Jedinečná platforma pro podnikové aplikace AVAplace

Jak efektivněji a snadněji řídit své podnikání? Vyzkoušejte novou moderní cloudovou platformu AVAplace, která rozšiřuje funkcionality podnikových informačních systémů HELIOS.

Platforma AVAplace dokáže v rámci cloudového řešení propojit a rozšířit funkcionality ERP systémů v oblasti obchodu, lidských zdrojů, služeb, logistiky, produktivity, financí nebo projektového řízení. V AVAstore si můžete poskládat balíček aplikací přesně na míru podle potřeb ve vaší společnosti.

Aplikace nabízené v AVAplace jsou integrované do vašeho ERP systému a umožní produkty HELIOS od Asseco Solutions rozšířit o nové funkcionality. Používání tohoto nástroje je velmi jednoduché, registraci a nákup aplikací zvládnete na pár kliknutí. Přístup k aplikacím je možný z jakéhokoliv zařízení a není nutné komplikované zaškolení.

V případě integrace s produktovou řadou HELIOS je zákazníkům k dispozici account manager, který se zákazníky doladí nastavení datové integrace, aby data tekla oběma směry přesně podle vaší specifikace.

Hlavní přínosy používání AVY

  • Bezpečnost – splňujeme standardy, vaše data jsou v bezpečí.
  • Pracujeme na datových integracích na ERP systémy HELIOS.
  • AVA je cloudová platforma, takže přístup k datům a aplikacím máte odkudkoliv.
  • Aplikace rozšiřují funkcionalitu vašeho systému HELIOS.
  • Platíte pouze měsíční předplatné za používání aplikace, integrace a samotná platforma jsou v ceně.
  • Se zprovozněním si nemusíte dělat starosti, rádi vám se vším pomůžeme.

Pro koho je cloudová platforma AVAplace určena? V první řadě pro manažery firem, protože dokáže zásadně zefektivnit firemní procesy. Vámi vybraný a poskládaný balíček aplikací po integraci do systému HELIOS posune na vyšší úroveň firemní procesy ve všech oblastech, od HR až po logistiku.

V případě uživatelů produktů HELIOS významným způsobem ušetří práci v rámci firmy. Díky datovému propojení aplikace a AVAplace se firemní data automaticky synchronizují a nemusíte je zdlouhavě ručně přepisovat, případně složitě importovat.

Pro vývojáře používání cloudové platformy AVAplace přináší bezpečné datové integrace díky použití nejmodernějších technologií, které zajišťují bezpečnost celé platformy, dat i systémů.

Mezi nejpopulárnější aplikace patří například Bankovní aplikace z dílny Asseco Solutions. Ta vám poskytuje snadnou a efektivní možnost komunikovat s vaší bankou. Můžete pohodlně stahovat bankovní výpisy nebo odesílat příkazy k úhradě.   

Další oblíbenou aplikací v rámci AVAplace je whistleblowingová platforma NNTB, která umožňuje zaměstnancům se anonymně ozvat, když ve firmě něco neklape. Jedná se o bezpečnou komunikační platformu Nenech to být, která splňuje požadavky zákona o ochraně oznamovatelů.

Zákazníci si často vybírají i aplikaci HELIOS Learning, která obsahuje více než dvě stovky výukových videí popisujících jednotlivé funkce a moduly HELIOS iNuvio. Po jejich zhlédnutí se zorientujete v systému a budete schopní samostatně zpracovávat standardní úkony nezbytné k vaší práci.

Pokud se chcete dozvědět více o platformě AVAplace a celé nabídce dalších aplikací, navštivte stránky avaplace.com.