V Praze se už posedmé setkali uživatelé informačního systému HELIOS Green AUTOMOBILY

Již sedmé setkání dealerů - významných prodejců automobilů, silničních, stavebních a zemědělských strojů, velkých servisů, půjčoven a dalších společností uspořádala v úterý 8. listopadu 2016 společnost INFO NOVA. V konferenčním sále společnosti Asseco Solutions, která byla hlavním partnerem akce, se sešlo více než 40 ředitelů, manažerů, klíčových uživatelů a IT administrátorů z celé republiky. Mezi přítomnými byli nejen lidé z firem, které tento systém již používají, ale i potenciálních zájemců o dodávku a implementaci informačního systému HELIOS Green AUTOMOBILY.

Program setkání byl tradičně zaměřen na novinky v systému HELIOS Green AUTOMOBILY a to jak v ERP systému, tak ve specializovaných oblastech jako jsou prodej nových vozů, autobazar, autoservis. Primárně byla pozornost věnována dalšímu rozvoji systému v klíčových oblastech, možnostem využití mobilního řešení HELIOS Mobile, tentokrát ve skladech a praktickému využití různých typů DashBoardů. Prezentovány byly i zkušenosti z používání nových modulů a funkcionalit vyvinutých v minulém období. Účastníci byli rovněž informováni o aktuálním stavu a perspektivách vývoje rozhraní pro externí systémy, o přechodu na novou verzi systému a o předpokládaném rozvoji systému HELIOS Green v roce 2017.

Na setkání byli přítomni i zástupci dovozců automobilů, například AUTO JAROV, NH Car, AGROZET České Budějovice, Zeppelin, TUkas, AUTO-STAIGER CZ, Louda Auto, AutoESA, SIXT, Autocentrum BARTH, Porsche Inter Auto C a mnozí další. Setkání se zúčastnili i jiní významní hosté, například jménem Asseco Solutions zde promluvil obchodní ředitel, Jakub Platil.

Účastníci vysoce ohodnotili obsah, přínos i organizaci setkání, zdůraznili potřebu takovýchto workshopů a vyjádřili přání pokračovat v této tradici.

 

O společnosti INFO NOVA:

 

INFO NOVA, s.r.o., poskytovatel komplexních služeb v oboru ICT, držitel certifikátu ISO 9001:2008 a autorizovaný vývojový, implementační a obchodní partner HELIOS Green je autorem branžového řešení pro velké a střední prodejce aut a autoservisy nabízeného jako integrovaný firemní informační systém pod názvem HELIOS Green AUTOMOBILY. Tento systém zásadně rozšiřuje možnosti využívání českého informačního systému HELIOS Green, vyvinutého a dále rozvíjeného společností Asseco Solutions, ve firmách z „automobilové“ branže a je podporován i výrobci a dovozci.

 

Společnost INFO NOVA se zaměřuje na návrhy a řešení informačního prostředí ve firmách s cílem vytvořit co nejlepší podmínky pro jejich efektivní řízení. Na bázi informačního systému HELIOS Green a produktů společnosti Microsoft vytváří systémová řešení, která umožňují zracionalizovat tok veškerých informací ve firmě, integrovat je do jediného informačního systému společnosti. Všechny tyto nabízené činnosti jsou završeny systémovou integrací, v rámci které realizuje INFO NOVA ve spolupráci s dalšími specializovanými subdodavateli celý proces zavedení celopodnikového informačního systému HELIOS Green, plně odpovídajícího konkrétním potřebám zákazníka.

Předmětem činnosti společnosti INFO NOVA je v souhrnu:

komplexní uspokojování potřeb zákazníků v oblastech budování, rozvoje a efektivního využívání informačních technologií, zejména celopodnikových ekonomických informačních systémů.

implementace informačních systémů, vedení projektů, vývoj software, komplexní dodávky software a hardware, systémová integrace,

konzultace, servisní a poradenské služby.

 

O společnosti Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarová řešení z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group.Na konci roku 2015 v Asseco Solutions, a.s. pracovalo celkem 315 osob a obrat za rok 2015 činil 451,1 mil. Kč.

Poslání společnosti Asseco Solutions

Pomáháme firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

Bližší informace lze nalézt na http://www.assecosolutions.com

 

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?