Program setkání vývojářů a konzultantů.

Vinařství U Kapličky 
23. - 24.4. 2024

PROGRAM:

Změny programu vyhrazeny.

1. den 23.4. 2024

Velká Vyhlídka  - Hlavní společný program

9:00

Registrace

10:00

Zahájení

Luboš Římal, Petr Vítek

10:10

Produktová strategie

Jiří Panec

10:30

Změna distribuce

Michal Haňáček

10:50

Zlepšujeme kvalitu

Jan Holman

11:00 

Přestávka

11:30

Průběh prací na optimalizaci sytému

Vít Bednář

11:45 

 Integrace na AVA, Quanda

Jan Siegler, p. Spáčil (Quanda), Martin Macko

12:20

Cesta z Greenu do Nephritu

Olga Koupilová

12:50

Oběd

Velká Vyhlídka  - program pro konzultanty

14:20

Webový portál

Olga Koupilová

15:05

Dokumenty

Petr Holuška

15:35 

Přestávka

15:55

Pracovní cesty

Slávek Čech

15:55 

Multicompany

Olga Koupilová

16:05

CRM - ARES II

Martin Macko

16:20 

Přestávka - rozchod na workshopy

17:30

Ukončení programu 1. dne

Vinařství  - program pro vývojáře

14:30

Novinky v Major verzi 2024

Vít Bednář

15:00 

Serializace Simmotech

Radim Štěpán

15:25

Odložené spouštění funkcí

Radim Štěpán

15:45 

Přestávka

16:00

Přechod na nový přehled

Radim Štěpán

16:45

Plány jádra v dalších verzích

Jiří Diblík

17:00 

Závěrečná diskuse

Jiří Diblík

17:30

Integrace na Quanda pohledem programátora

Praktické workshopy

Malá Vyhlídka 

16:30 

Výroba - pracovní skupinka Gatema

Luděk Zouhar

17:00

Výroba - workshop Gatema

Luděk Zouhar

Velká Vyhlídka 

16:30

Design a ovládání, Nový přehled, Info Panel, Tiskové výstupy  

Olga Koupilová

17:00 

Webový portál

Olga Koupilová

Předsálí

16:30 

Sklady

Aleš Kacovský

16:30

Majetek

Markéta Růžičková

16:30

EKO

Pavla Kešnerová, Katka Stárová, Vlasta Nováková, Mirka Záthurecká

16:30

Koutek databázových 
moudrostí         

Miroslav Venclík

16:30

Mzdy

Slávek Čech

16:30

WF

Martin Macko

17:00

CRM

Martin Macko

2. den 24.4. 2024

Velká Vyhlídka  - program pro konzultanty

Malá Vyhlídka - program pro konzultanty

9:00

Úvod

Luboš Římal, Iva Mottlová

9:00

Design a ovládání, Nový přehled, Info Panel, Tiskové výstupy (pro konzultanty)

Olga Koupilová

10:00

Telemetrie

Michal Tobiáš

10:30

Přestávka a rozdělení na skupiny

10:50 

EKO - pracovní skupina

Pavla Kešnerová, Katka Stárová

11:50 

Sklady - pracovní skupina

Aleš Kacovský, Petr Holuška

12:50 

Oběd

10:50

Mzdy - pracovní skupina

Slávek Čech

11:50 

Majetek - pracovní skupina

Markéta Růžičková

12:50

Oběd

Vinařství - program pro vývojáře

9:00

Telemetrie

Michal Tobiáš

9:20 

Integrace na Quanda pohledem programátora

p. Bartoš (Quanda)

10:20

Přestávka

10:40

WS - nativní vývoj aplikací v AVAPlace

Radek Komzák, p. Spáčil (BC Logia)

12:40

Oběd a ukončení programu pro vývojáře

Asseco Solutions, a.s.