FITNESS PRO FIRMY

Dostaneme vaši firmu do kondice.

 

Stejně jako v našich osobních životech chceme být zdraví, výkonní a šťastní, tak to samé chceme po společnostech, pro které pracujeme a ve kterých trávíme většinu svého času. Abychom dosáhli tohoto blaženého stavu, musíme pro to něco udělat: chodíme do posilovny, zdravě jíme, dodržujeme životosprávu. Zkrátka život, který žijeme, nám není lhostejný.

 

Stejný princip platí i pro firmy. Pokud má firma prosperovat a zaměstnanci mají být spokojeni, poté musí být v dobré kondici. Každá zdravá firma dbá na efektivní a funkční procesy, optimalizaci nákladů, plánování výroby s minimem zásob a jiné.

 

Každý správný manažer a ředitel začíná den kontrolou kondice svého podniku, divize nebo oddělení. A je jedno, jestli se to týká aktuálního stavu nebo plánu výroby, finančních výsledků, pohledávek a závazků nebo jiné agendy týkající se řízení společnosti. S ERP systémy HELIOS budete mít tato důležitá data kdykoliv k dispozici a přehledně zobrazena. Optimální tepovka pro Váš podnik - to je HELIOS.

 

Přáli jste si informační systém a přitom neřešit potřebné železo? Nepotřebujete činky, závaží a další pomůcky, protože pro vás máme službu ERPORT. Ta vám umožňuje provozovat HELIOS v cloudu. S naším cloudem je každé závaží jako pírko.

 

Dnes už se nemusíte křečovitě držet činky, pokud máte v rukou Průmysl 4.0 od společnosti Asseco Solutions. Jako jedni z mála nabízíme na českém trhu plně funkční řešení, které najde uplatnění nejen ve výrobních společnostech, ale i v servisních organizacích. Řešení SCS je modulární systém propojitelný s ERP systémy. Umožní vám mít detailní přehled o stavu a vytíženosti vašich strojů, predikovat a plánovat. Šetříte čas a peníze. Efektivní výroba svalstva - jedině s SCS.

 

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?