HELIOS Zoom

iNuvio v mobilu? Žádný problém! Stáhněte si appku a pracujte v systemu HELIOS kdykoliv a odkudkoliv.

Co je HELIOS Zoom?

 • Aplikace umožňuje on-line přístup pomocí chytrého mobilního telefonu nebo tabletu, přičemž nezáleží na tom, zda máte Android, iOS či Windows.
 • Budete tak mít přístup ke všem důležitým informacím o dodavatelích, odběratelích a dění ve firmě včetně možnosti editace záznamů.

Pracujete jako manažer, obchodník nebo servisní pracovník, kteří tráví většinu času na cestách a u zákazníků?

Stáhněte si HELIOS Zoom.

Jaké má HELIOS Zoom možnosti?

Své reporty a grafy ze systému HELIOS iNuvio budete mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Navíc si je můžete sami připravit a poté jednoduše zvolíte, které chcete vidět ve vašem zařízení.

Pohodlně si založíte nového odběratele či dodavatele včetně kontaktních údajů a pořídíte záznam z jednání přímo na místě.

Schválíte všechny potřebné doklady, např. faktury, okamžitě, i když jste právě na cestách. Zažádat o dovolenou nebo ji schválit nyní můžete kdykoliv a odkudkoliv.

A budete také ihned znát potřebné informace o stavu faktur či o předložených nabídkách, případně pohledávkách vašeho zákazníka. Vaše jednání tak budou efektivnější a rychlejší.

Jsem manažer - je HELIOS Zoom vhodný i pro mě?

 • Jezdím často mimo kancelář a potřebuji být neustále informován o věcech, které považuji za důležité, či vyžadují moje schválení.
 • S HELIOS Zoom mohu na svých cestách například zjistit všechny potřebné informace k uzavření smlouvy, schválit dovolenou nebo zkontrolovat rozpracovanost výroby.
 • Také mohu sledovat plnění termínů, kontrolovat úspěšnost obchodních jednání a mnoho dalšího.

Jsem obchodník - je vhodný HELIOS Zoom i pro mě? 

 • Často navštěvuji klienty a pohybuji se v terénu. Potřebuji mít po ruce veškeré informace, které potřebuji k úspěšnému jednání.
 • S HELIOS Zoom mohu například zjišťovat informace o předchozích schůzkách a během jednání pořizovat on-line nový zápis nebo sledovat dostupnost položek na skladě.
 • Také mohu zjišťovat ceny, konkrétní obchodní podmínky, ověřit platební morálku a mnoho dalšího.

Jsem servisní technik - je HELIOS Zoom vhodný i pro mě?

 • Pohybuji se často v terénu a potřebuji umět okamžitě reagovat na požadavky zákazníků, je tedy pro mě velmi důležité mít přístup do HELIOS iNuvio kdykoliv.
 • S HELIOS Zoom mohu například přijímat požadavky na výjezd včetně detailu hlášení, rovnou se spojit se zákazníkem a domluvit termín opravy.
 • Také mohu odkudkoliv zjistit dostupnost a cenu náhradního dílu, zadat servisní výkaz, na jehož základě ve firmě vystaví fakturu a mnoho dalšího.

HELIOS Zoom je prostě pro všechny

 • HELIOS Zoom není určen jen zmíněným pozicím, ale všem osobám, které pracují s HELIOS iNuvio a chtějí mít relevantní informace kdekoliv a kdykoliv.
 • Nebudete pak závislí na někom jiném, nemusíte být zkušeným uživatelem PC, stačí umět pracovat s chytrým telefonem.
 • Všechny potřebné informace budete mít vždy po ruce, a nebo „na ruce“ v případě využívání notifikací do chytrých náramků a hodinek.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

Michal Andraško
Obchodní ředitel

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

HELIOS usnadní běh firmy


HELIOS Easy

Mála firma

Rozjezd startupu či stabilita menšího podnikání plně pod vaší kontrolou. Ukážeme vám, jak na to.


HELIOS iNuvio

Střední firma

Zkrotit procesy rostoucí firmy a podpořit růst podnikání. Úkol přesně pro iNuvio.


HELIOS Nephrite

Velká firma

Systém, který vyhoví a přizpůsobí se i těm nejnáročnějším požadavkům společnosti.