Záznam - Přínos moderní docházky

Produkt: HELIOS Orange

Strávíte každý měsíc množství času zpracováním docházky a přípravou podkladů pro mzdy? Rádi byste, aby mohli zaměstnanci zasílat žádosti o dovolenou nebo sickday třeba z mobilu? Potřebujete sledovat přesčasy, čas na jednotlivých projektech, ulehčit plánování směn, zjistit skutečné vytížení směn a popřípadě ihned reagovat na nepřítomnosti na pracovišti?Přijďte na webinář, na kterém vám představíme moderní řešení firemní docházky. Webinář je určen pro společnosti s cca 10 - 2000 zaměstnanci. Pro společnosti s pobočkami v různých městech či zemích, které chtějí docházku sjednotit.Pro firmy se zaměstnanci v kancelářích, ve výrobě, v prodejnách nebo v terénu. Níže naleznete odkaz na záznam webináře

ZDARMA

Tento videozáznam můžete shlédnout opakovaně bez omezení.

 Jak pomocí chytrých píchaček vkládat kromě docházky třeba žádosti o dovolenou, prohlížet vlastní plán směn nebo zobrazit stav přesčasu.  Jak pomocí mobilní appky vkládat docházku automaticky dle aktuální GPS pozice.  Jak si z mobilu prohodit směnu, schválit žádost o sickday nebo prohlédnout aktuální docházku svého týmu.  Jak jednoduše evidovat čas na jednotlivých projektech a následně vykazovat celkové množství práce u jednotlivých projektů.  Jak automaticky ošetřit povinné přestávky.  Jak chytře využít notifikace o 300 hod u DPP, o konci zkušebky, blížícím-se konci prac. poměru nebo o změnách v docházce.  Jak nastavit příplatky, prémie, stravenky, synchronizaci kalendářů a mnoho dalšího.

Představujeme nového partnera HELIOSu Orange, Docházku GIRITON, která přináší moderní řešení procesů okolo firemní docházky.

 

https://www.youtube.com/embed/PHbl7cseTOY?autoplay=1