Síť HELIOS Open přilákala další partnery, chválí hlavně kvalitu a stabilitu

Ke spolupráci v partnerské síti HELIOS Open se přidaly nové firmy. Attendance i mm computer v ní vidí možnost dalšího rozvoje svých služeb a rozšíření nabídky pro zákazníky.

HELIOS umožní mm computer poskytovat komplexní služby

Spolupráce s Asseco Solutions není pro společnost mm computer, s.r.o. nová, HELIOS partnerem je již přes 30 let, když ERP systém HELIOS Red využívá skoro stovka jejich zákazníků. Letos ale nově rozšířila spolupráci a nabídku klientům o podnikový systém HELIOS iNuvio.

„Máme velké portfolio zákazníků, kterým jsme chtěli poskytovat komplexní služby jak v oblasti hardwaru tak v oblasti kvalitního informačního systému,“ odůvodňuje rozšíření spolupráce Martin Slavík, jednatel mm computer s.r.o. Právě ta pro něj i jeho zákazníky představuje klíčový prvek. „Když mi zákazník řekne, že to, co jsme implementovali, mu ulehčilo a zlepšilo jeho každodenní práci, tak je to pro mě důkaz toho, že jsme mu poskytli kvalitu a stabilitu,“ dodává.

Zatímco HELIOS Red pro jeho firmu představuje „denní chleba“ jejich práce, tak HELIOS iNuvio je zatím cestou objevování a seznamování se. „Jsme stále na začátku cesty, ale posilujeme tým. Abychom se stali plnohodnotnými partnery, tak se musíme ještě hodně naučit,“ popisuje plány.

Podle Slavíka to je jednoznačně cesta, jak zákazníky posouvat kupředu. „Do budoucna chceme zákazníky, kteří přerůstají nižší systém bezproblémově konvertovat do prostředí HELIOS iNuvio."

Po 10 letech attendance.cz přidávají do skládačky nabídky i HELIOS

Dalším partnerem sítě HELIOS Open se stala společnost Attendance, s.r.o., která se zaměřuje hlavně na tvorbu specializovaných rozšíření, nadstaveb a integračních řešení ERP systémů, cloudových služeb a dalších aplikací. „Pomocí špičkových technologií vytváříme řešení, která dokáží odhalit skryté možnosti zákazníka. Zároveň se nebojíme řešit zajímavé úkoly a netradiční výzvy,“ říká Ondřej Soldát, jednatel společnosti.

I proto se rozhodli stát se partnerem sítě HELIOS Open. „O spojení sil uvažujeme již 10 let, ale až nyní nastala ta správná doba. HELIOS je robustní a vyzrálý systém, jsme proto rádi, že můžeme být součástí komunity, která za tu dlouhou dobu, co je na trhu, vznikla,“ doplňuje.

Zatímco v oblasti ERP systémů se Attendance pohybuje již 25 let, tak u partnerství HELIOS Open jsou teprve na začátku. O to intenzivněji se snaží začlenit produkty HELIOS do svého portfolia, aby mohli oslovit nové zákazníky nebo rozšířili spolupráci s těmi stávajícími. Díky partnerství navíc může firma nabízet nová řešení, která dosud její nabídka nepokrývala. 

„Z toho, co už jsme poznali, máme ze spolupráce jenom pozitivní zkušenosti. Baví nás všechno nové a komplexní záběr oblastí, ve kterých je HELIOS jako doma. Věřím, že se i díky tomuto partnerství staneme pro naše zákazníky ještě hodnotnějším a atraktivnějším partnerem,“ uzavírá Soldát.