Přijďte se přesvědčit osobně.
Volná plocha F/003
Výstaviště Brno
9.-13. 10. 2017

 

Zveme Vás k návštěvě naší expozice v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017. Letošní rok je pro nás revoluční, protože naše expozice se stane historicky první posilovnou pro všechny firmy v České a Slovenské republice. Čeká Vás nejen netradiční zážitek v rámci MSV, ale těší se na vás i naši školení trenéři, kteří vědí, jak dostat vaši firmu do kondice. Těšit se můžete na informační systémy HELIOS, CLOUDové řešení ERPORT a řešení SCS pro Průmysl 4.0.

 

Možná se ptáte, co FITNESS PRO FIRMY vlastně znamená. Stejně jako v našich osobních životech chceme být zdraví, výkonní a šťastní, tak to samé chceme po společnostech, pro které pracujeme a ve kterých trávíme většinu svého času. Abychom dosáhli tohoto blaženého stavu, musíme pro to něco udělat: chodíme do posilovny, zdravě jíme, dodržujeme životosprávu. Zkrátka život, který žijeme, nám není lhostejný.

 

Stejný princip platí i pro firmy. Pokud má firma prosperovat a zaměstnanci mají být spokojeni, poté musí být v dobré kondici. Každá zdravá firma dbá na efektivní a funkční procesy, optimalizaci nákladů, plánování výroby s minimem zásob a jiné. Pokud toto také řešíte, zastavte se ve FITNESS PRO FIRMY od Asseco Solutions na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

 

Každý správný manažer a ředitel začíná den kontrolou kondice svého podniku, divize nebo oddělení. A je jedno, jestli se to týká aktuálního stavu nebo plánu výroby, finančních výsledků, pohledávek a závazků nebo jiné agendy týkající se řízení společnosti. S ERP systémy HELIOS budete mít tato důležitá data kdykoliv k dispozici a přehledně zobrazena. Optimální tepovka pro Váš podnik - to je HELIOS.

 

Přáli jste si informační systém a přitom neřešit potřebné železo? Nepotřebujete činky, závaží a další pomůcky, protože pro vás máme službu ERPORT. Ta vám umožňuje provozovat HELIOS v cloudu. S naším cloudem je každé závaží jako pírko.

 

Dnes už se nemusíte křečovitě držet činky, pokud máte v rukou Průmysl 4.0 od společnosti Asseco Solutions. Jako jedni z mála nabízíme na českém trhu plně funkční řešení, které najde uplatnění nejen ve výrobních společnostech, ale i v servisních organizacích. Řešení SCS je modulární systém propojitelný s ERP systémy. Umožní vám mít detailní přehled o stavu a vytíženosti vašich strojů, predikovat a plánovat. Šetříte čas a peníze. Efektivní výroba svalstva - jedině s SCS.

 

Tak na co ještě čekáte? Neváhejte a navštivte ASSECO SOLUTIONS FITNESS.
Volná plocha F/003, Výstaviště Brno, 9. - 13. 10. 2017

 

Těšíme se na Vás.

 

 

a partneři