AVAplace nabízí řadu aplikací pro oblast lidských zdrojů

Platforma AVAplace přináší inovativní řešení pro zjednodušení poskytování služeb v široké škále oblastí. V rámci lidských zdrojů nabízí aplikace jako Advanto, HELIOS Learning, NNTB, HR Portál, Recru, ANeT, Apis, Aramis, JobSignum a Plusco.

Platforma AVAplace propojuje a rozšiřuje produktovou řadu podnikových informačních systémů HELIOS o rozmanitou škálu pomocníků, kteří dokážou zjednodušit práci v oblasti lidských zdrojů.

Neváhejte si v AVAstore sestavit balíček aplikací přizpůsobený potřebám vaší společnosti.

Používání platformy je snadné – registraci a nákup aplikací zvládnete na pár kliknutí. Platíte pouze měsíční předplatné za používání aplikace a není nutné komplikované zaškolení. V případě potřeby integrace s produktovou řadou HELIOS je zákazníkům k dispozici account manager.

Představme si jednotlivé aplikace:

V rámci aplikace si zaměstnanci mohou vybrat své výdělky za odpracovaný čas, monitorovat docházku a rozvíjet své schopnosti v oblasti finanční gramotnosti. Zároveň zaměstnavatelé mohou plánovat pracovní směny a efektivně komunikovat se zaměstnanci. Díky Advantu se dosahuje nižší fluktuace, vyšší zaměstnanecké loajality a vytvářejí se nákladové úspory.

V této aplikaci najdete více než dvě stovky výukových videí, která přibližují a popisují jednotlivé funkce a moduly ERP HELIOS iNuvio. Po jejich zhlédnutí se začnete orientovat v systému a budete umět samostatně zpracovávat rutinní úkony ve své pracovní náplni.
Jedná se o whisteblowingovou platformu pro ty, kterým není lhostejné řešení firemních problémů. Přes aplikaci je možné se anonymně ozvat, když něco neklape. Služba Nenech to být (NNTB) poskytuje bezpečnou komunikační platformu pro stížnosti zaměstnanců a zároveň splňuje požadavky zákona o ochraně oznamovatelů.
Tato aplikace zjednodušuje a digitalizuje komunikaci mezi HR oddělením a dalšími složkami v rámci dané firmy. Propojení mezi mzdovou účtárnou a zaměstnanci je plně digitalizováno. To znamená, že všem šetří čas. Vše je přehledně na jednom místě a v souladu s GDPR.
S touto aplikací získáte dokonalou kontrolu nad řízením celého výběrového procesu. Recru přináší detailně propracované řešení, které díky plné automatizaci urychlí každý krok náboru nových zaměstnanců. Od správy CV uchazečů až po jejich přijetí.

Moderní docházkový systém ANeT-Time si zamilujete. Zajišťuje automatické zpracování podkladů pro mzdy na základě získaných dat o jednotlivých průchodech, které se zaznamenávají prostřednictvím docházkových terminálů. Umí i celou řadu další agendy pro personální oddělení.

Jedinečné řešení pro kompletní správu agendy zaměstnanců. Docházka, přístupy, stravování, plánování návštěv jsou přehledné díky plné digitalizaci.

Aplikace spravuje schvalovací procesy pro přidělování hmotných i nehmotných zdrojů. Mimo evidenci aktiv, jako jsou telefony, notebooky nebo softwarové licence, poskytuje workflow, díky kterému každý zaměstnanec obdrží pouze potřebné zdroje pro svou práci. Aramis významně zvyšuje bezpečnost organizace a přispívá k naplňování bezpečnostních standardů.

JobSignum představuje automatizovaný nástroj pro nábor zaměstnanců, který využívá elektronického vyplnění dotazníku uchazečem o zaměstnání. Tento proces je doplněn biometrickým podpisem pracovních smluv a dodatků a vše je propojeno s HELIOSem.

Jedná se o komunikační a komunitní portál pro firmy a zaměstnance. Hlavním přínosem je efektivní komunikace mezi firmou a zaměstnanci, včetně těch, kteří nemají k dispozici firemní IT techniku. Mobilní aplikace poskytuje řešení doslova pro každého. Je ideální pro sdílení obsahu, který se má dostat ke každému zaměstnanci.