Petr Fulín opět třímá Zlatý volant

Stejně jako vloni se může i letos radovat Petr Fulín, úřadující evropský šampion v závodech cestovních vozů, ze získání ocenění Zlatý volant. Tohoto závodníka podporuje již třetím rokem Asseco Solutions.

Slavnostní vyhlášení ankety motoristických novinářů Zlatý volant, kterou každoročně organizuje vydavatelství SPORT PRESS se konalo 16. prosince v Top Hotelu Praha. Na svůj předešlý triumf navázal Fulín díky úspěšné obhajobě titulu v Evropském poháru cestovních vozů, oproti loňsku si bodově polepšil na 222 bodů. Fuldovo oblíbené číslo se navíc váže i k programu na příští sezonu: V těchto dnech se totiž podařilo domluvit spolupráci s automobilkou SEAT na příští rok, a tak už během odpoledne se mohl český jezdec v Praze vyfotit spolu s Alešem Novákem, ředitelem divize SEAT ČR, u nového vozu Leon Cup Racer s číslem 22. Ten mu přitom už před týdnem předal přímo v Barceloně sportovní ředitel automobilky Jaime Puig.

"Po letech se vracím za volant Seatu a příští rok plánuji... To vlastně teď ještě nemůžu říct," řekl k představení Petr Fulín, který s předchozí generací závodní verze Leonu soutěžil v sériích Supercopa a Eurocup a s Leonem v úpravě pro WTCC si během letošního roku vystřihnul také vítěznou účast v závodě Mistrovství světa na Slovakiaringu. Více informací o programu na sezonu 2015 se veřejnost a fanoušci dozví na tiskové konferenci, která se bude konat – symbolicky – 22. ledna v prostorách českého zastoupení značky SEAT.

Při své předvánoční návštěvě v Asseco Solutions se Fulín rozloučil se slovy: „S vámi v zádech je hračka vyhrát...J"

Výsledky ankety Zlatý volant 2014:

1. Petr Fulín                      222 bodů

2. Adam Lacko                  120 b.

3. Michal Matějovský                   72 b.

4. Tomáš Kostka               64 b.

5. Jan Charouz                  48 b.

Vekra racing team

Společnost Asseco Solutions je od roku 2011 partnerem Vekra racing teamu, který reprezentuje Českou republiku v ETCC (European Touring Car Cup).

Vekra racing team vznikl počátkem roku 2006. Název týmu určila spolupráce s hlavním partnerem - společností Vekra. Tým založil český závodník a manažer týmu Petr Fulín, který je zároveň jeho jediným vlastníkem.

Bližší informace lze nalézt na www.vekraracingteam.cz/.

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení". Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group.

Na konci roku 2013 v Asseco Solutions, a.s. pracovalo celkem 329 osob a obrat za rok 2013 činil 438,1 mil. Kč.

Poslání společnosti Asseco Solutions

Pomáháme firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

Bližší informace lze nalézt na www.AssecoSolutions.eu

ASSECO Group

Skupina ASSECO byla založena v roce 2004 vytvořením strategického partnerství mezi Asseco Poland (bývalý Comp Rzesów) a Asseco Slovakia. Z hlediska tržní kapitalizace je skupina jednou z deseti největších kótovaných IT společností v Evropě. Ekonomicky patří k nejsilnějším evropskýcm softwarovým společnostem – v roce 2012 se umístila na sedmém místě v žebříčku The Truffle 100, který analyzuje 100 nejúspěšnějších softwarových společností na základě kategorie výnosů z vlastního softwaru. Skupina ASSECO je dnes mezinárodním uskupením prosperujících evropských IT společností, které poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky v mnoha zemích Evropy. Portfolio jeho klientů tvoří stejně tak silné nadnárodní bankovní a finanční společnosti, veřejné instituce, mezinárodní korporace, jako malé a střední podniky.   ASSECO Group zaměstnává  přes 14 000 lidí po celé Evropě.

Bližší informace lze nalézt na www.asseco.com

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?