Chcete vědět, co se děje ve firmě? Pomůže vám Dashboard!

Dashboard, v angličtině nástěnka, se ve světě podnikových informačních systémů stal, na rozdíl od nástěnek, které jsme znali kdysi, skutečně efektivním nástrojem. V HELIOS Orange edice iNUVIO jsme tento nástroj vzali a udělali z něj středobod vašich informací o firmě. V čem všem vám pomůže?

Váš osobní „newsfeed“

Žijeme už pár let ve světě sociálních sítí. Chcete vědět, co se dnes děje v životě vašich přátel a co vás dnes čeká za události? Otevřete si Facebook. Chcete vědět, co se dnes děje ve vaší firmě? Otevřete si Dashboard v HELIOS Orange iNUVIO, váš soukromý přehled o dění ve firmě, o vašich úkolech, poznámkách, náhledech do firemní business intelligence i informací od vašeho nového „elektronického kolegy“ Analytika.

Všechny informace na jednom místě

Cílem Dashboardu je poskytnout každému uživateli všechny nejdůležitější informace na jednom jediném místě. Tím ušetří drahocenný čas i zbytečné klikání myší a zároveň ihned uvidí, co je aktuálně nejdůležitější řešit. Možná si teď říkáte, kdo rozhodne, co je pro vás nejdůležitější. Rozhodnete si to vy sami!

Dashboard si každý uživatel může plně přizpůsobit vlastním individuálním potřebám. Toho je docíleno prostřednictvím tzv. widgetů, které si na plochu Dashboardu můžete libovolně rozmístit, měnit jejich velikost atd. Na výběr jich je opravdu hodně. Ať už jde o již zmiňovaného Analytika, modul BI, vaše úkoly či vaše osobní poznámky, které vám elegantně nahradí papírky nalepené na monitoru, nebo třeba o widget s notifikacemi, včetně například zpráv v rámci interaktivních diskusí k jednotlivým položkám v systému, o libovolné RSS a webové zdroje (takže přímo z Dashboardu můžete vidět třeba ekonomické zpravodajství ze svého oblíbeného portálu). Dále je tu třeba galerie vašich vlastních obrázků, abyste si Dashboard udělali pěkný. Nechybí samozřejmě ani daňový kalendář, aktuální kurzovní lístek ČNB nebo třeba hodiny.

Dashboardů můžete mít i víc

Možná vás napadne, že by se vám mohlo hodit takových Dashboardů více najednou. Nás to napadlo taky. HELIOS Orange iNUVIO dokonce umožňuje vytvářet i Dashboardy pro celé skupiny uživatelů. Po otevření systému HELIOS tak můžete vidět třeba Dashboard celého účetního oddělení a hned pod ním si na lištu tlačítek, která je plně uživatelsky přizpůsobitelná, můžete umístit proklik na svůj vlastní Dashboard. Díky tomu pak budete mít dokonalý přehled jak o dění u vás v oddělení, tak o svém vlastním pracovním světě – podobně jako třeba v případě facebookové skupiny a vlastního newsfeedu.

5 důvodů, proč si zamilujete Dashboard

  1. Přehledná, srozumitelná a atraktivní forma prezentace klíčových informací na jednom místě.
  2. Plně uživatelsky definovatelné prostředí a vzhled s možností rychlého ovládání různých součástí celého podnikového informačního systému z jednoho místa.
  3. Možnost každého uživatele vytvořit si více vlastních Dashboardů, stejně jako možnost využívat skupinové Dashboardy v rámci celé firmy, oddělení, týmů apod.
  4. Možnost dostat do Dashboardu i externí zdroje, včetně libovolných webových stránek.
  5. Možnost rychlého prokliku na Dashboard prostřednictvím tlačítka na liště z libovolné části systému HELIOS.

Chcete se dozvědět o Dashboardech a novém informačním systému HELIOS Orange edice iNUVIO více informací? Navštivte stránky www.inuvio.cz.