HELIOS Pantheon – optimální nástroj pro digitalizaci vaší organizace

Česko patří v digitalizaci veřejné správy k nejpomalejším v Evropské unii a v elektronické komunikaci dlouhodobě zaostává. Přitom zákon o právu na digitální služby, tzv. Digitální ústava, u nás platí již několik let. Odborníci se shodují na tom, že většímu rozšíření digitální veřejné správy brání především malá ochota úřadů využívat nová technologická řešení a inovace.

Revoluce v efektivitě a bezpečnosti

Komplexní kontrola a bezpečnost dat

HELIOS Pantheon od Asseco Solutions inovativním řešením beze sporu je. Uživatelům přináší nejen komfortní ovládání, ale hlavně moderní technologické nástroje pokrývající organizační procesy včetně elektronického schvalování, až po správu osobních údajů.

Přední role v digitalizaci veřejné správy

HELIOS Pantheon je stavěný jako komplexní ekonomický systém s vysokou mírou integrace s externími systémy. Schopnost snadno se napojit na důležité registry, jako jsou insolvenční rejstřík, ARES, ISZR, CSÚIS a další sektorové aplikace zjednodušuje a zefektivňuje mnoho administrativních procesů.

Proč zvolit HELIOS Pantheon?

PROGRESIVNÍ ERP SYSTÉM

Robustní, výkonný a bezpečný informační systém pokrývající veškeré klíčové procesy Vaší organizace. Díky provázanosti všech modulů jsou veškeré informace dostupné právě tam, kde je potřebujete. Flexibilní uživatelské rozhraní nabízí širokou škálu možností individuálního přizpůsobení.

WEBOVÝ PORTÁL

Kolekce webových aplikaci s responzivním rozhraním, která respektuje aplikační logiku agend a nastavení systému. Uživatel má k  dispozici všechny funkce i workflow akce, jako při přímé práci v systému.

FULLTEXTOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Vždy rychle najdete, co právě hledáte. Inteligentní fulltextová navigace pomáhá vyhledávat související informace v datech, uložených elektronických dokumentech nebo v dokumentaci k systému.

PROPRACOVANÉ MIGRAČNÍ NÁSTROJE

Díky integrovaným migračním nástrojům bude Váš přechod ze stávajícího informačního systému na HELIOS Pantheon snadný. Propracované algoritmy dohledají případná duplicitní data i související nekonzistence.

KOMUNIKAČNÍ CENTRUM

Zefektivní práci a zjednoduší Vaši orientaci v systému díky navázání komentáře přímo k dokladu či schvalovacímu workflow, čímž se významně zrychlí proces zpracování dokladů v organizaci.

KOMUNIKACE S ESSL PROSTŘEDNICTVÍM NSESSS

Komunikace s libovolným systémem elektronické spisové služby dodržující pravidla NSESSS.

SYSTÉM ŘÍDÍCÍ KONTROLY

Nástroj pro schvalovací procesy pro řízení toků peněz předběžné kontroly dle zákona o Finanční kontrole.

OTEVŘENÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM PŘIPRAVENÝ PRO BUDOUCNOST

Integrace s dalšími aplikacemi a přizpůsobení novým procesům nebo inovacím v souladu s architektonickými principy eGovernmentu.

Informační systém HELIOS Pantheon poskytuje komplexní kontrolu nad finančními procesy Vaší organizace a zajišťuje bezpečnost a transparentnost operací. Navíc jeho flexibilita a otevřenost pomůže Vaši organizaci při zavádění digitálních procesů a technických inovací."
Alžběta Křídlová, Produktový manažer, Asseco Solutions

Personalizovaný přístup a nové výzvy

Při přechodu na informační systém HELIOS Pantheon našim zákazníkům poskytujeme personalizovaný přístup, který umožňuje efektivně reagovat na jejich specifické potřeby. HELIOS Pantheon není jen dalším informačním systémem; je to klíčový partner pro aplikaci elektronických procesů a digitalizaci. Rozšíření o portál občana? Autentizace přes elektronickou identitu? Připojení poznámek či skenu dokumentu? Individuální workflow? Migrace dat? Na vše zní odpověď ANO.

“V letošním roce pokračujeme ve spolupráci se zákazníky, kteří se rozhodli pro přechod z HELIOS Fenix na HELIOS Pantheon. Naší nejvyšší prioritou je zajistit, aby tento přechod byl pro všechny zákazníky co nejpříjemnější a zcela bezproblémový. Jsme rádi, že naši další zákazníci, například krajská příspěvková organizace poskytující IT služby pro ostatní příspěvkové organizace v regionu, či sedmitisícové město ve Zlínském kraji, již zaznamenali úspěšnou migraci a využívají všechny výhody, které HELIOS Pantheon nabízí,”
říka Miroslav Rouš, který dnes vede tým realizace HELIOS Pantheon.

Inovace připravené pro budoucnost

I přes výzvy, které přechod na nový systém přináší, nás vaše pozitivní zpětná vazba a důvěra v HELIOS Pantheon motivují k dalšímu rozvoji a inovacím. Chcete schvalovat doklady I mimo kancelář? Potřebujete propojit informace z evidenčních systému s finančními ukazateli? Chcete mít sumární přehled o stavu likvidace faktur? Webový portál HELIOS Pantheon vám to vše umožní. A klidně I na mobilním zařízení.

Pokud chcete zjistit více o tom, jak může HELIOS Pantheon posílit vaši organizaci, navštivte helios.eu/pantheon, nebo nám napište. Jsme zde, abychom vám pomohli překonat výzvy digitalizace a transformovat vaše služby do digitálního věku.