Asseco Solutions se vrací k obvyklému fungování

Vážení zákazníci, vážení partneři,

jsem velmi rád, že se naplnil můj předchozí optimismus a konečně jsme svědky postupného rozvolňování restriktivních opatření.

Již od Velikonoc nám zveřejňovaná data zavdávají důvod k optimismu. A jako my, občané v běžném životě, i společnost Asseco Solutions postupně rozvolňuje všechna opatření a vracíme se k obvyklému fungování.

Rozhodli jsme se v souladu s vládními opatřeními využít květnového období k postupnému rozvolnění a přechodu do normálního režimu, ve kterém budeme plně fungovat nejpozději od 1. 6. 2020. Již nyní s námi tedy můžete počítat i osobně, ale stejně tak jsme v případě Vašeho zájmu stále připraveni poskytovat služby i formou vzdáleného připojení, které jsme si v uplynulých měsících dobře prověřili.

V Asseco Solutions se nám nakonec podařilo zcela vyhnout nákaze, počet na COVID-19 pozitivních případů byl nulový, což osobně považuji za velké štěstí, vážíme si toho. Doufám, že jste ve Vašich firmách měli podobné štěstí a toto nelehké období, které je snad již za námi, Vám nezpůsobilo příliš mnoho škod. Pevně věřím, že stejně jako se společenský život České republiky rychle vrátí do běžného režimu, podaří se to samé v co možná nejkratším období i našim firmám.

Ing. Jiří Hub

předseda představenstva

Asseco Solutions, a.s.