Společnost KODYS nasazuje HELIOS Nephrite

Jsme rádi, že se můžeme pochlubit úspěchem přímého obchodu v segmentu Enterprise. Novým zákazníkem a uživatelem HELIOS Nephrite je společnost KODYS.

Ta působí v oblasti systémů automatické identifikace a zpracování dat již od roku 1991. Dlouhodobé zkušenosti a přístup k nejmodernějším technologiím sběru, přenosu a zpracování dat společnosti umožňují vytvářet komplexní aplikační systémy pro široké spektrum zákazníků z různých odvětví průmyslu, obchodu a služeb. Všude tam, kde automatická identifikace (čárový kód a RFID) a mobilní zpracování dat přinášejí zefektivnění pracovních a technologických postupů, úsporu nákladů a okamžitý přístup k informacím kdykoliv a kdekoliv. Dodávaná řešení zahrnují také aplikace a hardware včetně implementačních služeb, spotřební materiál (etikety, pásky, plastové karty aj.) i poprodejní podporu.

KODYS je součástí mezinárodní skupiny IBCS Group, která je součástí nově vzniklé aliance s předním poskytovatelem digitálních transformačních řešení pro řízení dodavatelského řetězce a zaměstnanců, se společností SPICA Group.

Nabízí řešení nejen pro oblast logistiky, skladování a přepravy, ale i pro oblasti výroby, zdravotnictví, obchodu nebo pro státní správu.

Ve firmě KODYS je schválený cílový koncept a začíná implementace systému. Začátek jednání se ale datuje až někam do roku 2020, kdy vznikla u zákazníka potřeba nahrazení stávajícího ERP, kterým bylo řešení od K2. Kromě základu KODYS bude využívat Obchodní sklad, CRM, Projektové řízení, Mzdy nebo webový portál. ​​​​​