Pojďte pracovat mezi lídry ve vývoji podnikových informačních systémů

Pomáháme firmám a veřejným institucím s řízením procesů, správou dat i péčí o zákazníky.

Jsme Asseco Solutions. Největší vývojář a distributor podnikových softwarů v Českua na Slovensku. Naše ERP systémy usnadňují každý den práci stovkám tisícům uživatelů.

Vyvíjíme, implementujeme, spravujeme


Jsme špičkou
v oblasti informačních systémů ERP

Vytváříme řešení na míru jednotlivým klientům. Naše pobočky najdete
v Česku, na Slovensku, v Rakousku, Německu a Švýcarsku.


Patříme do nadnárodní ICT skupiny
Asseco Group

Jsme jedna z největších kótovaných
IT společností v Evropě zaměřující se
na manažerskou analýzu, CRM, Business Intelligence a správu Workflow.

Máme desítky tisíc klientů a stovky tisíc uživatelů našich řešení. Proč u nás pracovat

Věříme si, rosteme společně
a chováme se jako lidi

Patříme k velké nadnárodní skupině, což nám přináší hromadu výhod a příležitostí. Pořád jsme ale středně velká firma, ve které se lidé znají, mají možnost podílet se na rozhodování a nejsou svazováni zbytečnými procesy.

Proč pracovat v Asseco Solutions

Tím hlavním důvodem je naše kultura.

Důvěra

Lidé se u nás těší důvěře, mají poměrně velký prostor a nikdo jim nestojí za zády. Každý děláme to, co je správné, se společným cílem dodat produkt, na který můžeme být pyšní. Klienti se na nás mohou zcela spolehnout. Držíme slovo a co slíbíme, taky dodáme.

Tým

Pracujeme jako tým, spoléháme jeden na druhého. Sdílíme společné cíle, nadšení a chuť dosahovat pokroku. Podporujeme se vzájemně v osobním i profesním růstu. Dobře víme, že jeden bez druhého bychom skvělý software nevyvinuli, neprodali ani nenaimplementovali.

Inovace

Jsme inovativní firma s tradicí. Firem jako my je na českém ICT trhu opravdu málo. Změnu vnímáme jako prostředek k novým příležitostem, přemýšlíme jinak, ceníme si nových nápadů a přístupů. Inovace jsou výsledkem naší inteligence, tvůrčí schopnosti a optimismu.

Lidskost

Lidskost nás motivuje ke spolupráci s ostatními. Empatie, schopnost dívat se na věci optikou druhých, férovost a ochota pomoci. To jsou vlastnosti, které u lidí v týmu podporujeme a rozvíjíme. Zakládáme si na tom, že jsme slušná firma plná slušných lidí.

Respekt

Jednáme s druhými s úctou a na každého člověka nahlížíme jako na jedinečnou individualitu. Vážíme si dovedností jednotlivců a dokážeme je využít ve prospěch týmu i náležitě ocenit. Zajímají nás názory druhých. Nasloucháme jim a bereme si z nich ponaučení.

... a vy!

Volná místa

Nabízíme desítky volných pozic napříč obory. Podívejte se na naše nabídky nebo se nám rovnou neváhejte ozvat.


 

Zjistěte, jak to u nás chodí

Není to jen o skvělém zázemí, štědrých benefitech nebo nejmodernějším vybavení pro práci. Základem je práce, která má smysl a bude vás bavit.

Těšíme se na seznámení!

Přílohy
Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom vás mohli zařadit do výběrového řízení.