HELIOS Green s novou tváří

Novou verzi 44 svého ERP systému HELIOS Green, určeného pro střední a velké společnosti, uvedl v červnu na trh jeho tvůrce - společnost Asseco Solutions. Při vytváření nové verze oblíbeného informačního systému byl kladen důraz jak na moderní design, tak i na funkcionalitu a uživatelskou přívětivost.

Ve verzi 44 se zákazníci systému HELIOS Green mohou konkrétně těšit na: 
 Modernější vzhled 
 Nové ikony s možností nastavení velikosti 
 Zvýrazněné oddělovače oddílů pro zpřehlednění formulářů 
 Navigaci typu Outlook s možností přepnutí na původní strom 
 Fultextové vyhledávání v navigaci

K tomu podotýká Ing. Olga Koupilová, produktová manažerka systému HELIOS Green: „V nejnovější verzi jsme chtěli potěšit nejen rozum, ale i oko našeho uživatele. Modernější a vzdušnější design, možnost zvětšení ikon a zpřehlednění oken mu zjednoduší orientaci v systému a zpříjemní a zrychlí jeho práci. Využití plochy pro umístění informací a odkazů vytvoří z našeho informačního systému výchozí bod pro veškeré aktivity, které uživatel na svém počítači potřebuje provádět.“

Novinkami jsou též:

Aktivní plocha pro zobrazení důležitých sestav a indikátorů, informací z RSS kanálů, aktivního worklistu nebo odkazů na často používané agendy HELIOSu a další soubory.

Nastavení oblíbených funkcí pro snadnější orientaci a rychlejší spouštění často používaných funkcí.

Z hlediska funkcionality je nutno zmínit též:

Automaticky vytvářené QR kódy pro rychlé platby nebo předávání kontaktů

Zjednodušení tvorby účetních sestav

Zlepšenou podporu práce s komplety

Kumulované účtování odpisů majetku

Rozšířenou podporu komunikace s přepravci pro firmy využívající balíkovou resp. paletovou přepravu

Rozšíření možností oprav uzavřených mezd

Plnou podporu Konta pracovní doby

Možnost skrývání osobních údajů podle zákona o ochraně osobních údajů

Fulltextové vyhledávání v obsahu dokumentů uložených v informačním systému a mnoho dalších.

K jednotlivým tématům nabízí Asseco Solutions svým zákazníků specializované t. zv. „webináře“, kde se mohou s novými možnostmi a funkcionalitami v systému seznámit do všech podrobností.

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group.

Na konci roku 2012 v Asseco Solutions, a.s. pracovalo celkem 348 osob a obrat za rok 2012 činil 411,4 mil. Kč.

Poslání společnosti Asseco Solutions

Pomáháme firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

Bližší informace lze nalézt na www.AssecoSolutions.eu

ASSECO Group

Skupina ASSECO byla založena v roce 2004 vytvořením strategického partnerství mezi Asseco Poland (bývalý Comp Rzesów) a Asseco Slovakia. Z hlediska tržní kapitalizace je skupina jednou z deseti největších kótovaných IT společností v Evropě. Ekonomicky patří k nejsilnějším evropskýcm softwarovým společnostem – v roce 2012 se umístila na sedmém místě v žebříčku The Truffle 100, který analyzuje 100 nejúspěšnějších softwarových společností na základě kategorie výnosů z vlastního softwaru. Skupina ASSECO je dnes mezinárodním uskupením prosperujících evropských IT společností, které poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky v mnoha zemích Evropy. Portfolio jeho klientů tvoří stejně tak silné nadnárodní bankovní a finanční společnosti, veřejné instituce, mezinárodní korporace, jako malé a střední podniky.   ASSECO Group zaměstnává  přes 14 000 lidí po celé Evropě.

Bližší informace lze nalézt na www.asseco.com

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?