Poznejte dokonale produkty HELIOS

Dosáhněte úspěchu dalším vzděláváním! Prohlubte své znalosti o práci s programem a získejte tak co největší přínos.

Výpis školení

POMÁHÁME ÚSPĚŠNÝM

Kalendář školení

Vyberte produkt

Vyberte oblast

Záznam - e-Neschopenka

Produkt: HELIOS Green

eNeschopenka a její řešení v systému HELIOS Green. Webinář je vhodný zejména pro mzdové účetní a správce systému.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - modulu Import/Export

Produkt: HELIOS Orange

Podrobný popis s názornou ukázkou pokročilé funkce pro tvorbu definice struktury finančního reportu v modulu Definice.

Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Přínos moderní docházky

Produkt: HELIOS Orange

Strávíte každý měsíc množství času zpracováním docházky a přípravou podkladů pro mzdy? Rádi byste, aby mohli zaměstnanci zasílat žádosti o dovolenou nebo sickday třeba z mobilu? Potřebujete sledovat přesčasy, čas na jednotlivých projektech, ulehčit plánování směn, zjistit skutečné vytížení směn a popřípadě ihned reagovat na nepřítomnosti na pracovišti?Přijďte na webinář, na kterém vám představíme moderní řešení firemní docházky. Webinář je určen pro společnosti s cca 10 - 2000 zaměstnanci. Pro společnosti s pobočkami v různých městech či zemích, které chtějí docházku sjednotit.Pro firmy se zaměstnanci v kancelářích, ve výrobě, v prodejnách nebo v terénu. Níže naleznete odkaz na záznam webináře

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Základní ovládání_iNUVIO

Produkt: HELIOS Orange

Tipy a triky pro efektivní využití a práci se systémem HELIOS Orange_iNUVIO v příkladech, aneb vyždímej informace z HELIOSU. Naučíte se orientovat v základních číselnících - organizace (dodavatelé, odběratelé, ostatní), zaměstnanci, kontakty, zakázky a nákladové okruhy. Uživatelské nastavení systému, tvorba sestav, filtrů, tisk a exporty do MS Excel, MS Word, OpenOffice Calc, PDF, TXT a dalších. Základy práce s kontingenčními tabulkami a grafy. Školení je primárně určeno pro nové uživatele HELIOSU Orange_iNUVIO.

Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,12 Kč

Záznam - Mzdy - změna legislativy

Produkt: HELIOS Orange

 

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,12 Kč

Záznam - REKLAMACE

Produkt: HELIOS Orange

Na webináři si ukážeme proces reklamace, který jsme schopni pokrýt v Helios Orange modulem QMS – reklamace. Odkaz na záznam naleznete níže  

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Jak správně zálohovat

Produkt: HELIOS Orange

Zálohování je nutnost, bez které se žádná firma neobejde. Víte však, jak správně zálohovat a co vše je k tomu potřeba? Jak vyřešit zálohování mimo firmu jednoduše a rychle? Na tomto webináři Vám vysvětlíme a ukážeme, jak se o firemní data správně starat, aby jste v případě nenadálé události jako je selhání hardware nebo poslední dobou velice aktivní RANSOMWARE, byli na tyto situace připraveni a o svá data měli vždy postaráno, data byla vždy dostupná a v bezpečí mimo firemní prostory. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam – Proúčtování zálohových faktur

Produkt: HELIOS Fenix

Webinář je zaměřen na problematiku evidence, úhrady a následného vypořádání zálohových faktur v modulu Kniha došlých faktur. Jejich správnou evidencí a používáním získáte přehled o zálohových fakturách, které ještě nebyly vypořádány a o zálohových fakturách, které vypořádány byly, tj. je k nim přiřazena konečná faktura (daňový doklad) s uvedeným vypořádáním. Pro plátce DPH možnost zpracování, zaevidování a zaúčtování Daňového dokladu k přijaté platbě, pokud byl dodavatelem zaslán.Školení je určené zejména pro uživatele, kteří pracují v modulech Helios Fenix s touto problematikou a chtějí si ujasnit práci se zálohovými fakturami a jejich vypořádání nebo pro ty, kteří zatím zálohy v modulech Helios Fenix nevedou, ale cítí potřebu jejich evidence s následným vypořádáním.

Oblast: Fakturace
Cena vč. DPH: 605 Kč
Cena bez DPH: 500 Kč

Záznam - Základní operace v modulu Banka

Produkt: HELIOS Fenix

Webinář je zaměřen především na modul Banka. Cílem webináře je ukázka základních účetních operací. Vysvětlíme vazby s Knihou došlých faktur, Knihou vydaných faktur, případně Pohledávek a místních poplatků. Školení je určené zejména pro uživatele, kteří užívají tyto moduly a chtějí se dozvědět, jak si mohou usnadnit práci v modulu Banka,využití automatického účtování, využití hromadného účtování, využití účetních šablon.

Cena vč. DPH: 605 Kč
Cena bez DPH: 500 Kč

Záznam - Efektivní správa dokumentů

Produkt: HELIOS Orange

Na tomto webináři se dozvíte, jak Vaši společnost postupně transformovat na bezpapírovou kancelář. Zaměříme se primárně na praktické ukázky řešení DOCU-X na: evidenci došlé pošty, automatizaci zpracování dodavatelských faktur, evidenci a správu smluv, správu řízené dokumentace (ISO). Systémy pro správu dokumentů DOCU-X jsou certifikovaným integračním řešením pro ERP Helios a lze je úzce provázat, ale také provozovat naprosto nezávisle na Heliosu. Webinář je vhodný pro kohokoliv, koho papírování zdržuje od skutečné práce. Níže naleznete odkaz na webinář.

Cena vč. DPH: ZDARMA
frame-skoleni.jpg

Školení ušité na míru vaší společnosti

Potřebujete školení šité na míru vašim potřebám? Pak bychom vám velmi rádi představili naše Školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme zcela podle vašich představ.

Školící prostory

Kurzy probíhají v počítačových učebnách školicího centra společnosti Asseco Solutions, a.s., ve třech lokalitách v rámci České republiky nebo v učebnách smluvních partnerů, které jsou plně vybaveny didaktickou technikou.

skolici-prostory-praha-1.jpg

Praha

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99

Přejít na mapu

837f34f3-8392-44a7-ba69-d6b42bb45c9f-1.jpeg

Brno

Asseco Solutions
Londýnské náměstí 886/4

Přejít na mapu

skolici_stredisko_hk.jpg

Hradec Králové

Asseco Solutions
Bratří Štefanů 60/39

Přejít na mapu