Další skvělé funkce,

které by vás mohly zajímat

EDI

Standardizace mezifiremní elektronické výměny dat už pro vás nebude komplikací, ale výhodou. Snížíte tak pracnost i chybovost při zadávání dokladů a zefektivníte řízení obchodních procesů. To vše díky odesílání a přijímaní standardizovaných zpráv EDI.
Díky HELIOS Nephrite zjednodušíte procesy objednávání zboží, fakturace, zalistování nových položek a dalších.

Mobilní  aplikace

Speciální mobilní aplikace HELIOS  Mobile je k dispozici pro iOS a Android . Jedná se o doplněk ke klasickému klientovi HELIOS Nephrite a umožňuje  pohodlně číst i zapisovat data přímo z displeje vašeho mobilního telefonu.

Každý telefon je zabezpečen proti zneužití a uživatelská práva kopírují nastavení systému. Každý zaměstnanec tak může pracovat jen v těch agendách, které mu přísluší. Vždy tak můžete mít důležitá firemní data u sebe a dělat kvalifikovaná rozhodnutí kdekoli.

Balíček na cesty

Doba se mění a na cestování zaměstnanců je kladen čím dál větší důraz. Cesťáky tuzemské i zahraniční, stravné a náhrady napojené na zbytek účetní agendy. Evidence vozového parku včetně zpracování silniční daně. Knihy jízd přímo v systému, nebo integrované s poskytovateli GPS trackerů, či jinými automatizovanými řešeními. I v této oblasti pro vás pohlídáme legislativu a aktualizaci sazeb.

Webový portál

Přístup k datům kdekoli, kdykoli, navíc snadno a bez instalace. Webový portál je zjednodušenou formou běžného HELIOS Nephrite klienta. Díky tomu nabízí vždy přesně definovaný rozsah agend na míru každému uživateli. Tím je přehlednější, operativnější a vždy aktuální.

Díky responzivnímu rozhraní se prostředí přizpůsobí zobrazení každého zařízení. Je jedno, zda jste na mobilu, tabletu nebo na notebooku. Stačí se přihlásit a můžete číst i zapisovat data. Nezapomeňte tak na nic důležitého a tím udržíte data ve firmě aktuální. Komunikace je navíc úplně bezpečná.

Co třeba schvalovat faktury z kavárny? Nebo si udělat zápis ze schůzky přímo na jednání pomocí mobilního telefonu?

Další výhodou webového portálu je možnost přístupu vašich obchodních partnerů, distributorů nebo dodavatelů přímo do HELIOS Nephrite. Jen nstavíte příslušná oprávnění a tím usnadníte a zrychlíte vaší spolupráci. 

Napojení na rejstříky

Díky této funkcionalitě snadno zkontrolujete spolehlivost svých dodavatelů a obchodních partnerů.  
Při zavedení nového obchodního partnera do systému získáte okamžitě a automaticky informace z insolvenčního rejstříku. Systém pak upozorní i na riziko při případném novém zápisu.
HELIOS Nephrite také nabízí pokročilé sledování kredibility napojením na službu Creditcheck, která eviduje české i slovenské subjekty. Dále ověření správnosti údajů nebo přímé načtení informací o organizaci z Obchodního rejstříku nebo registru ARES ČR, případně Obchodního a Živnostenského rejstříku SR.
Systém dále plně podporuje i kontrolu spolehlivosti dle Registru plátců DPH.

Chytré Workflow

Efektivní proces toku a schvalování dokladů je klíčovým parametrem kvalitního podnikového systému. HELIOS Nephrite nabízí přehledný grafický plán pro nastavení i sledování celého schvalovacího procesu.
Navíc správci WorkFlow mohou jednoduše a automaticky nastavit konkrétní proces díky funkcím pro schvalování.
To pak respektuje interní předpisy, jako je počet schvalovacích kroků, nebo konkrétní firemní role jednotlivého schvalovatele. Lze tak snadno nastavit i zastupitelnost pro případ nepřítomnosti.
Případně lze WorkFlow sestavit na základě finančních limitů. Dokonce je možné nadefinovat, jaké kroky budou následovat po případném zamítnutí na jednotlivých úrovních schvalování. To nemusí nutně znamenat ukončení procesu, ale například návrat k úpravě, či doplnění.

Pro jednotlivé kroky je možné si jednoduše nadefinovat texty a adresáty pro e-mailovou komunikaci, která bude proces doprovázet.
Samozřejmostí je přehledné grafické ovládání známe z kancelářských aplikací.

Business intelligence

Díky Business Intelligence získáte vizualizaci dat v reálném čase, která je v současnosti klíčovým faktorem práce každého manažera.
Dosáhnete tak snadnější kontroly nad konzumací těch opravdu důležitých informací. A to včetně složitých číselných řad.
Nephrite dovede datové znalosti propůjčit interním i externím BI nástrojům a pomoci tak nejen specializovaným útvarům controllingu, ale všem manažerům, kteří potřebují pracovat s tvrdými daty.

V základní konfiguraci  jsou připraveny pohledy do všech důležitých agend systému, jakoprodej, sklad, účetnictví a další. Reporty je možné sestavovat například za agendy střediska, zakázek, produktů, nebo pracovníků. Kumulované sumy je možné rozložit do úplného detailu metodou drill-down a opačným směrem slučovat pomocí metody drill-up. Všechny tyto informace, jsou prezentovány prostřednictvím webového prohlížeče či Excelu.

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat.