Umělá inteligence v HELIOS iNuvio?

Vážení zákazníci,

ke konci roku jsme pro vás do distribuce uvolnili opravdovou top vychytávku do vašeho iNuvia. Jsme zase o krok napřed a rádi bychom vám nabídli nejmodernější funkcionalitu - Machine Learning, která vám může zásadně pomoci ve vaší každodenní práci. Rádi bychom vám nabídli rozšíření vašeho iNuvia o prvních pět scénářů využívající nástroje Machine Learning. Přinášíme vám možnost instalace této novinky, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Co je to Machine Learning?

Machine Learning je oblast počítačové vědy, která umožňuje počítačům učit se bez výslovného naprogramování. Jedná se o podoblast umělé inteligence a je skvělým pomocníkem pro predikování vývoje a odhalování anomálií ve vašich datech. Dokážete s ním pracovat velmi efektivně a šetřit kapacity vašich zaměstnanců. Můžete předejít zbytečným chybám a dlouhodobě optimalizovat procesy či zlepšovat svá strategická rozhodnutí.

S čím vám Machine Learning pomůže?

  • Odhalit chyby včas
  • Rozhodovat se na základě správných dat
  • Šetřit kapacity vašich zaměstnanců
  • Získáva co nejlepší data
  • Tvořit efektivní budoucí strategie

Jaké scénáře si nyní můžete do svého iNuvia nainstalovat?

Detekce anomálií v účetním deníku

Detekce nestandardních evidenčních cen u příjemek

Predikce nepřítomností

Predikce prodeje

Přednabízení dodavatelů  

Nenechte konkurenci žádný náskok a pořiďtě si Machine Learning do svého HELIOSu ještě dnes. Buďte s námi o krok napřed! 

Akční cena za scénář pro jednu databázi je 2600 Kč bez DPH + roční systémová podpora 1100 Kč bez DPH. Pro konkrétní cenu pro Vaši licenci se neváhejte obrátit na svého obchodníka.

Tato cenová nabídka je dočasně zvýhodněná, takže s jeho dokupem určitě neváhejte.

Pokud byste se o tématu strojového učení rádi dozvěděli více, můžete se podívat na naše webové stránky nebo zhlédnout náš zákaznický webinář.

Rea Křížová
Brand Manager HELIOS iNuvio