CRM

Správná data a vztahy, to je současný obchod.

Hlavní vlastnosti agendy CRM

Základní funkce
 

Správná data a vztahy, to je současný obchod. Dokonalá struktura, evidence a napojení na zbytek dat uvnitř firmy je tím, co z informačního systému Nephrite udělá mocný nástroj vašeho businessu.
 

 • Data
 • Nástroje

Evidence
 

Nephrite CRM pomáhá dokonale využít každý kontakt se zákazníkem. Od jeho prvotního kontaktu s oslovením až po finální fakturaci a následnou kontrolu kvality. A taky vše to, co je mezi tím.

 • Kontakty
 • Kontrola

Segmentace
 

Díky segmentaci, jednotné databázi a interakci se zákazníkem pomáhá HELIOS Nephrite s plánováním dalších schůzek, jejich vyhodnocením a sledováním životního cyklu zákazníků. Budete vždy mít maximum informací pro dokonalé, snadné a opakované uzavírání obchodů. Vyhodnotíte i ziskovost každého obchodního případu nebo najdete slabá místa vašeho prodejního cyklu.
 

 • Cílení
 • Plánování
 • Prodej

Napojení na rejstříky

Chcete vědět víc než ostatní? Stačí se napojit na rejstříky a máte všechna data i informace pohromadě.

 

 • Data
 • Informace

Webový portál
 

Data můžete zadávat odkudkoli – rozhodně nezapomeňte na Webový portál, který vašim obchodníkům zpřístupní CRM i z mobilu, tabletu nebo klidně z kavárny či půjčeného notebooku.

 • Smartphone
 • Web

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.

+420 244 104 111