Obchodní sklad

Sklad musí ve velkých firmách pracovat jako dobře namazaný stroj

Hlavní vlastnosti agendy Sklad

Základní funkce
 

Sklad musí ve velkých firmách pracovat jako dobře namazaný stroj. Není zde prostor pro chybu a vše je promyšleno a spočítáno s nejvyšší přesností. Díky Nephritu bude váš sklad ještě o něco efektivnější. To vše i včetně vyhodnocení, díky kterému můžete vylepšovat své procesy a postupy.

 • Efektivita
 • Optimalizace

Evidence
 

Dokonalá evidence skladových zásob, zboží i materiálu na jednotlivých skladech a umístěních. Rozdílné způsoby ocenění zásob, FIFO, nebo průměrnou cenou a sledování jejich šarže, expirace, výrobních čísel, jakosti a variant. Zajištění účtování prvotních dokladů přímo dle přednastavení  a kontrola toku veškerých dokladů pro celý obchodní proces.  .

 • Účtování
 • Zásoby

Typy skladů
 

HELIOS Nephrite nabízí různé dimenze skladů i jejich různé typy, například reklamační, nebo komisní. Oceníte i EDI komunikaci.

 • EDI
 • Sklad

Centrální nákup

Díky centrálnímu nákupu řidíte vztahy se svými dodavateli naplno. Evidenci objednávek, optimalizaci, rezervaci, příjem, párování a nákladovost.

 

 • Evidence
 • Optimalizace

Kontrola vztahů
 

Systém převezme kontrolu vztahů s vašimi zákazníky.  Generuje návazné doklady, dodací listy, faktury i jejich úhrady. Aplikuje cenotvorby, bonusy a slevy.

 • Přehledy
 • Fakturace

Logistika
 

Logistiku integruje na následnou dopravu, která obsáhne evidenci vozidel, plánovače tras nebo jednotlivých jízd.
 

 • Doprava
 • Evidence

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.

+420 244 104 111