Poznejte dokonale produkty HELIOS

Dosáhněte úspěchu dalším vzděláváním! Prohlubte své znalosti o práci s programem a získejte tak co největší přínos.

Výpis školení

POMÁHÁME ÚSPĚŠNÝM

Kalendář školení

Vyberte produkt

Vyberte oblast

Záznam_IZOLAČKA

Produkt: HELIOS Orange

Od 1.3.2021 je nově poskytován zaměstnancům v karanténě či izolaci k náhradě příjmů mimořádný příspěvek ve výši až 370 Kč za den. Program HELIOS Orange je na toto připraven. Na webináři Vás seznámíme s nastavením a promítnutím mimořádného příspěvku do mzdy a do další výstupů (přehled ČSSZ – tiskových formulář, XML, platební příkaz apod.).

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - e-Neschopenka

Produkt: HELIOS Green

eNeschopenka a její řešení v systému HELIOS Green. Webinář je vhodný zejména pro mzdové účetní a správce systému.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - modulu Import/Export

Produkt: HELIOS Orange

Podrobný popis s názornou ukázkou pokročilé funkce pro tvorbu definice struktury finančního reportu v modulu Definice.

Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Výkazy o obalech 2021

Produkt: HELIOS Green, Helios Nephrite

Zveme vás na online webinář.  V systémech Helios Green a Nephrite byla zásadním způsobem rozšířena funkcionalita evidence obalů, aby splnila požadavky na nové a podrobnější vykazování. Jelikož na straně firmy EKOKOM dochází ke změně výkazu o produkci obalů od roku 2021 (první podrobnější výkaz se bude podávat během dubna 2021), náš systém na toto reaguje. Na webináři budete seznámeni s novou evidencí obalů, jak ji na stavit, co zkontrolovat, jak definovat obaly podle nových pravidel a jak pracovat s poskytnutými výstupy. Webinář doporučujeme všem, kteří dosud pro vykazování obalů používali standardní funkcionalitu Helios Green nebo Nephrite.

Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - Přínos moderní docházky

Produkt: HELIOS Orange

Strávíte každý měsíc množství času zpracováním docházky a přípravou podkladů pro mzdy? Rádi byste, aby mohli zaměstnanci zasílat žádosti o dovolenou nebo sickday třeba z mobilu? Potřebujete sledovat přesčasy, čas na jednotlivých projektech, ulehčit plánování směn, zjistit skutečné vytížení směn a popřípadě ihned reagovat na nepřítomnosti na pracovišti?Přijďte na webinář, na kterém vám představíme moderní řešení firemní docházky. Webinář je určen pro společnosti s cca 10 - 2000 zaměstnanci. Pro společnosti s pobočkami v různých městech či zemích, které chtějí docházku sjednotit.Pro firmy se zaměstnanci v kancelářích, ve výrobě, v prodejnách nebo v terénu. Níže naleznete odkaz na záznam webináře

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Základní ovládání_iNUVIO

Produkt: HELIOS Orange

Tipy a triky pro efektivní využití a práci se systémem HELIOS Orange_iNUVIO v příkladech, aneb vyždímej informace z HELIOSU. Naučíte se orientovat v základních číselnících - organizace (dodavatelé, odběratelé, ostatní), zaměstnanci, kontakty, zakázky a nákladové okruhy. Uživatelské nastavení systému, tvorba sestav, filtrů, tisk a exporty do MS Excel, MS Word, OpenOffice Calc, PDF, TXT a dalších. Základy práce s kontingenčními tabulkami a grafy. Školení je primárně určeno pro nové uživatele HELIOSU Orange_iNUVIO.

Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,12 Kč

Záznam - Mzdy - změny legislativy

Produkt: HELIOS Red

Jste připraveni na legislativní změny týkající se mzdové problematiky? Během webináře si všechny tyto změny projdeme a ukážeme si také, jak se projeví v Heliosu Red.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,12 Kč

Záznam - Roční zúčtování daně 2020

Produkt: HELIOS Orange

Zpracováváte v systému HELIOS Orange mzdy a budete zaměstnancům provádět roční zúčtování daně za rok 2020? Chcete mít jistotu, že jste zadali veškeré údaje správně a že jste na nic nezapomněli? Umíte si zkontrolovat příslušné údaje a mít přehled o zpracovaných záznamech? Cílem našeho webináře Roční zúčtování daně je seznámit Vás přehlednou a ucelenou formou se způsobem zpracování ročního zúčtování v programu HELIOS Orange. Vysvětlíme Vám, jak postupovat při vyplňování a kontrole údajů v editoru ročního zúčtování daně. Ukážeme Vám, jak zadat roční nezdanitelné částky, údaje od předchozích zaměstnavatelů a případné korekce načtených hodnot, abyste mohli na závěr zahrnout vypočtené přeplatky na daních do mezd zaměstnanců.

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - Mzdy - změna legislativy

Produkt: HELIOS Orange

 

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 950 Kč
Cena bez DPH: 785,12 Kč

Záznam - IZOLAČKA

Produkt: HELIOS Red

Od 1.3.2021 je nově poskytován zaměstnancům v karanténě či izolaci k náhradě příjmů mimořádný příspěvek ve výši až 370 Kč za den. Program HELIOS Red je na toto připraven. Na webináři Vás seznámíme s nastavením a promítnutím mimořádného příspěvku do mzdy a do další výstupů (přehled ČSSZ – tiskových formulář, XML, platební příkaz apod.).

Oblast: Mzdy a personalistika
Cena vč. DPH: 900 Kč
Cena bez DPH: 743,80 Kč

Záznam - REKLAMACE

Produkt: HELIOS Orange

Na webináři si ukážeme proces reklamace, který jsme schopni pokrýt v Helios Orange modulem QMS – reklamace. Odkaz na záznam naleznete níže  

Oblast: Obchod
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Jak správně zálohovat

Produkt: HELIOS Orange

Zálohování je nutnost, bez které se žádná firma neobejde. Víte však, jak správně zálohovat a co vše je k tomu potřeba? Jak vyřešit zálohování mimo firmu jednoduše a rychle? Na tomto webináři Vám vysvětlíme a ukážeme, jak se o firemní data správně starat, aby jste v případě nenadálé události jako je selhání hardware nebo poslední dobou velice aktivní RANSOMWARE, byli na tyto situace připraveni a o svá data měli vždy postaráno, data byla vždy dostupná a v bezpečí mimo firemní prostory. Odkaz na záznam webináře naleznete níže.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Efektivní správa dokumentů

Produkt: HELIOS Orange

Na tomto webináři se dozvíte, jak Vaši společnost postupně transformovat na bezpapírovou kancelář. Zaměříme se primárně na praktické ukázky řešení DOCU-X na: evidenci došlé pošty, automatizaci zpracování dodavatelských faktur, evidenci a správu smluv, správu řízené dokumentace (ISO). Systémy pro správu dokumentů DOCU-X jsou certifikovaným integračním řešením pro ERP Helios a lze je úzce provázat, ale také provozovat naprosto nezávisle na Heliosu. Webinář je vhodný pro kohokoliv, koho papírování zdržuje od skutečné práce. Níže naleznete odkaz na webinář.

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Business Intelligence_HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Webinář řešení Business Intelligence Reporting.cz pro HELIOS Orange. Účtujete na střediska nebo zakázky a potřebujete na základě toho vyhodnocovat? Zajímá Vás, jaké položky se nejlépe prodávají nebo jak si stojí obchodní týmy? Sledujete stavy skladů a obrátkovost zásob? Na webináři se dozvíte nejen obecné informace, které se týkají řešení Business Intelligence nástroje, ale i praktické příklady využití.  

Oblast: Vyhodnocování
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Základní prvky štíhlé výroby_iNUVIO

Produkt: HELIOS Orange

Zaměřeno na publikum z provozního prostředí (výroba, sklady).Řekneme si něco o tvorbě ziskové struktury výrobní společnosti,  v této souvislosti si vysvětlíme pojem Q.C.D. a snahu o jeho naplnění.Představíme si prvky jako JIT (Just in Time), Tažný systém výroby (Pull system), narazíme na Standardizaci a modelovou situaci řízení materiálových toků tzv. Kanbanem.U Kanbanu se seznámíme s jeho základními druhy, funkcemi a pravidly pro použití, včetně namodelování praktické ukázky.Na závěr se seznámíme s pojmem „Kaizen“ a jeho uplatněním v provozním prostředí.

Cena vč. DPH: 1 210 Kč
Cena bez DPH: 1 000 Kč

Záznam - Legislativní výkazy v Helios Orange

Produkt: HELIOS Orange

Sestavení legislativních výkazů Rozvaha a Výsledovka, definice výkazů a její  kontrola, správné nastavení účtů ve vazbě na výkazy, kontroly v účetním deníku, tisk a odeslání výkazů.

Oblast: Ekonomika
Cena vč. DPH: 750 Kč
Cena bez DPH: 619,83 Kč

Záznam - Chcete mít své zásilky pod kontrolou?

Produkt: HELIOS Orange

Webinář je určen všem expedientům, kteří chtějí automatizovat expediční procesy. Ve spolupráci s naším partnerem Balíkobot jsme pro Vás připravili webinář, na kterém se dozvíte, co je služba Balíkobot a jak konektor funguje přímo v HELIOSU. Následně si představíme novinky, o které je modul obohacen. Novinkou je připravovaný reporting nad daty o doručování vašich zásilek a jak bude možné s nimi dále pracovat. Závěr webináře bude věnován případové studii. Samozřejmostí je i prostor pro otázky a diskusi. Systém Balíkobot je certifikovaným integračním řešením HELIOS. Využívejte svá data efektivně a předběhněte konkurenci na míle daleko. Níže naleznete odkaz na záznam webináře.  

Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam-Výdejna pro systém HELIOS Orange

Produkt: HELIOS Orange

Během semináře bude představen modul, rozšiřující skladovou evidenci systému HELIOS Orange o podporu zápůjček a vratek.Součástí semináře bude ukázka ovládání modulu z prostředí systému HELIOS Orange a z prostředí mobilních zařízení (přenosné terminály, tablety, mobilní telefony). Seminář je určen pro společnosti, které používají výdejnu přípravků a nástrojů, případně se zabývají půjčováním strojů a zařízení. Výdejnu je možné využít jak pro interní evidenci zápůjček, tak i pro zápůjčky na externí organizace. Níže naleznete odkaz na webinář.

Oblast: Výroba
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Chcete mít výrobní proces pod kontrolou?

Produkt: HELIOS Orange

Společně s naším integračním partnerem firmou Gatema IT jsme pro vás připravili webinář, který je určen všem majitelům, manažerům a vedoucím pracovníkům výrobních firem, stejně jako lidem zodpovědným za ekonomiku výroby. Dozvíte se jakými způsoby lze evidovat výrobu ať už na úrovní jednoduché základní evidence, nebo pomocí sofistikovanějších nástrojů, mezi kterými nechybí sběr a vyhodnocení dat přímo ze strojů. Níže naleznte odkaz na záznam webináře.

Oblast: Výroba
Cena vč. DPH: ZDARMA

Záznam - Základy štíhlé výroby – výrobní ukazatele

Produkt: HELIOS Orange

Určeno především zákazníkům (mistři, vedoucí výroby, manažeři) se sériovou výrobou, ale i jako okénko do jejich světa pro vedoucí výroby z menších, nebo jinak zaměřených firem.Zájemce provedu základním uchopením výrobního procesu, řekneme si jak má vypadat Výrobní zpráva (analýza) a co by měla obsahovat.Řekneme si co je tzv. TaktTime a co je to Cycle Time.Dále se podíváme na hlavní ukazatele KPI výroby jako jsou Efektivita, Defektivita, Produktivita, Poměr prostojů a jejich výpočty.Současně si popovídáme o Kapacitě směny, Kapacitě procesu, včetně obecných výpočtů těchto hodnot.Ukážeme a vysvětlíme si pracovní nástroje jako jsou Tabulka kapacity procesů, Tabulka kombinace práce a Diagram postupu výroby.  

Oblast: Výroba
Cena vč. DPH: 1 210 Kč
Cena bez DPH: 1 000 Kč
frame-skoleni.jpg

Školení ušité na míru vaší společnosti

Potřebujete školení šité na míru vašim potřebám? Pak bychom vám velmi rádi představili naše Školení šité na míru, které sestavíme a organizačně zajistíme zcela podle vašich představ.

Školící prostory

Kurzy probíhají v počítačových učebnách školicího centra společnosti Asseco Solutions, a.s., ve třech lokalitách v rámci České republiky nebo v učebnách smluvních partnerů, které jsou plně vybaveny didaktickou technikou.

skolici-prostory-praha-1.jpg

Praha

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99

Přejít na mapu

837f34f3-8392-44a7-ba69-d6b42bb45c9f-1.jpeg

Brno

Asseco Solutions
Londýnské náměstí 886/4

Přejít na mapu

skolici_stredisko_hk.jpg

Hradec Králové

Asseco Solutions
Bratří Štefanů 60/39

Přejít na mapu