Pracujte s HELIOS Green ze svého mobilu díky HELIOS Mobile

Potřebujete mít firemní data k dispozici kdykoli a kdekoli? Chcete je zadávat z domova i na cestách? S HELIOS Mobile můžete pracovat přímo ze svého telefonu či tabletu a klidně i v offline režimu, bez připojení.

Když potřebujete pracovat jindy a jinde než v kanceláři

Používáte ve firmě HELIOS Green a potřebujete rychle schvalovat nepřítomnosti a home office svých podřízených? Mít okamžitý přístup ke schvalování došlých faktur a plateb či ke sledování toho, které doklady vaši podřízení zvládli zpracovat? Nebo chcete efektivně a přímo ze svého mobilu zadávat úkoly zaměstnancům? Pak pro vás máme aplikaci HELIOS Mobile, která samozřejmě podporuje jak zařízení s operačním systémem iOS (iPhone, iPad), tak i s Androidem.

Co vám nabídne mobilní přístup do HELIOSU

HELIOS Mobile se hodí v zásadě pro tři typy pracovních situací. Prvním z nich je případ, kdy se třeba zaměstnanci či manažeři ocitnou náhle na home officu nebo třeba onemocní. Díky HELIOS Mobile totiž dokážou obstarat vše důležité přímo ze svého mobilního telefonu či tabletu. Mobilní přístup podporuje všechna pracovní workflow i systém notifikací. Zaměstnanec je tak o důležitém dění, které se ho týká, neustále informován prostřednictvím svého mobilního zařízení a nemusí být „přilepený“ u obrazovky notebooku.

Dalším ideálním modelovým scénářem je práce u klientů. Typicky třeba u servisních techniků lze takto řešit přidělování práce, přehled plnění úkolů či sledovat GPS polohu pracovníků. V HELIOS Mobile samozřejmě nechybí ani podpora pro EET a elektronický podpis. Navíc je aplikace připravená i na využívání vestavěného fotoaparátu, například pro příjem a výdej zboží přes čárové kódy. Kromě servisu a logistiky ocení mobilní přístup i obchodníci a pracovníci marketingového oddělení. HELIOS Mobile vám totiž umožňuje práci s vestavěným CRM přímo v terénu, a to včetně kompletního řešení agendy pro prodej či třeba zpracování zákaznických dotazníků.

A konečně do třetice, HELIOS Mobile velmi ocení i pracovníci ve skladech či prodejnách. Mobilní inventura, pořizování fotografií přímo do HELIOS Green, práce s GPS polohou, rozpoznávání hlasu a hlasové ovládání, to vše oceníte tehdy, když potřebujete mít při práci se systémem volnost pohybu a zároveň neustálý přehled o aktuálních datech v systému.

Podpora plného offline režimu

I když rychlé LTE připojení je k dispozici na většině našeho území, stále se najdou oblasti, kde mobilní konektivita není dostatečná. Třeba uvnitř budov a ve skladech. Proto jsme při vývoji HELIOS Mobile kladli důraz na plnou podporu offline režimu. Data se oproti vašemu firemnímu HELIOS Green v takových případech aktualizují ve chvíli, kdy je vysokorychlostní datová síť dostupná. V takových případech můžete také pracovat v plnohodnotném online režimu s aktualizací dat v reálném čase.

Buďte flexibilní a mobilní

Dnešní doba si žádá zvýšenou míru flexibility. HELIOS Mobile vám umožní udržet kontakt mezi firmou a jejími zaměstnanci v nejvyšší možné míře. Chytré telefony totiž na rozdíl od notebooku nosíme neustále při sobě, ať už jsme v práci, doma, nebo u zákazníků. Pokud máte ve firmě HELIOS Green, můžete je pro přístup do systému začít používat i vy!