Chcete HELIOS

Úspěšné firmy mají jedno společné. Používají řešení od společnosti Asseco Solutions.

Každý správný manažer a ředitel začíná den kontrolou stavu svého podniku, divize nebo oddělení. A je jedno, jestli se to týká aktuálního stavu nebo plánu výroby, finančních výsledků, pohledávek a závazků nebo jiné agendy týkající se řízení společnosti.

S ERP systémy HELIOS budete mít tato důležitá data kdykoliv k dispozici a přehledně zobrazené.

HELIOS Orange je informační systém pro malé a střední firmy, zatímco HELIOS Green je ERP pro velké podniky.

 

Přáli jste si informační systém a neřešit u toho potřebný hardware? Pak pro vás máme službu ERPORT. Ta vám umožňuje provozovat HELIOS v cloudu.

A pokud budete chtít, nemusíte si hned kupovat celé licence. Můžete platit za využívání HELIOSu v ERPORTu měsíčně. Je to pro vás dostatečně zajímavé?

Kontaktujte nás nebo se podívejte na web ERPORTu a získejte další informace.

 

Průmysl 4.0 konečně ve vašich rukách. Jako jedni z prvních přinášíme na český trh plně funkční řešení, které najde uplatnění nejen ve výrobních společnostech, ale i v servisních organizacích.

Řešení SCS je modulární systém propojitelný s ERP systémy HELIOS (ale i systémy jiných výrobců). Umožní vám mít detailní přehled o stavu a vytíženosti vašich strojů a inteligentně predikovat a plánovat odstávky. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i čas a zefektivníte samotnou výrobu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se podívejte na web SCS.

 
Jste často v pohybu nebo se nechcete vázat na váš počítač v kanceláři? K datům v informačním systému se pohodlně dostanete kdykoliv a kdekoliv díky mobilním řešením.
 
Zjistěte více o našich mobilních aplikacích HELIOS Zoom (určená pro uživatele systému HELIOS Orange) a HELIOS Mobile (pro uživatele systému HELIOS Green).

 

Zaujala vás naše řešení?
Chcete vědět více?

Kontaktujte nás.

*

*
Položky označené (*) jsou povinné