HELIOS Nephrite IT produktem roku

Společnost Asseco Solutions se se svými produkty již tradičně zúčastňuje prestižní soutěže IT produkt roku, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství Internet Info DG. V letošním roce do této soutěže přihlásila zcela nový produkt – systém HELIOS Nephrite. A výsledek? Absolutní prvenství v kategorii Informační systémy.

Cílem soutěže je vyzdvihnout produkty disponující takovými vlastnostmi, které je významným způsobem odlišují od běžných produktů stejné kategorie. Stejně jako v minulých kolech i tentokrát bylo možné přihlásit libovolný produkt z oblasti informačních a komunikačních technologií. Při hodnocení je kladen důraz především na přínosy produktu pro zákazníka. Do finále soutěže tak mohou postoupit jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.

Současný nositel titulu IT produkt roku je určen především velkým firmám na českém a slovenském trhu. Využívá moderních technologií a obsahuje celou řadu inovací a vylepšení. Přitom staví na 30 letech zkušeností s rozvojem systémů pro tento specifický a zákaznicky náročný segment. HELIOS Nephrite navazuje na úspěšný informační systém HELIOS Green, ze kterého přebírá všechny klady a konkurenční výhody a reaguje tak na přání více než 440 významných firem, s nimiž jeho tvůrci při vývoji úzce spolupracovali.

„Jsme skutečně hrdí, že náš nový produkt získal tak prestižní ocenění. To však pochopitelně neznamená, že můžeme usnout na vavřínech. Naopak, ocenění nás zavazuje – i nadále budeme tvrdě pracovat na tom, aby všechny naše produkty dokázaly zaujmout odborníky, kteří je posuzují. Nicméně nejdůležitější je, aby byly dokonalými pomocníky pro naše zákazníky,“ říká Ing. Jiří Hub, výkonný ředitel a předseda představenstva Asseco Solutions.