HELIOS Space

Využijte otevřenosti systému HELIOS iNuvio a vytvořte si svůj HELIOS Space.

HELIOS Space otevírá prostor ke spolupráci při rozvoji informačního systému  HELIOS iNuvio. Je určený společnostem a jednotlivcům, kteří se na základě akceptace smluvních podmínek rozhodnou podílet na tvorbě externích doplňků pro HELIOS iNuvio. Členstvím v komunitě HELIOS Space získají právo vyvíjet a distribuovat tyto doplňky a k jejich vývoji mají k dispozici pro tyto účely zdarma dostupné nástroje.

Co vám nabízíme?

Nástroje HELIOS Space

Sada knihoven, dokumentace, příkladů a návodů pro vytváření tzv. pluginů, které rozšiřují funkcionalitu systému HELIOS iNuvio.

HELIOS iNuvio Interface

Základní rozhraní (typová knihovna), jehož prostřednictvím komunikuje rozšíření (plugin) s HELIOS iNuvio.

Řešení je postaveno na technologii COM (Component Object Model). Rozhraní poskytuje v současné verzi přibližně 60 funkcí pro přímou spolupráci pluginu se systémem HELIOS iNuvio. K tvorbě pluginu je v případě HELIOS iNuvio Interface možno využít libovolný vývojový nástroj, který podporuje technologii COM (Delphi, Visual Basic, Visual C atd.).

HELIOS iNuvio Core

Komplexní nadstavba nad HELIOS iNuvio Interface. Jako nadstavba poskytuje nejen všechny funkce, kterými disponuje Interface, ale jedná se o sadu knihoven, které zjednodušují vývoj zejména rozsáhlejších řešení. Umožňuje přehledně a strukturovaně definovat objekty jako jsou například tabulky, definované přehledy, definované vazby, externí akce, uložené procedury, editory a další součásti, které se využívají při tvorbě externích řešení. Kromě definice těchto objektů obsahuje i automatickou kontrolu jejich konzistence a detekci změn ve strukturách při přechodu na novou verzi pluginu a jejich automatickou aktualizaci. Rovněž lze využít i mechanismu změnových skriptů. Nedílnou součástí pluginů vytvořených pomocí HELIOS iNuvio Core je i unifikovaný instalační proces. Pro využití knihoven je nutné k vývoji pluginu použít vývojové prostředí Delphi.

Kdo se může stát členem HELIOS Space?

Právnická nebo fyzická osoba po akceptaci smluvních podmínek

Pravidla členství

Každý člen komunity následně po akceptaci smluvních podmínek získává zdarma nástroje Interface a Core a právo na jejich bezplatný upgrade i update.
Každý člen komunity, který je současně autorizovaným partnerem ASOL, získá bezplatně všechny registrace vlastních RP do testovací licence HELIOS iNuvio, ke které vlastní licenční práva.
Každý člen komunity obdrží přístupové heslo na neveřejné stránky komunity HELIOS Space.
Každý člen komunity hradí registrační poplatky za nově registrované pluginy ve výši rovnající se počtu registrovaných pluginů na jinou než testovací licenci, násobených cenou za registraci bez DPH. Vyúčtování se provádí 1 x za 3 měsíce.

Pravidla pro registraci

Každý hotový PLUG-IN je nutno před nasazením do provozu zaregistrovat pro konkrétní licenční číslo, na kterém má být provozován. PLUG-IN je nutné registrovat i na testovací (vývojovou) licenci.

Každý člen komunity, který je současně autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s., má k dispozici na vyžádání seznam všech RP u zákazníků, které má v péči.

Registrace se provádí na webovém formuláři.

CENÍK

Poplatek za registraci pluginu na licenci HELIOS iNuvio

100 Euro

Poplatek za registraci pluginu na licenci HELIOS iNuvio

Pro autorizované implementační partnery

30 Euro

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

iNuvio využívá více než 4 500 firem v Česku i na Slovensku.