Mobilní aplikace MEET aneb jak na hotovostní platby v terénu

Možná jste se s tím už setkali – vaši servisní technici či obchodníci pracují v terénu přímo u zákazníků, ale zákazníci za vaše zboží a služby potřebují zaplatit v hotovosti. Pokud patříte mezi uživatele HELIOS Orange, není to už žádný problém. Představujeme mobilní aplikaci MEET.

Poraďte si s EET přímo na cestách

Přijímat hotovostní platby v souladu se zákonem a požadavky EET i na cestách nemusí být vůbec tak složité, jak to vypadá. Uživatelé systému HELIOS Orange totiž mohou využít novou aplikaci MEET. Ta funguje jak na Androidu tak na iOS a nabízí vše potřebné pro přijímání hotovostních plateb na cestách.

Servisní technici, terénní obchodníci, či stánkoví prodejci díky ní mohou realizovat prodej za hotovost kdykoliv a kdekoliv. MEET obsahuje vlastní EET komunikátor plně integrovaný do systému HELIOS Orange. V přehledném seznamu firem a zákazníků přímo z HELIOSu si stačí zvolit příslušnou kontaktní osobu, jejíž údaje lze v případě potřeby editovat přímo v mobilu. Stejně tak není problém založit si i úplně nového zákazníka.

Přímý přístup do HELIOS Orange v online i offline režimu

Aplikace MEET umožňuje přijímat platby za jakýchkoliv okolností. Kromě hotovosti navíc zvládne i platbu kartou. Dokonce si poradí i se situací, kdy zrovna není k dispozici internetová konektivita, což se běžně může stát uvnitř budov, či v podzemních prostorách. Aplikace v takovém případě eviduje neodeslané expediční příkazy a nezpracované EET platby, i datum a čas poslední synchronizace s HELIOS Orange. Jakmile se uživatel aplikace MEET opět dostane do místa s internetovou konektivitou, vše se okamžitě sesynchronizuje a odešle na portál EET v souladu s platnou legislativou.

Prodej v rámci nastavených procesů

Veškeré prodeje v aplikaci MEET plně respektují procesy, které máte nastaveny v rámci HELIOS Orange. V rámci obchodního procesu tedy proběhne vše, včetně vygenerování příslušného expedičního příkazu, výdejky, dodacího listu, faktury i finálního pokladního dokladu s EET kódem. Expediční příkazy si lze v aplikaci také přímo editovat či zakládat, přímo na místě u zákazníka.

MEET má samozřejmě přístup i do skladu, kde si můžete zobrazit nejen aktuální skladové zásoby, ale i jejich nacenění. MEET navíc umožňuje pracovat i s došlými objednávkami a přiřazovat je požadovaným kontaktním osobám.