Plug-in Roger Platba umožňuje pohodlné zasílání faktur s dlouhou splatností z prostředí HELIOS iNuvio přímo k profinancování. Díky tomu nemusíte čekat, až váš odběratel zaplatí, a peníze budete moci ihned investovat zpět do vašeho podnikání. Faktury, u kterých chcete zkrátit splatnost, jednoduše označíte ve svém HELIOSu. Do 3 dnů obdržíte na váš účet 75 % z hodnoty faktur a zbylých 25 % dostanete po zaplacení odběratelem.

Toto řešení jsme vytvořili ve spolupráci s partnerem Platební instituce Roger a.s.

Roger Platba

Určeno pro: HELIOS iNuvio

Prověřte si svého odběratele

Uzavíráte-li obchod, může se vám hodit informace, zda proti vašemu partnerovi Roger umí financovat. Lépe se vám tak bude vyjednávat o cenových a platebních podmínkách. Stačí dát hledat IČ odběratele v databázi Všech financovatelných organizací.

Dopředu víte, které faktury mohou být financovány

Ihned po instalaci plug-inu se napáruje seznam financovatelných firem s vašimi odběrateli. Díky tomu je proces rychlejší, bez nutnosti hodnocení bonity odběratele.

Automatizace šetří práci účetní

Zaúčtování všech transakcí probíhá automaticky. Plug-in za vás nebo vaši účetní vyřeší účtování pohledávky, párování plateb, generování přijaté faktury za poplatek apod.

Digitalizace eliminuje chyby

Faktury jsou přes API napojení elektronicky odesílány přímo z Heliosu, což eliminuje chyby vznikající manuálním přepisováním a šetří váš čas.

Vaše data jsou v bezpečí

 Data putují pouze do platformy Roger, která je pod dohledem ČNB. Přenos je zabezpečený díky SSL certifikátu naší domény a samotná data jsou při přenosu šifrována. Vaše obchodní informace se tak nedostanou do špatných rukou.

Videa

Reference

"Zaměřujeme se na kuchyňské potřeby, doplňky do kanceláře nebo i vybavení na zahradu. Naše portfolio produktů je velmi široké a musíme reagovat na rychle se měnící poptávku. A to se nám daří i díky financování od Rogera a využívání plug-inu do HELIOS iNuvio. Peníze za námi vybrané faktury máme během tří dnů na účtu, a tak můžeme lépe plánovat objednávky a další investice. Instalace plug-inu byla jednoduchá a ze strany Rogera se nám dostalo nejen technické podpory."

Martin Jirovec - jednatel
DOMO SERVICE, spol. s r.o.

"V NERA Displays si svoje výrobky sami navrhujeme, technicky zpracováváme, vyvíjíme i vyrábíme. A proto musíme mít neustále k dispozici provozní finance dostupné na investice a inovace. Díky plug-inu Roger Platba v HELIOS iNuvio se nám to daří. Peníze za námi vybrané faktury máme na účtu do tří dnů a můžeme s nimi dál pracovat. Ubyla nám administrativa, vše je vyřešeno jedním kliknutím."

Bořivoj Babáček - manažer expedice a obchodu
NERA DISPLAYS s.r.o.

Máte zájem o naše služby?

Jan Škarban

Vedoucí nepřímého obchodu HELIOS

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

HELIOS usnadní běh firmy


HELIOS Easy

Mála firma

Rozjezd startupu či stabilita menšího podnikání plně pod vaší kontrolou. Ukážeme vám, jak nato.


HELIOS iNuvio

Střední firma

Zkrotit procesy rostoucí firmy a podpořit růst podnikání. Úkol přesně pro iNuvio.


HELIOS Nephrite

Velká firma

Systém, který vyhoví a přizpůsobí se i těm nejnáročnějším požadavkům společnosti.