Podpora před implementací

Zajistíme zákazníkovi zmapování a analýzu firemních procesů a navrhneme optimální řešení.

Analýza nasazení informačního systému

Díky zpracované úvodní studii či detailní analýze získáte jistotu, že informační systém bude zcela odpovídat vašim požadavkům.

Audit a návrh IT infrastruktury

Využijte možnost prověrky konfigurace svého hardwaru a softwaru a získejte podrobné informace o kritických místech své stávající infrastruktury.

Dodávka, instalace a konfigurace HW a SW

Využijte garance správné instalace a nastavení prostředí pro provoz informačního systému přímo od jeho výrobce. Jsme připraveni dodat hardware a software nainstalovaný a nakonfigurovaný optimálně právě pro váš provoz.

Implementace informačního systému a vedení projektu

Nasazení nového informačního systému bude rychlé a efektivní. Poskytneme vám tým odborných konzultantů pod vedením zkušeného vedoucího projektu, který zajistí hladký průběh nasazení systému.

Možnosti financování

Nabízíme širokou škálu možností financování informačního systému, například leasing, splátky, pronájem či čerpání dotačních titulů.

Záruka bez omezení

Po celou dobu, kdy bude vaše společnost náš informační systém využívat, máte nárok na plnou podporu dodavatele. Podpora se týká  souvisejících služeb i potřebné legislativní aktualizace. Podmínkou je pouze pravidelné hrazení systémové podpory na základě schválené smlouvy.

SQL Runtime licence

Licence pro SQL server nabízená výhradně pro provoz databáze HELIOS a pro přístup z aplikace HELIOS. Jedná se tedy o SQL server s licenčním, nikoliv funkčním omezením. Licenci nelze používat na SQL serveru, na němž jsou provozovány jiné SQL databáze a aplikace. Druhým významným omezením je zákaz „downgrade“. V případě zájmu o bližší informace, cenovou nabídku nebo dodávku výše uvedených licencí nás kdykoli kontaktujte: obchodto@assecosol.eu

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?