Phishing Management

Bezpečnost vašich dat začíná a končí uživatelem.

Otestujte svoji firmu a vyškolte své zaměstnance

Využijte možnosti vylepšení ochrany vašich firemních dat.

Pomocí simulovaných phishingových kampaní vyškolíte své zaměstnance v rozpoznání útočných e-mailů, které jsou hrozbou pro celou vaši společnost.

Předcházejte kybernetickým útokům, s našimi službami proškolíte své zaměstnance, získáte komplexní představu o kvalitě vašeho firemního zabezpečení v podobě přehledného reportu a rádi vám zajistíme i potřebná IT školení pro maximalizaci ochrany vašich dat.

Phishing Awareness Management

Phishing Awareness Management je souborem simulovaných Phishingových kampaní s cílem primárně určit Phishing Score organizace, zahájit vzdělávání a simultánně s probíhajícím vzdělávacím programem pokračovat mapováním pokroků v informovanosti uživatelů.

Analýza informovanosti

Abychom vám dokázali správně nastavit bezpečnoství procesy, musíme prvotně zanalyzovat váš stávající stav a úroveň zabezpečení vaší firmy. Analýzy informovanosti nám pomáhá zjistit míru znalostí vašich zaměstnanců a odhaluje slabá místa ve vaší společnosti.

Trénink povědomí uživatelů

Důležitou součástí ochrany vašich firemních dat jsou zaměstnanci. Jejich virtuální chování je klíčovým faktorem pro udržení kybernetické bezpečnosti. Pro kvalitní edukaci v praxi využíváme Phishingových kampaní.

32let v oboru

30% podíl na trhu

15397zákazníků 

Phishingové kampaně

Prostřednictvím simulovaných podvodných e-mailů snadno zjistíte potenciální úspěšnost případného útoku při snaze vylákat přihlašovací
údaje, či kliknout na podvodný odkaz.

Možnost bezpečnou formou otestovat připravenost zaměstnanců na skutečné hrozby. Pomáhá k nastavení účinných nástrojů prevence.

Často kladené dotazy

1. Proč bychom měli řešit kyberbezpečnost?

V posledních letech rapidně stoupá množství kyberútoků. Za rok 2022 vzrostl počet útoků až o 20%. Téma kyberbezpečnosti se stává absolutně strategickou oblastí pro komerční i nekomerční subjekty na trhu.

Využití možnosti zvýšení zabezpečení a proškolení zaměstnanců je důležitým tématem pro každou společnost a můžeme vám pomoci se zabezpečením vašich dat a zvýšením povědomí vašich zaměstnanců v této oblasti.

Z dlouhodobého hlediska tak předejdete hackerským útokům a ochráníte vaši firmu před ztrátou dat.

2. S čím mi pomůže Phishing management?

Phising management se zabývá především předcházení lidské chybovosti. Počítačové sítě jsou často intenzivně zabezpečovány před útoky z vnějšího prostředí. Přitom dle statistik je drtivá většina útoků, téměř 90%, provedena zevnitř organizace. Kybernetický útok je tedy testem kombinace technických mechanismů a lidského faktoru. Nebezpečí představuje uživatel sám. 

Pomáháme firmám kvalitně proškolit své zaměstnance a předcházet tak zbytečné ztrátě dat. Tato edukace zvyšuje připravenost proti externím útokům a posiluje povědomí o problematice v celé firmě.

3. K čemu jsou dobré Vulnerability testy?

Testování zranitelnosti se ale stává standardním procesem v každé zodpovědné společnosti. V praxi testujeme jak vnější, tak vnitřní ohrožení sítě, zabezpečení serverů, aktuálnost programů, koncová zařízení, síťové prvky.

Těmto testům předchází úvodní analýza, výstupem testu je technický report, který detailně popisuje rizika, včetně klasifikace míry ohrožení. Zpráva odhaluje kritická místa, ale zároveň navrhuje nápravná opatření.

Vulnerability management pomáhá odhalit slabá místa společnosti, která by mohla být potenciálním ohrožením pro její bezpečnost. 

4. Jak probíhá nákup těchto služeb?

Postup nákupu těchto služeb je velmi jednoduchý, poptejte naše služby pomocí kontaktního formuláře a velmi brzy se vám ozveme s dalšími kroky. 

Pro realizaci není nutná žádná technická podpora či jiná významná součinnost, vše za vás vyřídíme a vy už se můžete těšit na proškolené zaměstnance a zabezpečená data.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

Není to to pravé?

Řešení pro každou firmu


Jsme

Střední firma

Zkrotit procesy rostoucí firmy a podpořit růst podnikání. Úkol přesně pro iNuvio.


Jsme

Velká firma

Systém, který vyhoví a přizpůsobí se i těm nejnáročnějším požadavkům společnosti.