AVAplace nabízí řadu pomocníků také v sektoru obchodu a služeb

Platforma AVAplace obsahuje řešení, která rozšiřují možnosti podnikových informačních systémů HELIOS o další nástroje. V případě obchodu a služeb jde o aplikace APUtime, Coripo, Ipex, Telma AI a Quanda.

Platforma AVAplace je užitečným pomocníkem, jak rozšířit funkce podnikových informačních systémů HELIOS o další funkcionality, které umí zjednodušit firemní procesy také v oblasti obchodu a služeb. Podívejme se podrobněji na aplikace, díky kterým si můžete usnadnit práci a ušetřit finanční prostředky.

APUtime je plně autonomní nástroj pro plánování pracovního vytížení a modelování firemních procesů. Umožňuje plánovat projekty a úkoly, reaguje na změny v reálném čase a optimalizuje pracovní vytížení. Tím umožňuje efektivní využití zdrojů, dynamické nastavení priorit, a umožňuje vedení plánovat dlouhodobě na základě aktuálního stavu práce.

APUtime nabízí procesní modelování a vytváření šablon pro lepší organizaci práce, AI-řízený projektový dashboard, který vám ukáže prioritní projekty a personalizovaný To-Do list, který vám usnadní rozhodování o důležitých úkolech. Navíc poskytuje dynamický Ganntův diagram pro sledování práce a rychlou adaptaci na změny v reálném čase. S APUtime získáte kontrolu nad pracovním procesem a maximalizujete produktivitu ve vaší firmě.

Aplikace Coripo je komplexní, flexibilní a přehledné CRM, jež je dále propojitelné s různými aplikacemi. Pokrývá celý proces péče o zákazníka. Od marketingu přes prodejní funkce až po servisní péči. Hlavním cílem aplikace je zvýšit ziskovost obchodních vztahů.

Jak to dokáže? Coripo spojuje všechny prvky firemní organizace dohromady: marketing, prodej, realizace i servisní péči. Díky tomu se všichni pracovníci budou dívat stejným směrem a mít komplexní přehled o dění u klientů. Vlna synergie pak posune obchodní výsledky společnosti na úplně novou úroveň.

Coripo je kompatibilní s řadou systémů, díky automatickému propojení nebudete muset trávit spoustu času ručními importy dat. Můžete jej napojit na libovolný systém pomocí API rozhraní. Má funkční integrace na Google, Microsoft 365, HELIOS a další ERP systémy. Díky možnostem neomezeného přizpůsobení bude Coripo kompatibilní i s vaším podnikáním.

Nástroj pro špičkovou zákaznickou péči. Obsahuje v sobě call centrum a helpdeskový systém. S kontaktním centrem Ipex odbavíte všechny hovory, e-maily či chaty přehledně a rychle. V jednom systému získá firma jedinečný přehled nad komunikací se zákazníky, kteří tak budou spokojenější. Ti si mohou vybrat, jakým způsobem se s firmou spojí. Může to být telefon, e-mail, webchat, SMS zprávy, WhatsApp nebo Facebook Messenger.

K dispozici je integrace do systému HELIOS. Integrace synchronizuje kontakty z prostředí HELIOS a zobrazí identitu volajícího s dalšími údaji v okně při příchozím hovoru, v panelech agentů a supervizora a ve statistikách hovorů. Z okna se lze prokliknout přímo na kartu v HELIOSU s detailem zákazníka.

Jde o voicebot, který telefonicky kontaktujte všechny vaše zákazníky najednou pomocí AI. Telma hovoru bezchybně porozumí a originálními hlasy vás bude u klientů důstojně reprezentovat v rutinních činnostech. Umělá inteligence lehce vyřídí úkoly, na které jste dosud neměli kapacitu nebo čas. Telefonická forma dosahuje vysokého procenta úspěšnosti a osloví všechny věkové skupiny.

Jedním z příkladů využití Telmy je připomínka klientům o splatnosti faktur. Telma je vždy korektní a věcná, nehrozí nepříjemné interakce nebo negativní sentiment. Telma se může dotázat na důvod neuhrazení nebo předpokládané datum uhrazení. Všechny odpovědi pečlivě zaznamená a vy můžete věnovat čas skutečně důležitým případům.

Quanda je snadno ovladatelná marketingová aplikace, která umožňuje odesílat automatizované nebo hromadné e-maily. Může rovněž vytvářet, rozesílat a vyhodnocovat dotazníky, vytvářet a spravovat webové formuláře. Quandu je možné propojit s podnikovým ERP nebo CRM a jednotlivé procesy zcela automatizovat.

Pomocí Quandy můžete vytvářet a spravovat vlastní scénáře automatizace. Mohou obsahovat automatické odesílání e-mailů, propojení webových formulářů, e-mailů a dotazníků přesně podle vašich potřeb. Na úrovni práce s kontakty vám pomohou vytvářet oslovení v pátém pádu, doplňovat pohlaví, datum svátku nebo krátké texty pro obsahovou personalizaci e-mailů.


Používání AVAplace je velmi jednoduché. Registraci i nákup aplikací zvládnete pouze na pár kliknutí.