APPKA NA MÍRU

Víme, že některá řešení nejsou univerzální. Právě proto vám nabízíme možnost vytvoření vlastního rozhraní, které navrhneme přímo pro vás. 

Jak to celé funguje?

Rádi zanalyzujeme vaše potřeby, a to bez ohledu na to, zda již jste náš zákazník či nikoliv. Následně spolu jistě najdeme řešení, které vám padne jako ulité.

Dokážeme vytvořit řešení přímo na míru, ale umíme se i napojit na systém, kterým disponujete a využíváte jej. Neváhejte se nám tedy ozvat, o zbytek se již postaráme my.


A komu jsme za poslední dobu usnadnili každodenní práci?

Společnost TULIPA PRAHA, s.r.o.

Zakázková aplikace TULIPA MAT

Pro společnost TULIPA PRAHA, s.r.o. jsme vyvinuli aplikaci, která velmi přesně monitoruje skladové zásoby čerstvých, řezaných květin a zároveň díky ní dokáží klienti květiny rovnou objednat.

Stačí k tomu pouze chytrý mobilní telefon, a to jak s platformou Android, tak i iOS.

Zákazníci našeho klienta velmi jednoduše v aplikaci zjistí, jaké květiny a v jakém množství jsou aktuálně k dispozici.

Výrobky si zákazníci dokáží sami dohledat, a to včetně všech dostupných informací.

Zákazník se dokáže do aplikace přihlásit pod svým číslem a nebo pomocí čárového kódu.

Pomocí aplikace si velkoodběratelé a klienti našeho zákazníka dokáži vše objednat z pohodlí svého mobilního telefonu.


ONE PLANET MIO

Zakázková aplikace pro OnePlanet/Phillip Morris

Pro našeho zákazníka OnePlanet jsme vytvořili aplikaci díky které si zaměstnanci velmi snadno dokáží dohledat veškeré obchodní informace a přehledy, zjistí aktuální stav skladu a nebo i přehled zápůjček a objednávek.

Aplikace také umožňuje naskladnění a vyskladnění zboží ze skladů. Zaměstnanci tak mohou velmi rychle vyřešit jakoukoliv objednávku z prostředí svého chytrého zařízení.

Jaké výhody aplikace přináši?

MIO /mobile partner office dokáže vytáhnout maximum dat během pár sekund. Aktuální přehled skladových zásob tak zjistíte velmi jednoduše.

Každý zaměstnanec se dokáže přihlásit pod svým číslem. Aplikace pro OnePlanet disponuje možností pro přihlášení více než 600 unikátních uživatelů.

Aplikace je funkční pro platformu Android i iOS. Zákazník každodenní fungování převážně tablety, vyhledávaným zařízením jsou samozřejmě i mobilní telefony, zde vám aplikace opět umožní bez problémovou práci.

Výhodou je velmi přehledné a uživatelsky přívětivé prostředí aplikace, které vám umožní na pár kliku pracovat přesně s těmi daty, která jsou pro vás aktuálně důležitá. Dokážete tak svým klientům poskytnout maximální sevis, a to okamžitě.

Příběh ONEplanet,ONE­business a HELIOSu začal již v roce 2017, kdy firma potřebovala vyřešit mnoho důležitých procesů a ukočirovat svůj enormní růst.

Již v této době jsme jim pomohli dát jejich procesům a běžné agendě řád, Více o naší společné ERP cestě se můžete dočíst na nšem blogu.

„Výhodou je především automatizace a optimalizace. Právě díky tomu se stal systém HELIOS skutečnou páteří naší společnosti a je využíván přes všechny profese."
Jiří Uher CEO ONEPlanet,ONEbusiness

iNuvio využívá více než 4 500 firem v Česku i na Slovensku.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

Michal Andraško
Obchodní ředitel

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

HELIOS usnadní běh firmy


HELIOS Easy

Mála firma

Rozjezd startupu či stabilita menšího podnikání plně pod vaší kontrolou. Ukážeme vám, jak na to.


HELIOS iNuvio

Střední firma

Zkrotit procesy rostoucí firmy a podpořit růst podnikání. Úkol přesně pro iNuvio.


HELIOS Nephrite

Velká firma

Systém, který vyhoví a přizpůsobí se i těm nejnáročnějším požadavkům společnosti.