Asseco Solutions rozšiřuje portfolio o špičkové docházkové, plánovací a přístupové systémy

Téměř tisícovku zákazníků, včetně nejvýznamnějších společností v rámci svých segmentů, má na českém a slovenském trhu společnost ANeT-Advanced Network Technology, poskytující komplexní služby v oblasti docházkových systémů, systémů pro plánování lidských zdrojů a dále přístupových a stravovacích systémů. Firma, která je předním dodavatelem těchto systémů pro soukromý i veřejný sektor v České a Slovenské republice, se od 1. prosince 2022 stala součástí společnosti Asseco Solutions.

„Naším cílem se v poslední době stali specialisté poskytující komplexní služby v oblasti identifikačních systémů,“ objasňuje důvody nejnovější akvizice své společnosti Jiří Hub, výkonný ředitel Asseco Solutions ČR, a dodává: „Záměrem akvizice je doplnit naše portfolio o další specializovaná řešení, v tomto případě konkrétně o docházkový systém, software na plánování lidských zdrojů, přístupový systém a stravovací systém.“

ANeT nabízí software i hardware vlastní výroby, který zahrnuje různě kombinovatelné moduly včetně aplikací pro automatické plánování pracovníků, práci s agenturami či mobilní aplikaci pro koncové uživatele, stejně jako několik typů přístupových terminálů od těch nejjednodušších po vysoce sofistikované.

„O kvalitě a komplexnosti našich služeb se přesvědčila takřka tisícovka firem, které naše systémy využívají,“ říká výkonný ředitel společnosti ANeT Jiří Peterka. „Jsme schopni nabídnout řešení do všech oborů průmyslu i do státního sektoru. Proto začlenění do skupiny s tak vynikající pozicí na trhu ERP, jakou je Asseco Solutions, vnímáme jako velkou příležitost pro naši společnou budoucnost.“

Společnost ANeT-Advanced Network Technology byla založena a doposud vlastněna třemi majiteli, kteří v ní i nadále budou působit v rolích topmanažerů – výkonným ředitelem Jiřím Peterkou, obchodním ředitelem Karlem Kallabem a Michalem Chaloupkou jako technickým ředitelem. Na trhu působí od roku 1993.

ANeT-Advanced Network Technology

Společnost ANeT-Advanced Network Technology byla založena roku 1993 v Brně. Od počátku jsou pro její působení charakteristické špičkové technologie, komplexní výroba a specializovaný tým pracovníků na vysoké profesionální úrovni. Tyto předpoklady umožňují vytvářet hodnotné a kvalitní produkty. Komponenty vyráběné a dodávané společností ANeT jsou v souladu s protokolem o shodě a jsou certifikovány NBÚ na stupeň přísně tajné. Vlastní vývojové, výrobní i realizační kapacity umožňují garantovat vysokou kvalitu prováděných prací a poskytovat trvalý záruční i pozáruční servis na realizované projekty. Dynamický rozvoj firmy vedl v roce 2003 k zavedení systému jakosti podle ISO 9001:2001.

Rozdělení zákazníků podle odvětví – největší klienti jsou ze segmentů Obchodní řetězce a Automotive industry. Dále je pak zastoupeno mnoho dalších segmentů jako např. elektro a strojírenský průmysl, energetika, pivovary/lihovary, finančnictví, zdravotnictví, služby i státní správa. Patří k nim firmy zvučných jmen napříč segmenty, jako Bosch, Heineken, McDonald's, TESCO, či instituce z oblasti zdravotnictví a veřejné správy. Společnost v roce 2023 oslaví 30 let od svého vzniku.

Bližší informace naleznete na www.ANeT.eu