Případová studie

 ALBI Česká republika a.s. vsází na HELIOS Nephrite

Vítejte v Albi světě

Stejně jako praotec Čech zavětřil na Řípu mléko a strdí, tak i Antonín Kokeš, spoluzakladatel a majitel Albi, před více než 20 lety vycítil, že práce může být zábava. Český národ, mlékem a strdím už tak trochu unaven, potřeboval tehdy nějakou vzpruhu.


Schopnost bavit se, hrát si a umět vyjádřit hluboké city je nám sice vlastní, nebývá ovšem na škodu ji trochu podpořit! Věříme, že i produkty Albi k tomu pomáhají a že naše hry, dárky a přání utužují v Češích humor a hravost. Ať už se jedná o trochu té soutěživosti (kdo uspěje ve vědomostní hře?), nebo o romantické chvíle ve dvou, vždy pomáháme lidem více si užívat radost a lépe vyjadřovat, co k ostatním cítíme. Zkrátka – děláme, co nás baví, a doufáme, že to zase baví vás!

Stejně jako se v dobré kuchyni vaří jídla rozmanitých chutí a vůní, tak i v Albi kuchyni vznikají každý den další a další „pochoutky“. A stejně jako dobré jídlo sbližuje, i my se snažíme lidi spojovat – ať už rozchechtanou zábavou s kamarády, nebo zasněnými texty pro romantické duše.

HELIOS Nephrite v Albi Česká republika a.s.


Přechod na Nephrite byla jasná volba.

„Chceme být u všeho mezi prvními, proto
byl přechod jasná volba. Těšíme se,
že HELIOS Nephrite poroste dál společně
s námi."

Jan Hajič
IT manažer Albi Česká republika a.s.

Spolupráce mezi společnostmi ALBI a Asseco solutions se datuje již od roku 2005, kdy jsme implementovali náš předcházející systém HELIOS. 
Oboustranná důvěra pak stála za rozhodnutím realizovat jako jeden z prvních migračních projektů právě s tímto zákazníkem.

Stál před námi úkol převést kompletní účetní, mzdovou i prodejní agendu do Nephritu tak, aby prakticky žádný uživatel systému nepocítil diskomfort.

To se nakonec podařilo a již v červenci 2020 si zákazníci v jednom z 31 značkových obchodů mohli koupit zboží pro radost právě i díky novému systému HELIOS Nephrite.

Klíčové aspekty migrace

Přístup přes webové rozhraní.

Moderní nový vzhled a ovládání.

Získat co nejdříve všechny aktuální novinky a funkce systému.

Řada nových modulů, které v Greenu nebyly k dispozici.

Máte zájem
o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

+420 244 104 111

Poptávkový formulář