Projektové řízení

Projekty vyžadují excelentní plánování, organizaci i měření v reálném čase.

Hlavní vlastnosti agendy Projektové řízení

Základní funkce
 

Projekty vyžadují excelentní plánování, organizaci i měření v reálném čase. To vše najdete v moderní agendě projektového řízení pro HELIOS Nephrite.

  • Plánování
  • Měření

Plánování a nákup
 

Získáte nástroj ke snadnému sledování interních i externích projektů od A do Z. Vše začíná detailním plánováním času, zdrojů i dalších kapacit. Pokračuje nákupem, a to prostřednictvím vlastní organizace, nebo skrze třetí strany.

  • Nákup
  • Sledování

Chytré WorkFlow


Díky napojení na chytré workflow, bude každá složka vašeho projektového týmu vědět, co a jak dělat. A snadno přijme, vypracuje, zkontroluje i předá svoji část projektu.
 

  • Kontrola
  • Informace

Dokumentace

Projektová dokumentace bude organizovanější skrze integrovaný document management system, nebo napojením na externí nástroje typu Sharepoint.

 

  • Sharepoint
  • DMS

Ekosystém
 

Díky ekosystému Nephrite se projektové plánování snadno začlení do ostatních agend. Fakturace, docházka, nebo třeba sklady. Vše budete mít pod jednou střechou a budete mít totální kontrolu nad projekty i firmou.

  • Propojení
  • Kontrola

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.

+420 244 104 111