HELIOS PODCAST přivítal legendu českého vinařství a nového moderátora 

První letní díl našeho HELIOS Podcastu, ve kterém vám představujeme zajímavé a úspěšné osobnosti ze světa byznysu, se ponese v lehce lifestylovém duchu. 

Tentokrát se – alespoň pomyslně – přeneseme na sluncem zalité svahy jižní Moravy, kde nyní dozrává letošní úroda vinné révy. Jaké z ní bude víno a jaké faktory utvářejí a ovlivňují výslednou chuť? Nejen o tom si s předním českým vinařem, vinohradníkem a šlechtitelem nových vinných odrůd Milošem Michlovským povídal obchodní ředitel společnosti Asseco Solutions Michal Andraško. Ten za moderátorský mikrofon usedl poprvé. 

Díky třicetileté praxi v oboru si Miloš Michlovský získal nejen mezinárodní renomé odborníka, ale také obrovský nadhled. Tradiční vinařskou moudrost a zkušenosti se navíc nebojí kombinovat s novými postupy, díky nimž dává vzniknout novým, přirozeně odolným odrůdám, které vyhoví i náročným požadavkům na ekologické hospodaření.

Během rozhovoru přišla mimo jiné řeč na módní trendy ve výběru vína nebo vzrůstající oblibu dealkoholizovaných vín, ale také na pojetí vín jako investičního aktiva či úvahy o budoucnosti vinařství v Čechách i na Moravě. 

Jaká vína by Miloš Michlovský rád viděl na českých stolech a jaký typ ocenění mu udělá největší radost? To už vám ve svém vyprávění prozradí sám mistr vinař. Aktuální díl HELIOS Podcastu si můžete pustit přímo na našich stránkách, přes Apple podcasts , Spotify  či Google podcasts. Přejeme vám příjemný poslech.

Společnost VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s. je zákazníkem HELIOS iNuvio a stará se o něj náš partner INMEDIAS