas! Na webináři se dozvíte, jaké kroky je třeba udělat pro hladké spuštění vlastní evidence. Vysvětlíme vám, jak nastavit systém HELIOS RED, aby byl na EET připraven. Nebude chybět ani názorná ukázka komunikace se serverem Finanční správy, storna evidované tržby či postupu v případě, kdy se registrace tržby nezdařila.  

Oblast: Ekonomika, Obchod
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Správa pohledávek

Produkt: HELIOS Orange

Jste ve vaší firmě ten, kdo má na starosti práci s pohledávkami? Pak jistě víte, že správa pohledávek začíná ještě před vlastním vystavením faktury, a to prověřením spolehlivosti obchodního partnera, a končí správným a včasným uhrazením pohledávky – teprve tehdy je obchodní případ završen. Mezitím ale musíte předkládat přehledy pohledávek bance, posílat konfirmační dopisy, potýkat se s výpočtem opravných položek, partnery upomínat…..Právě pro vás jsme připravili webinář Správa pohledávek.

Oblast: Ekonomika, Fakturace
Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,55 Kč

Záznam - Inventura ve skladu

Produkt: HELIOS Orange

Víte, jak správně metodicky provést inventuru v systému HELIOS Orange? Jaké podmínky musejí být splněny, aby nápočet skladových zásob odpovídal skutečnosti? Jak uzavřít sklad, aby některý z kolegů během inventury nezměnil stav kontrolovaného skladu? Co dělat při vygenerování inventurních dokladů do špatného období? V rámci tohoto webináře se dozvíte, jak správně postupovat při vytvoření Inventury v systému HELIOS Orange a tím i zajistit korektní kontrolu Vaší skladové evidence.

Oblast: Sklady
Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,52 Kč

Záznam - Kontroly DPH

Produkt: HELIOS Orange

Jste osoba zodpovědná za správné sestavení Výkazu DPH?  Chcete mít jistotu, že je Výkaz DPH sestaven správně a že jste na nic nezapomněli? Umíte provádět kontroly pro účely vykazování DPH od prvotních dokladů přes jejich zaúčtování až po daňovou evidenci a sestavení vlastního Výkazu DPH? V našem webináři Kontroly DPH vám komplexně vysvětlíme, jak postupovat při kontrole a jak si nastavit potřebné kontrolní sestavy, aby vaše práce spojená se sestavením a vykázáním DPH byla rychlá, efektivní a vedla ke správným výstupům.

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,80 Kč
Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč

Záznam - Konec roku - číselné řady

Produkt: HELIOS Orange

Jste zodpovědní za konec roku v rámci HELIOS Orange? Ať už jste pokročilý uživatel, nebo nový uživatel, který tyto postupy dosud neaplikoval, pojďme si společně připomenout (naučit) úkony spojené s koncem období v HELIOS Orange. V rámci tohoto webináře se dozvíte co vše je potřebné k úspěšnému a hladkému přechodu na další období v HELIOS Orange.  Budete tak mít jistotu, že jste na nic nezapomněli a máte připravené veškeré kroky před provedením vlastní účetní uzávěrky (jak na uzávěrku bude předmětem samostatného webináře).

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,52 Kč

Záznam - Práce se saldem

Produkt: HELIOS Orange

Přehled o pohledávkách a závazcích vůči obchodním partnerům, ať splatných nebo již zaplacených, nám poskytuje účetní saldokonto. Jak ohlídat jeho soulad se zůstatky odpovídajících účetních účtů, sestavit inventarizaci účtu k rozvahovému dni, zúčtovat kurzové rozdíly cizoměnových položek, odstranit případný dílčí nesoulad v saldu - vám ukážeme v našem webináři věnovaném tématu saldokonta.

Cena vč. DPH: 550 Kč
Cena bez DPH: 454,55 Kč

Záznam - Roční zúčtování daně - Mzdy

Produkt: HELIOS Orange

Zpracováváte v HELIOS Orange mzdy a budete zaměstnancům provádět roční zúčtování daně za rok 2016? Chcete mít jistotu, že jste zadali veškeré údaje správně a že jste na nic nezapomněli? Umíte si zkontrolovat příslušné údaje a mít přehled o zpracovaných záznamech? Cílem našeho webináře Roční zúčtování daně je seznámit Vás přehlednou a ucelenou formou se způsobem zpracování ročního zúčtování v programu HELIOS Orange. Vysvětlíme Vám, jak postupovat při vyplňování a kontrole údajů ve formuláři ročního zúčtování daně. Ukážeme Vám, jak zadat roční nezdanitelné částky, údaje od předchozích zaměstnavatelů a případné korekce načtených hodnot, abyste mohli na závěr zahrnout vypočtené přeplatky na daních do mezd zaměstnanců. 

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 550 Kč

Záznam - Budoucí cashflow – Řízení peněžních toků

Produkt: HELIOS Orange

Nástroj vhodný pro ty, kteří pracují s finančními prostředky společnosti. Ukážeme, a naučíme vás, jak si sestavit budoucí denní přehled vašich finančních prostředků. Uvidíte, jak ho budou ovlivňovat nadcházející platby vašich zákazníků, výplaty mezd nebo provozní výdaje. Modul Řízení peněžních toků spočítá tyto údaje za vás, dokáže zohlednit dosavadní platební morálku vašich odběratelů, umožní zásahy uživatele do výše očekávané částky i do dne platby.

Cena vč. DPH: 550 Kč
frame-skoleni.jpg

Školení ušité na míru vaší společnosti

Potřebujete školení šité na míru vašim potřebám? Pak bychom vám velmi rádi představili naše Školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme zcela podle vašich představ.

Školící prostory

Kurzy probíhají v počítačových učebnách školicího centra společnosti Asseco Solutions, a.s., ve třech lokalitách v rámci České republiky nebo v učebnách smluvních partnerů, které jsou plně vybaveny didaktickou technikou.

skolici-prostory-praha-1.jpg

Praha

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99

Přejít na mapu

skolici-prostory-brno-1.jpg

Brno

Asseco Solutions
Spilberk Office Centre, Holandská 2

Přejít na mapu

skolici_stredisko_hk.jpg

Hradec Králové

Asseco Solutions
Bratří Štefanů 60/39

Přejít na mapu

© 2017 Asseco Solutions Mapa webu Všeobecné obchodní podmínky
Developed by SHERWOOD