Podpora provozu informačního systému

Po celou dobu užívání informačního systému vám budou k dispozici naši špičkoví odborníci.

Přizpůsobení systému, zakázkové úpravy

Nebojte se přijít i vy se svou čistě individuální žádostí. Týmy konzultantů a provozních programátorů denně řeší požadavky, které nejsou pokryty standardní funkcionalitou systému.

Správa počítačové sítě

Přidejte se k firmám, které těží z toho, že jejich počítačovou síť spravují technici Asseco Solutions. Zajistí bezproblémový chod vašeho systému a vždy pohotově a úspěšně vyřeší jakékoli potíže.

Monitorování provozu informačního systému

Předcházejte potížím. Alternativou ke správě počítačové sítě je monitorování provozu serverů. Pravidelné reporty odhalí kritická místa vaší infrastruktury a navrhnou možnosti jejich odstranění.

Audit využití firemních informací

Zapojte svůj informační systém do celopodnikových procesů. Nechte si zkontrolovat efektivnost nastavení svého systému i možnosti využití všech dostupných funkcionalit.

Audit provozu informačního systému

Dopřejte si prověrku konfigurace vašeho hardwaru a softwaru. Ověřte si, zda vám systém bude vyhovovat i v dalších letech provozu.

Účetní poradenství a vedení účetnictví

Přidejte se k firmám, které využívají zkušenosti finančních i mzdových účetních Asseco Solutions. Postaráme se o vedení kompletní agendy buď u nás, nebo ve vaší společnosti.

ISDOC Viewer

ISDOC je pro mnohé uživatele informačních systémů ideálním řešením pro realizaci dnes tak nepostradatelné elektronické komunikace mezi dodavateli a odběrateli.ISDOC Viewer Vám umožní jednoduchým způsobem zobrazovat a tisknout dokumenty ve formátu isdoc/isdocx.

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?