Poznejte dokonale produkty HELIOS

Dosáhněte úspěchu dalším vzděláváním! Prohlubte své znalosti o práci s programem a získejte tak co největší přínos.

Výpis školení

POMÁHÁME ÚSPĚŠNÝM

Kalendář školení

Vyberte produkt

Vyberte oblast

Záznam - e-Neschopenka

Produkt: HELIOS Green

eNeschopenka a její řešení v systému HELIOS Green. Webinář je vhodný zejména pro mzdové účetní a správce systému.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - REKLAMACE

Produkt: HELIOS Orange

Na webináři si ukážeme proces reklamace, který jsme schopni pokrýt v Helios Orange modulem QMS – reklamace. Odkaz na záznam naleznete níže  

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Mzdy - změny legislativy

Produkt: HELIOS Red

Jste připraveni na legislativní změny týkající se mzdové problematiky? Během webináře si všechny tyto změny projdeme a ukážeme si také, jak se projeví v Heliosu Red.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,08 Kč

Mzdy - aktuální problémy a novinky

Produkt: HELIOS Orange

Vzhledem k aktuální situaci je třeba řešit i ve mzdách v systému HELIOS Orange některé nestandardní či méně obvyklé skutečnosti, se kterými se nyní můžete setkat. Na webináři Vás seznámíme s tím, jak řešit ve mzdách ošetřovné z důvodu uzavření škol, nemocenskou z důvodu karantény zaměstnanců, překážky v práci z důvodu uzavření podniku či nemožnosti vykonávat danou činnost. Současně Vás budeme informovat o novinkách a úpravách ve mzdovém modulu, které chystáme do nové verze systému, která bude k dispozici začátkem dubna. Mezi novinky patří například  Storno a Změny dokladů v eNeschopenkách, B2B komunikace s VZP. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.  

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Roční zúčtování daně 2019

Produkt: HELIOS Orange

Zpracováváte v systému HELIOS Orange_iNUVIO mzdy a budete zaměstnancům provádět roční zúčtování daně za rok 2019? Chcete mít jistotu, že jste zadali veškeré údaje správně a že jste na nic nezapomněli? Umíte si zkontrolovat příslušné údaje a mít přehled o zpracovaných záznamech? Cílem našeho webináře Roční zúčtování daně je seznámit Vás přehlednou a ucelenou formou se způsobem zpracování ročního zúčtování v programu HELIOS Orange_iNUVIO. Vysvětlíme Vám, jak postupovat při vyplňování a kontrole údajů v editoru ročního zúčtování daně. Ukážeme Vám, jak zadat roční nezdanitelné částky, údaje od předchozích zaměstnavatelů a případné korekce načtených hodnot, abyste mohli na závěr zahrnout vypočtené přeplatky na daních do mezd zaměstnanců.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 800 Kč
Cena bez DPH: 661,16 Kč

Záznam - Jak správně zálohovat

Produkt: HELIOS Orange

Zálohování je nutnost, bez které se žádná firma neobejde. Víte však, jak správně zálohovat a co vše je k tomu potřeba? Jak vyřešit zálohování mimo firmu jednoduše a rychle? Na tomto webináři Vám vysvětlíme a ukážeme, jak se o firemní data správně starat, aby jste v případě nenadálé události jako je selhání hardware nebo poslední dobou velice aktivní RANSOMWARE, byli na tyto situace připraveni a o svá data měli vždy postaráno, data byla vždy dostupná a v bezpečí mimo firemní prostory. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Mzdy - změna legislativy 2020

Produkt: HELIOS Orange

Zpracováváte v systému HELIOS Orange mzdy a chcete mít jistotu, že postupujete při přechodu na nový rok 2020 správně a že jste na nic nezapomněli? Chcete se seznámit se změnami, které Vás v oblasti mezd v systému HELIOS Orange pro rok 2020 čekají? Právě pro Vás je určen webinář Mzdy – změna legislativy 2020.  Vysvětlíme Vám, jak postupovat při přechodu na nový rok při zpracování mezd a na co si dát pozor. Seznámíme Vás se změnami, které ve mzdové oblasti pro rok 2020 nastaly a s jejich promítnutím do systému HELIOS Orange. 

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - Efektivní správa dokumentů

Produkt: HELIOS Orange

Na tomto webináři se dozvíte, jak Vaši společnost postupně transformovat na bezpapírovou kancelář. Zaměříme se primárně na praktické ukázky řešení DOCU-X na: evidenci došlé pošty, automatizaci zpracování dodavatelských faktur, evidenci a správu smluv, správu řízené dokumentace (ISO). Systémy pro správu dokumentů DOCU-X jsou certifikovaným integračním řešením pro ERP Helios a lze je úzce provázat, ale také provozovat naprosto nezávisle na Heliosu. Webinář je vhodný pro kohokoliv, koho papírování zdržuje od skutečné práce. Níže naleznete odkaz na webinář.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Legislativní výkazy v Helios Orange

Produkt: HELIOS Orange

Sestavení legislativních výkazů Rozvaha a Výsledovka, definice výkazů a její  kontrola, správné nastavení účtů ve vazbě na výkazy, kontroly v účetním deníku, tisk a odeslání výkazů.

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam-Výdejna pro systém HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Během semináře bude představen modul, rozšiřující skladovou evidenci systému HELIOS Orange o podporu zápůjček a vratek.Součástí semináře bude ukázka ovládání modulu z prostředí systému HELIOS Orange a z prostředí mobilních zařízení (přenosné terminály, tablety, mobilní telefony). Seminář je určen pro společnosti, které používají výdejnu přípravků a nástrojů, případně se zabývají půjčováním strojů a zařízení. Výdejnu je možné využít jak pro interní evidenci zápůjček, tak i pro zápůjčky na externí organizace. Níže naleznete odkaz na webinář.

Oblast: Výroba
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam – Práce s účetními doklady v HELIOS Fenix

Produkt: HELIOS Fenix

Webinář je zaměřen na skupinu ekonomických modulů: Účetnictví, Kniha došlých faktur, Kniha vydaných faktur, Banka a Pokladna, ve kterých zúčtovávají účetní doklady. Obsahem webináře je upevnění znalostí využití vzájemné provázanosti modulů Fenix Seznámíte se s prací v modulech HELIOS Fenix. Od zadání došlých a vydaných faktur, se způsoby úhrad jednotlivých faktur z Pokladny, Banky a evidencí došlé faktury na modul Majetek nebo Sklady. Cílem školení je vysvětlit vazby mezi jednotlivými moduly a ukázat možná zjednodušení práce v prezentovaných modulech.Školení je určené zejména pro uživatele:  pracující s těmito moduly ,kteří přemýšlejí o zakoupení některého z těchto modulů , kteří se chtějí dozvědět, jak si mohou usnadnit práci v HELIOS Fenix.

Cena vč. DPH: 1 210 Kč
Cena bez DPH: 1 000 Kč

Záznam - Aplikace SERVIS – B2A Software Development

Produkt: HELIOS Orange

Představíme Vám živou ukázku aplikace Servis. Ta vede k urychlení a zefektivnění procesů jako je zobrazení fronty práce, evidence servisní činnosti/zásahů, stav skladu – materiálu, aj. Aplikace je plně v online módu, zapracované informace zobrazuje tedy okamžitě v ERP systému zákazníka. iPad, na kterém aplikace běží, je možné vybavit SIM kartou a tím rozšířit její dosah i mimo síť wifi. Níže naleznete odkaz na webinář.  

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam-základy práce ve spisové službě HELIOS eObec

Produkt: HELIOS eObec

Školení je zaměřeno na spisovou službu HELIOS eObec. Obsahem školení je seznámení se základními postupy práce ve spisové službě HELIOS eObec napříč všemi činnostmi, tedy činností podatelny, vedoucích spisových uzlů, vyřizujících osob a výpravny. kolení je určené pro všechny pracovníky, kteří se při výkonu své práce mohou setkat se spisovou službou HELIOS eObec.

Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam- eNeschopenka a její zpracování v Heliosu Red

Produkt: HELIOS Red

eNeschopenka se blíží a Helios Red na ni bude připraven. Během webináře se dozvíte, co to eNeschopenka je a jak s ní pracovat v Heliosu Red.  

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,12 Kč

Záznam- Prověřování bonity zákazníků v HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Ve spolupráci s firmou Credit Check, s.r.o. jsme pro vás připravili webinář na téma prověřování bonity zákazníků v HELIOS Orange. Webinář je určen pro firmy obchodující na fakturu s dalšími firmami v ČR nebo SR, které chtějí snížit riziko vzniku nedobytných pohládávek. Během webináře budou představeny jak bezplatné nástroje prověřování, které jsou součástí HELIOS Orange, tak volitelné doplňky. Ty například umožňují jedním klikem z HELIOSu prověřit jednoho zákazníka ve více než 20 informačních zdrojích najednou. Účastníkům webináře bude na požádání poskytnuto bezplatné 14-ti denní testování plné verze služeb.    

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Jak zkrátit dlouhou splatnost faktur na 3 dny

Produkt: HELIOS Orange

Na webináři se dozvíte: 3 nejčastější situace, ve kterých potřebují podnikatelé pomoct s cash flow, proč financování faktur funguje i u malých dodavatelů, které banky odmítají, a kdo stojí za Platební institucí Roger, která službu Roger Platba provozuje.  

Oblast: Ekonomika, Fakturace
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Skartační řízení ve spisové službě HELIOS eObec

Produkt: HELIOS eObec

Obsahem školení je seznámení se s elektronickým skartačním řízením, které má dopad na veškeré dokumenty a práci s nimi ve spisové službě. Cílem školení je říci si, co vše elektronické skartační řízení při výkonu spisové služby ovlivňuje a jak se spisovou službou HELIOS eObec pracovat, abyste splňovali veškeré povinnosti, které jsou na Vás v tomto směru kladeny. Školení je určené pro všechny pracovníky, kteří se při výkonu své práce mohou setkat se spisovou službou HELIOS eObec. Elektronické skartační řízení a procesy, které elektronické skartační řízení představuje musí znát každý pracovník, který pracuje s elektronickou spisovou službou.

Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - Roční uzávěrka v modulu Pohledávky a místní poplatky

Produkt: HELIOS Fenix

Webinář je zaměřen na přípravu a kontrolu dat pro uzávěrku místních poplatků, vyhledání, zjištění a opravu nekonzistence dat, nastavení číselníků pro další rok a provedení roční uzávěrky v aplikaci Pohledávky a místní poplatky. Uzavření roku u ostatních pohledávek.

Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - EDI pro HELIOS ORANGE

Produkt: HELIOS Orange

Jednodušší fungování Vaší společnosti díky HELIOS EDI. Webinář je určen pro všechny firmy, které potřebují řešit elektronickou výměnu dokumentů mezi obchodními partnery. Jde zejména o výrobní, obchodní i logistické společnosti. Řešení je nezávislé na softwaru obchodního partnera a na způsobu komunikace. S naší službou HELIOS EDI odpadá i starost o zřízení konektivity s partnery, neboť je to součástí námi nabízeného řešení. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.  

Oblast: Obchod, Výroba
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Schvalování – Workflow

Produkt: HELIOS Orange

Na webináři se dozvíte, jak mohou pomocí nástroje Workflow zodpovědní zaměstnanci schvalovat dokumenty - například faktury, pokladní doklady, objednávky, úkoly a další, a to bez nutnosti jejich fyzického předávání a bez přístupu k systému HELIOS Orange. Zjistíte také, jak mít přehled ve všech klíčových dokumentech z pohledu vyjádření jednotlivých schvalovatelů. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA
frame-skoleni.jpg

Školení ušité na míru vaší společnosti

Potřebujete školení šité na míru vašim potřebám? Pak bychom vám velmi rádi představili naše Školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme zcela podle vašich představ.

Školící prostory

Kurzy probíhají v počítačových učebnách školicího centra společnosti Asseco Solutions, a.s., ve třech lokalitách v rámci České republiky nebo v učebnách smluvních partnerů, které jsou plně vybaveny didaktickou technikou.

skolici-prostory-praha-1.jpg

Praha

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99

Přejít na mapu

skolici-prostory-brno-1.jpg

Brno

Asseco Solutions
Londýnské náměstí 886/4

Přejít na mapu

skolici_stredisko_hk.jpg

Hradec Králové

Asseco Solutions
Bratří Štefanů 60/39

Přejít na mapu