Mzdy a lidské zdroje

Velká firma a velké plány, to jsou  spousty zaměstnanců a s tím spojených agend.

Hlavní vlastnosti agendy Mzdy a lidské zdroje

Základní funkce
 

Velká firma a velké plány, to jsou  spousty zaměstnanců a s tím spojených agend. HELIOS Nephrite přínáší  přesně takové nástroje, které potřebujete. 3 základní oblasti, které jsou navzájem propojené – Personalistika, mzdy a evidence docházky.

  • Nástroje
  • Agendy

Personalistika
 

Personalistika obsahuje agendy spojené s náborem, onboardingem i ukončením pracovních procesů. Evidujte pracovní příležitosti a standardizujte správu životopisů. Jednoduše se napojte na jobs.cz, práce.cz, jobpilot.cz nebo další.

  • Nábor
  • CV

Mzdy
 

Mzdy jsou náročné na aktualizaci legislativy. I tento problém Nephrite řeší za vás. Přechodem na plně digitalizovanou formu mzdové agendy omezíte papírování a byrokracii na minimum. A to i včetně komunikace s veřejnou správou.

  • Digitalizace
  • Legislativa

Dokumenty

Elektronické výplatní pásky, vazby na docházkové systémy, automatizace platebních příkazů a zaúčtování. Nephrite si snadno poradí s řízením dluhů i exekucí a s návaznými srážkami z mezd.

 

  • Výplatní pásky
  • Docházka

Docházka
 

Jednoduše zvládne evidenci pracovní doby zaměstnanců.

  • Evidence

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.

+420 244 104 111