Snazší týmová spolupráce

Významně zrychlíte tok elektronických dokumentů, zbavíte se zbytečného psaní e-mailů a vždy se dostanete k důležitým poznámkám k dokladům.

Chytré workflow

Získejte dokonalý přehled o všech ukončených, běžících i naplánovaných kolech schvalování a jejich výsledcích. Měňte operativně schvalovací proces dokladů podle aktuální potřeby.

Komunikační centrum

Přidávejte důležité komentáře a připomínky přímo k souvisejícímu záznamu v systému. Zredukujte posílání e-mailů a zamezte pozdějším nejasnostem při schvalování.

Interní helpdesk

Získejte rychlou a přehlednou evidenci nahlášených požadavků a jejich řešení. V případě problému v systému jednoduše využijte S.O.S. tlačítko pro přímý záznam detailních informací do helpdesku.

Moderní a intuitivní prostředí

Snadno se zorientujete v systému, který staví na osvědčeném prostředí běžných kancelářských aplikací. Zaškolení zaměstnanců tak bude jen otázka chvilky.

Intuitivní ovládání

Přizpůsobte si design prostředí a ovládání přesně podle svých požadavků. Intuitivní a přehledné ovládání okamžitě ocení každý běžný uživatel kancelářských aplikací.

Webový portál

Zpřístupněte zabezpečený systém všem zaměstnancům, spolupracovníkům nebo dodavatelům a zákazníkům. Schvalujte doklady, sledujte statistiky a analýzy. To vše v responzivním a zjednodušeném internetovém prostředí pro práci na tabletu, mobilu nebo na notebooku.

Inteligentní navigace

Neztrácejte se v systému, potřebné informace k práci najdete snadno a rychle. Inteligentní fulltextová navigace pomáhá vyhledávat související informace v datech, uložených elektronických dokumentech nebo v dokumentaci k systému.

Přehledné reporty a monitoring

Díky dashboardům, přehledům a finančnímu plánování získáte pevné podklady pro vaši kvalitní manažerskou práci. Vše v reálném čase a dostupné odkudkoliv.

Přehledné projekty

Plánujte a přehledně realizujte projekty, projektové aktivity a jejich vazby, úkoly a návazné termíny. Interaktivní „drag and drop“ grafická tabule zobrazuje i aktuální kapacitní vytížení zaměstnanců, a tím poskytuje pohled na projekt v celé jeho komplexnosti.

Finanční plánování

Tvořte, porovnávejte a vyhodnocujte finanční plány přímo v HELIOS Nephrite. V reálném čase získáte přehled nad náklady a výnosy za jednotlivé útvary, zakázky nebo jiné účetní dimenze i za celou firmu.

Telemetrie

Sledujte efektivitu práce uživatelů na přehledných dashboardech. Získáte detailní analýzu vlivů na výkon provozu systému. Monitoring systému odhalí potenciální ohrožení ještě předtím, než nastane.

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat.