Práce s účetními doklady napříč celým HELIOS Fenix

18. 10. 2021 , 09:00 - 13:00

Práce s účetními doklady napříč celým HELIOS Fenix

Školení je zaměřeno na skupinu ekonomických modulů: Objednávky, Účetnictví, Kniha došlých faktur, Kniha vydaných faktur, Banka a Pokladna.Seznámíte se s prací v modulech HELIOS Fenix. Od zadání došlých a vydaných faktur, se způsoby úhrad jednotlivých faktur z Pokladny, Banky a evidencí došlé faktury na modul Majetek nebo Sklady.  Cílem školení je vysvětlit vazby mezi jednotlivými moduly a ukázat možná zjednodušení práce v prezentovaných modulech. Ukázat nastavení DPH a jeho zadávání v jednotlivých modulech až po daňové přiznání a kontrolní hlášení včetně jejich tisku a výstupu XML. Školení je určené zejména pro pracující s těmito moduly,kteří přemýšlejí o zakoupení některého z těchto modulů, kteří se chtějí dozvědět, jak si mohou usnadnit práci v HELIOS Fenix.

Doporučené vstupní znalosti

Cena: 

2 397 Kč bez DPH

2 900 Kč s DPH

K tomuto školení se přihlaste nejpozději 2 dny před konáním včetně. Pozdější přihlášení pouze po dohodě na +420 244 104 111, nebo využijte dalšího termínu.

Obsah

  • Pořízení objednávky a návazné procesy při plnění objednávky z KDF, Pokladny
  • Naučíme Vás, jak evidovat u došlé faktury, že se jedná o majetek nebo materiál na sklad a využití této evidence pro zavedení jednotlivých položek v modulu Majetek nebo Sklady; jak pracovat se zálohovými fakturami a dobropisy
  • Ukážeme Vám, jak automaticky nebo ručně uhradíte došlé nebo vydané faktury z modulu Banka
  • Dozvíte se, co musíte udělat, abyste dokázali uhradit došlou nebo vydanou fakturu z modulu Pokladny
  • ARES – čerpání údajů o dodavatelích a odběratelích, stažení zveřejněných účtů a kontrola spolehlivosti plátce DPH
  • Vysvětlíme, jak nastavit DPH a jak s ním pracovat, jak vytvořit řádné a dodatečné daňové přiznání, základ ke kontrolnímu hlášení
  • Ukážeme sledování saldokonta, jak ho nastavit, jak s ním pracovat
  • Uvidíte, jak opravit původní, již zaúčtované doklady v modulech a že opravit jde všechno
  • Předvedeme možné výstupy do Excelu, tisk sestav do Excelu
  • Prostor pro Vaše dotazy


Místo konání

Asseco Solutions
Zelený pruh 1560/99
Praha 4
GPS: 50°2'23.214"N 14°25'47.668"E

Na mapě

Místnost:Školící středisko Praha 

Doprava

od metra Budějovická - autobusová zastávka: Poliklinika Budějovická , autobusy č. 124 nebo 134 a vystoupíte na zastávce "Na Planině"

Parkování

https://www.parkujvklidu.cz/cs/zakaznici-zon-placeneho-parkovani/mestska-cast-praha-4/


Další informace k registraci

Registrace

Zaregistrujte se, prosím, pomocí registračního formuláře nebo nám svou účast potvrďte prostřednictvím elektronické pošty na adrese skolenifenix@assecosol.com. Bližší informace získáte na telefonním čísle +420 244 104 111, nebo emailové adrese skolenifenix@assecosol.com. Registrace – školení, semináře Nejpozději do dvou pracovních dnů před začátkem školení. Později pouze po dohodě na uvedených kontaktech. Registrace – webináře Je možná do data konání.

Způsob úhrady

Školení, semináře – zálohovou fakturou, na vyžádání lze zaplatit i hotově na místě. V případě nenahlášení platby v hotovosti předem, nebude možné platbu převzít. Webináře – pouze zálohovou fakturou.

Zrušení objednávky

V případě neúčasti na kurzu bez předchozí omluvy (zaslané písemně), bude fakturována celá částka. Pokud bude storno přihlášky provedeno nejpozději do dvou pracovních dnů před začátkem kurzu, nebude účtován žádný storno poplatek. V případě zrušení účasti méně než dva pracovní dny před začátkem kurzu bude účtováno 50% ceny. Nevztahuje se na školení a akce, které jsou zdarma a na vícedenní akce s ubytováním. V případě velmi nízké obsazenosti bude kurz zrušen. O zrušení budete informováni vždy s předstihem. Fakturována částka bude vrácena.Náhrady za zrušené jízdné neposkytujeme.

Další termín školení

Doporučené následné školení