Poznejte dokonale produkty HELIOS

Dosáhněte úspěchu dalším vzděláváním! Prohlubte své znalosti o práci s programem a získejte tak co největší přínos. 

Výpis školení

Kalendář školení

Vyberte produkt

Vyberte oblast

Záznam - Dynamics 365

Produkt: HELIOS Green, HELIOS Orange

Dynamics 365 – platforma pro řízení obchodu, marketingu a servisu s úzkou integrací na systémy Helios. - Představení dodavatele - Představení Dynamics 365 - Živá ukázka: uživatelského prostředí,řídících panelů, příležitosti integrace s MS Office - Diskuse. Níže naleznete odkaz na webinář.  

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Obchodní kalkulace

Produkt: HELIOS Orange

Potřebujete rychle vytvořit nabídku a mít jistotu, že cena odpovídá nákladům? Chtějí po Vás zákazníci nabídky na různé velikosti dodávek? Pro tyto účely můžete s výhodou využít modul Obchodní Kalkulace. Pomocí tohoto modulu je možné pružně a rychle vytvářet kalkulace výrobků v návaznosti na náklady jednotlivých součástí. Zároveň jsou vytvořené kalkulace spojeny s daným obchodním případem a je možné z nich generovat nabídky v české či cizí měně. V modulu je samozřejmě pamatováno také na kalkulaci dopravy, obalů a položek, které není možné rozpočítat podle kusů. Chcete vědět víc? Přihlaste se na tento webinář. Níže naleznete odkaz na webinář.

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Moderní řízení zásob

Produkt: HELIOS Orange

Tak rychlá doba, že to svět neviděl! Na webináři se mimo jiné dozvíte: proč se vyplatí automatizovat procesy uvnitř dodavatelského řetězce, uvidíme reálnou ukázku jak lze dosáhnout prakticky stoprocentní dostupnosti za minimálních zásob, příklady z ecommerce, retailu, velkoobchodu a výroby. Přínosy:zvýšení dostupnosti položek pro vaše zákazníky (naším základním pravidlem je dostupnost,+),snížení vázaného kapitálu v zásobách v průměru o 20%, zrychlení obrátky zásob o 15-30%,úspora času a nákladů na tvorbu objednávek,běžně dosahujeme procesní úspory až 60%.Níže naleznete odkaz na webinář. 

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Efektivní řešení expedice

Produkt: HELIOS Orange

Jak na automatickou expedici? Řešením je Balíkobot.Ve spolupráci s naším partnerem Balíkobot jsme pro Vás připravili webinář, na kterém se dozvíte, jak ušetřit desítky procent času na expedici a automaticky sledovat zásilky. Webinář bude začínat představením služby a novinek, dále referencemi klientů a expedicí, jak ji znáte. Zaměříme se i na reálnou ukázku expedice v HELIOS Orange. Na závěr bude představen obchodní proces, jak ze strany Balíkobotu, tak i HELIOSU. Systém Balíkobot je certifikovaným integračním řešením pro ERP HELIOS Orange. Níže naleznete odkaz na webinář.    

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Jak správně zálohovat

Produkt: HELIOS Orange

Zálohování je nutnost, bez které se žádná firma neobejde. Víte však, jak správně zálohovat a co vše je k tomu potřeba? Jak vyřešit zálohování mimo firmu jednoduše a rychle? Na tomto webináři Vám vysvětlíme a ukážeme, jak se o firemní data správně starat, aby jste v případě nenadálé události jako je selhání hardware nebo poslední dobou velice aktivní RANSOMWARE, byli na tyto situace připraveni a o svá data měli vždy postaráno, data byla vždy dostupná a v bezpečí mimo firemní prostory. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - ERPORT – Pravdy a mýty o cloudu

Produkt: HELIOS Orange

Disponujete obchodními zástupci či rozvozy a svozy zboží, kdy během dne navštěvujete více zákazníků a nejezdíte pro pravidelné trase. Chcete ušetřit čas, PHM či naložit zboží v pořadí návštěv? Pracujte s mapovými podklady přímo v HELIOS Orange.    

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Efektivní správa dokumentů

Produkt: HELIOS Orange

Na tomto webináři se dozvíte, jak Vaši společnost postupně transformovat na bezpapírovou kancelář. Zaměříme se primárně na praktické ukázky řešení DOCU-X na: evidenci došlé pošty, automatizaci zpracování dodavatelských faktur, evidenci a správu smluv, správu řízené dokumentace (ISO). Systémy pro správu dokumentů DOCU-X jsou certifikovaným integračním řešením pro ERP Helios a lze je úzce provázat, ale také provozovat naprosto nezávisle na Heliosu. Webinář je vhodný pro kohokoliv, koho papírování zdržuje od skutečné práce. Níže naleznete odkaz na webinář.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Legislativní výkazy v Helios Orange

Produkt: HELIOS Orange

Sestavení legislativních výkazů Rozvaha a Výsledovka, definice výkazů a její  kontrola, správné nastavení účtů ve vazbě na výkazy, kontroly v účetním deníku, tisk a odeslání výkazů.

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam-Výdejna pro systém HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Během semináře bude představen modul, rozšiřující skladovou evidenci systému HELIOS Orange o podporu zápůjček a vratek.Součástí semináře bude ukázka ovládání modulu z prostředí systému HELIOS Orange a z prostředí mobilních zařízení (přenosné terminály, tablety, mobilní telefony). Seminář je určen pro společnosti, které používají výdejnu přípravků a nástrojů, případně se zabývají půjčováním strojů a zařízení. Výdejnu je možné využít jak pro interní evidenci zápůjček, tak i pro zápůjčky na externí organizace. Níže naleznete odkaz na webinář.

Oblast: Výroba
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Aplikace SERVIS – B2A Software Development

Produkt: HELIOS Orange

Představíme Vám živou ukázku aplikace Servis. Ta vede k urychlení a zefektivnění procesů jako je zobrazení fronty práce, evidence servisní činnosti/zásahů, stav skladu – materiálu, aj. Aplikace je plně v online módu, zapracované informace zobrazuje tedy okamžitě v ERP systému zákazníka. iPad, na kterém aplikace běží, je možné vybavit SIM kartou a tím rozšířit její dosah i mimo síť wifi. Níže naleznete odkaz na webinář.  

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam- Prověřování bonity zákazníků v HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Ve spolupráci s firmou Credit Check, s.r.o. jsme pro vás připravili webinář na téma prověřování bonity zákazníků v HELIOS Orange. Webinář je určen pro firmy obchodující na fakturu s dalšími firmami v ČR nebo SR, které chtějí snížit riziko vzniku nedobytných pohládávek. Během webináře budou představeny jak bezplatné nástroje prověřování, které jsou součástí HELIOS Orange, tak volitelné doplňky. Ty například umožňují jedním klikem z HELIOSu prověřit jednoho zákazníka ve více než 20 informačních zdrojích najednou. Účastníkům webináře bude na požádání poskytnuto bezplatné 14-ti denní testování plné verze služeb.    

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - EDI pro HELIOS ORANGE

Produkt: HELIOS Orange

Jednodušší fungování Vaší společnosti díky HELIOS EDI. Webinář je určen pro všechny firmy, které potřebují řešit elektronickou výměnu dokumentů mezi obchodními partnery. Jde zejména o výrobní, obchodní i logistické společnosti. Řešení je nezávislé na softwaru obchodního partnera a na způsobu komunikace. S naší službou HELIOS EDI odpadá i starost o zřízení konektivity s partnery, neboť je to součástí námi nabízeného řešení. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.  

Oblast: Obchod, Výroba
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Schvalování – Workflow

Produkt: HELIOS Orange

Na webináři se dozvíte, jak mohou pomocí nástroje Workflow zodpovědní zaměstnanci schvalovat dokumenty - například faktury, pokladní doklady, objednávky, úkoly a další, a to bez nutnosti jejich fyzického předávání a bez přístupu k systému HELIOS Orange. Zjistíte také, jak mít přehled ve všech klíčových dokumentech z pohledu vyjádření jednotlivých schvalovatelů. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Provozujte HELIOS v cloudu v rámci služby ERPORT!

Produkt: HELIOS Orange

Nechcete se starat o vlastní infrastrukturu? Je pro Vás obtížné a finančně náročné dimenzovat prostředí pro HELIOS na několik let dopředu? Máme pro Vás řešení!Provozujte HELIOS v cloudu prostřednictvím řešení od Asseco Solutions. Používejte HELIOS v cloudu a vaše data budou vždy v bezpečí a dostupná odkudkoliv. Díky ERPORTu se nebudete muset starat o infrastrukturu, licence a správu pro Váš provoz HELIOSu. Vše budete mít formou jasně definované služby placené na měsíční bázi.Nenechte si ujít webinář, kde se dozvíte, jak Vám může pomoci řešení ERPORT. Odkaz na záznam naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Jak na licencování Microsoft SQL a možnosti přechodu na ERPORT

Produkt: HELIOS Orange

Správné licencování je základ a na tomto webináři se dozvíte, nejčastější chyby v licencování Microsoft SQL. Vysvětlíme vám jednotlivé varianty licencování, povíme vám také jaké jsou známé omezení SQL Express a také další možnost provozu HELIOSu v cloudu ERPORT, kdy se již o licence SQL nemusíte starat a máte vždy nárok na novou verzi zdarma. Varianty SQL z pohledu správného licencování, nákupu, pronájmu, omezení a dalších možností provozu HELIOSU. Níže naleznete odkaz na webinář.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Zautomatizujte zadávání přijatých objednávek

Produkt: HELIOS Orange

Zdržuje Vás zadávání přijatých objednávek do systému HELIOS? Už nemusí!DOCU-X OCR je systém pro automatické vytěžování (rozpoznávání) požadovaných údajů z naskenovaných a elektronických dokumentů. Díky tomu odpadá nutnost údaje z dokumentů přepisovat do informačního systému Helios a celý proces přijatých objednávek tímto urychlíte a snížíte chybovost. Nenechte si ujít webinář, kde se dozvíte, jak Vám může pomoci řešení DOCU-X OCR od společnosti SOCOS IT s. r. o.Odkaz na záznam webináře naleznete níže. 

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Plánování tras v HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Disponujete obchodními zástupci či rozvozy a svozy zboží, kdy během dne navštěvujete více zákazníků a nejezdíte po pravidelné trase. Chcete ušetřit čas, pohonné hmoty či naložit zboží ve Vámi požadovaném pořadí? Pracujte s mapovými podklady přímo v HELIOS Orange. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.  

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam- Kontroly DPH

Produkt: HELIOS Orange

Jste osoba zodpovědná za správné sestavení Výkazu DPH?  Chcete mít jistotu, že je Přiznání DPH a Kontrolní hlášení sestaveno správně a že jste na nic nezapomněli? Umíte provádět kontroly pro účely vykazování DPH od prvotních dokladů přes jejich zaúčtování až po daňovou evidenci a sestavení vlastních výkazů? V našem webináři Kontroly DPH vám komplexně vysvětlíme, jak postupovat při kontrole a jak si nastavit potřebné kontrolní sestavy, aby vaše práce spojená se sestavením a vykázáním DPH byla rychlá, efektivní a vedla ke správným výstupům.

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 750 Kč

Záznam GDPR v HELIOS Green

Produkt: HELIOS Green

Sada školících webinářů pro funkcionality zajišťující podporu Nařízení GDPR v systému HELIOS Green, zejména pro modul GDPR Profi. Slouží jako náhrada osobního školení a jsou doplňkem ke standardní dokumentaci. Jedná se o 7 webinářů na jednotlivé dílčí oblasti řešení GDPR, ve kterých budete detailně seznámeni s fungováním systému a potřebnými nastaveními v dané oblasti.  Školení bude poskytnuto ve formě nahrávek, které si můžete kdykoli objednat.      

Cena vč. DPH: 7 690 Kč
Cena bez DPH: 6 355,37 Kč

Záznam - eIDAS a spisová služba HELIOS eObec

Produkt: HELIOS eObec

Obsahem školení je seznámení se s nařízením evropské unie známého pod zkratkou eIDAS, které má dopad na veškeré elektronické dokumenty a práci s nimi ve spisové službě. Cílem školení je říci si, co vše eIDAS při výkonu spisové služby ovlivňuje a jak se spisovou službou HELIOS eObec pracovat, abyste splňovali veškeré povinnosti, které jsou na Vás tímto nařízením evropské unie kladeny.

Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč
frame-skoleni.jpg

Školení ušité na míru vaší společnosti

Potřebujete školení šité na míru vašim potřebám? Pak bychom vám velmi rádi představili naše Školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme zcela podle vašich představ.

Školící prostory

Kurzy probíhají v počítačových učebnách školicího centra společnosti Asseco Solutions, a.s., ve třech lokalitách v rámci České republiky nebo v učebnách smluvních partnerů, které jsou plně vybaveny didaktickou technikou.

skolici-prostory-praha-1.jpg

Praha

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99

Přejít na mapu

skolici-prostory-brno-1.jpg

Brno

Asseco Solutions
Londýnské náměstí 886/4

Přejít na mapu

skolici_stredisko_hk.jpg

Hradec Králové

Asseco Solutions
Bratří Štefanů 60/39

Přejít na mapu