Asseco Solutions, a.s.

Asseco Solutions, a.s. je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení.

Pobočky


Bankovní spojení: ČSOB, a. s.
Číslo účtu: 111263671/0300
IBAN: CZ31 0300 0000 0001 1126 3671
SWIFT: CEKOCZPP

Vnášíme dlouhodobě klid do firem
a inspirujeme je k vnitřnímu rozvoji.
Společně s našimi partnery proměňujeme práci v zábavu skrze mraky aplikací v celé Evropě.

34let v oboru ERP systémů

99% spokojenost s ERP HELIOS

17500firem používá HELIOS

O společnosti Asseco Solutions

ERP systémy tvoříme od roku 1990. 

Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Se svými stávajícími i potenciálními klienty vedeme již čtvrt století trvající partnerský dialog. Díky tomu máme neustálý přehled o aktuálních trendech na trhu, o individuálních potřebách firem a nárocích branže, v níž působí. Naši zákazníci si mohou být vždy jistí, že využívají ty nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru. Naše společnost splňuje požadavky normy ISO 9001 : 2015.

Asseco Solutions je jedním z mnoha členů úspěšné nadnárodní ICT skupiny – Asseco Group, která je jednou z deseti největších kótovaných IT společností v Evropě. Skupina ASSECO je mezinárodním uskupením prosperujících evropských IT společností, které poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky v mnoha zemích Evropy. Portfolio jeho klientů tvoří stejně tak silné nadnárodní bankovní a finanční společnosti, veřejné instituce, mezinárodní korporace, jako malé a střední podniky.

Pojďte pracovat mezi průkopníky
a vizionáře v ERP systémech

Pomáháme firmám a veřejným institucím řídit procesy, pečovat o zákazníky, spravovat data. Náš software usnadňuje lidem život a pomáhá jim dělat práci lépe. Jsme největším producentem podnikových informačních systémů ERP v Česku a na Slovensku.