HELIOS Zoom

iNuvio v mobilu? Žádný problém! Stáhněte si appku a pracujte v systemu HELIOS kdykoliv a odkudkoliv.

Co je HELIOS Zoom?

 • Aplikace umožňuje on-line přístup pomocí chytrého mobilního telefonu nebo tabletu, přičemž nezáleží na tom, zda máte Android, iOS či Windows.
 • Budete tak mít přístup ke všem důležitým informacím o dodavatelích, odběratelích a dění ve firmě včetně možnosti editace záznamů.

Pracujete jako manažer, obchodník nebo servisní pracovník, kteří tráví většinu času na cestách a u zákazníků?

Stáhněte si HELIOS Zoom.

Jaké má HELIOS Zoom možnosti?

Své reporty a grafy ze systému HELIOS Orange budete mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Navíc si je můžete sami připravit a poté jednoduše zvolíte, které chcete vidět ve vašem zařízení.

Pohodlně si založíte nového odběratele či dodavatele včetně kontaktních údajů a pořídíte záznam z jednání přímo na místě.

Schválíte všechny potřebné doklady, např. faktury, okamžitě, i když jste právě na cestách. Zažádat o dovolenou nebo ji schválit nyní můžete kdykoliv a odkudkoliv.

A budete také ihned znát potřebné informace o stavu faktur či o předložených nabídkách, případně pohledávkách vašeho zákazníka. Vaše jednání tak budou efektivnější a rychlejší.

Jsem manažer - je HELIOS Zoom vhodný i pro mě?

 • Jezdím často mimo kancelář a potřebuji být neustále informován o věcech, které považuji za důležité, či vyžadují moje schválení.
 • S HELIOS Zoom mohu na svých cestách například zjistit všechny potřebné informace k uzavření smlouvy, schválit dovolenou nebo zkontrolovat rozpracovanost výroby.
 • Také mohu sledovat plnění termínů, kontrolovat úspěšnost obchodních jednání a mnoho dalšího.

Jsem obchodník - je vhodný HELIOS Zoom i pro mě? 

 • Často navštěvuji klienty a pohybuji se v terénu. Potřebuji mít po ruce veškeré informace, které potřebuji k úspěšnému jednání.
 • S HELIOS Zoom mohu například zjišťovat informace o předchozích schůzkách a během jednání pořizovat on-line nový zápis nebo sledovat dostupnost položek na skladě.
 • Také mohu zjišťovat ceny, konkrétní obchodní podmínky, ověřit platební morálku a mnoho dalšího.

Jsem servisní technik - je HELIOS Zoom vhodný i pro mě?

 • Pohybuji se často v terénu a potřebuji umět okamžitě reagovat na požadavky zákazníků, je tedy pro mě velmi důležité mít přístup do HELIOS Orange kdykoliv.
 • S HELIOS Zoom mohu například přijímat požadavky na výjezd včetně detailu hlášení, rovnou se spojit se zákazníkem a domluvit termín opravy.
 • Také mohu odkudkoliv zjistit dostupnost a cenu náhradního dílu, zadat servisní výkaz, na jehož základě ve firmě vystaví fakturu a mnoho dalšího.

HELIOS Zoom je prostě pro všechny

 • HELIOS Zoom není určen jen zmíněným pozicím, ale všem osobám, které pracují s HELIOS Orange a chtějí mít relevantní informace kdekoliv a kdykoliv.
 • Nebudete pak závislí na někom jiném, nemusíte být zkušeným uživatelem PC, stačí umět pracovat s chytrým telefonem.
 • Všechny potřebné informace budete mít vždy po ruce, a nebo „na ruce“ v případě využívání notifikací do chytrých náramků a hodinek.

Are you interested in our services?

Leave us your contact details and we will get back to you.

+420 244 104 111

HELIOS usnadní běh firmy


HELIOS Easy

Rostoucí firma

Mějte rozjezd firmy pod kontrolou. Pohlídá za vás lorem ipsum i dolor samet.


HELIOS iNuvio

Střední firma

Mějte pod palcem rostoucí administrativu i potřeby firmy, které teprve přijdou.


HELIOS Nephrite

Velká firma

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Veritatis culpa