Nástroje přizpůsobení_iNUVIO

08. 12. 2021 , 08:30 - 15:30

Nástroje přizpůsobení_iNUVIO

Cílem je detailnější představení a školení nástrojů a možností uživatelského přizpůsobení systému HELIOS Orange_iNUVIO, jak z pohledu funkcionálního tak vzhledového. Školení si klade za cíl představit ty možnosti systému, které je schopen využít proškolený uživatel a přizpůsobit chování, vzhled, či jiné parametry systému dle individuálních potřeb uživatele. Školení je určeno pro střední management, klíčové pracovníky či IT managery.

Doporučené vstupní znalosti

Cena: 

2 893 Kč bez DPH

3 500 Kč s DPH

K tomuto školení se přihlaste nejpozději 2 dny před konáním včetně. Pozdější přihlášení pouze po dohodě na +420 244 104 111, nebo využijte dalšího termínu.

Obsah

  • Automat - možnost řetězení činností, zrychlení práce rutinních úkolů, vytváření scénářů činností
  • Externí atributy - možnost tvorby vlastních atributů (polí) v editorech a přehledech.
  • Vícenásobné vztahy - základní seznámení s možností tvrby vztahů mezi jednotlivými přehledy pro snadnější dohledatelnost a přehlednost informací
  • Definice uživatelských soudků - vytvoření vlastních modulů sdružující nejpoužívanější funkcionality
  • Přejmenování sloupců - základní seznámení s možností přejmenování polí v editorech či sloupcích jednotlivých přehledů
 
  • Nástroje vizualizace - nové možnosti vizualizace informací pro snadnější přehlednost, dohledatelnost a kontrolu např. Master x Detail pohled, Integrované grafy, Podbarvení textů, Nové menu, Zobrazení obrázků v přehledu, změna Ikon a jiné.
  • Workflow - základní seznámení s principem funkcionality Workflow, praktické ukázky a princip nastavení
  • Dokumen management - možnosti využití funkcionalit integrované správy dokumentů, principy a využití v praxi, možnosti napojení dokumentů ze vzoru
  • Základy administrace - nastavení přístupových práv a uživatelských rolí, kontrola uživatelských aktivit, žurnál, nastavení zálohování, nové verze, apod.


Místo konání

Asseco Solutions (budova D)
Londýnské náměstí 886/4
Brno
GPS: 49.1712986N, 16.5992

Na mapě

Místnost:Basa Brno, ASOL 

Doprava

Z Hlavního nádraží tramvají č. 2, zastávka Ústřední Hřbitov (osmá zastávka).

Parkování

K dispozici máme 8 parkovacích míst (143-150).


Další informace k registraci

Registrace

Zaregistrujte se, prosím, pomocí registračního formuláře nebo nám svou účast potvrďte prostřednictvím elektronické pošty na adrese skoleniorange@assecosol.com. Bližší informace získáte na telefonním čísle +420 244 104 111, nebo emailové adrese skoleniorange@assecosol.com. Registrace – školení, semináře Nejpozději do dvou pracovních dnů před začátkem školení. Později pouze po dohodě na uvedených kontaktech. Registrace – webináře Je možná do data konání.

Způsob úhrady

Školení, semináře – zálohovou fakturou. Webináře – pouze zálohovou fakturou.

Zrušení objednávky

V případě neúčasti na kurzu bez předchozí omluvy (zaslané písemně), bude fakturována celá částka. Pokud bude storno přihlášky provedeno nejpozději do dvou pracovních dnů před začátkem kurzu, nebude účtován žádný storno poplatek. V případě zrušení účasti méně než dva pracovní dny před začátkem kurzu bude účtováno 50% ceny. Nevztahuje se na školení a akce, které jsou zdarma a na vícedenní akce s ubytováním.

Další termín školení

Doporučené následné školení