AVAroadshow 2024 představila chytrá řešení pro HELIOS

Akce, která představila partnerská řešení, rozšiřující možnosti ERP systému HELIOS prostřednictvím aplikací fungují pod platformou AVAplace. AVAroadshow se konala v květnu ve třech různých městech a představila zákazníkům HELIOS přímo v praxi řadu vybraných aplikací s doprovodným programem přednášek a workshopů s odborníky.

Ve druhé polovině letošního května proběhly tři setkání v rámci AVAroadshow 2024, kde společnost Asseco Solutions společně se svými partnery, představila možnosti rozšíření ERP systému HELIOS o chytrá aplikační řešení z různých oblastí.

Celá roadshow proběhla na třech místech. V Hradci Králové Velichovkách, kde si návštěvníci užili krásných prostor K-triumf resortu. Druhá zastávka akce se uskutečnila v Brně, kde hosty přivítaly prostory Impact Hubu a poslední akce v Praze se uskutečnila v prostorách Zen Work.

Ústředním programem byly inspirativní přednášky o tom, co je, a jaká řešení nabízí platforma AVAplace. Ta slouží jako zdroj aplikací, k rozšíření podnikových informačních systémů HELIOS o další funkcionality, které umí v nejrůznějších oblastech podnikání (např. Logistika, HR, Marketing a další) zjednodušit firemní procesy.

S čím se mohli zákazníci seznámit

Účastníkům z řad zákazníků systému HELIOS se představily necelé dvě desítky aplikací. Například šlo o aplikaci Coripo pokrývající proces péče o zákazníka od marketingu přes prodejní funkce až po servisní péči. HR portál zase ukázal jednoduchou a digitalizovanou komunikaci mezi HR oddělením a dalšími složkami v rámci firmy. Aplikaci Quanda zase mohou zákazníci využít na mailingovou komunikaci – ať už šlo o odesílání e-mailových kampaní, transakčních e-mailů, on-line dotazníků nebo webových formulářů.

Pozornost si získal také voicebot Telma, který dokáže samostatně a automaticky komunikovat se zákazníky. Umí obvolat klienty a připomenout jim splatnost faktur nebo informovat a ověřit, zda zákazník dorazí na předem sjednanou návštěvu. Zástupce společnosti Telma MAMA navíc odprezentoval přednášku na téma „Svět umělé inteligence a její využití ve firmách a organizacích.“ Tento host, podle reakcí účastníků, všechny skutečně zaujal.


O platformě AVAplace:

Cloudová platforma AVAplace přináší inovativní řešení pro zjednodušení poskytování služeb v široké škále oblastí. V rámci lidských zdrojů nabízí aplikace jako Advanto, HELIOS Learning, NNTB, HR Portál, Recru, ANeT, Apis, Aramis, JobSignum a Plusco.

Platforma AVAplace propojuje a rozšiřuje produktovou řadu podnikových informačních systémů HELIOS o rozmanitou škálu pomocníků, kteří dokážou zjednodušit práci v různých oblastech.

Neváhejte si v AVAstore sestavit balíček aplikací přizpůsobený potřebám vaší společnosti.

Používání platformy je snadné – registraci a nákup aplikací zvládnete na pár kliknutí. Platíte pouze měsíční předplatné za používání aplikace a není nutné komplikované zaškolení. V případě potřeby integrace s produktovou řadou HELIOS je zákazníkům k dispozici account manager.