Vunerability Management

Otestujte sílu své IT infrastruktury a předejděte kybernetickým útokům.

Prověřte bezpečnost vašeho IT s našimi odborníky

Otestujte zranitelnost vaší IT infrastruktury a odhalte potenciální a stávající bezpečnostní rizika dříve, než budou odhalena skutečným útočníkem.

Pomocí automatizovaného procesu jsme schopni nalézt bezpečnostní rizika v široké škále testovaných zařízení a doporučit typ jejích náprav.

Pravidelným testováním a odstraňováním bezpečnostních rizik docílíte snížení kybernetických hrozeb.

Vulnerability Management

Vulnerability Management je klíčovým procesem pro ochranu vašeho firemního IT. Jedná se o soubor aktivit, které vám dlouhodobě pomohou předcházet externím hackerským útokům. Naši odborníci vám v rámci této služby odhalí slabá místa vašeho firemního systému, zanalyzují jej a navrhnou odpovídající řešení.

S čím vám pomůžeme?

  • Vyhodnocením zranitelnosti IT infrastruktury zvenčí/zevnitř digitálního perimetru

  • Vyhodnocením slabých míst, zabezpečením serverů a pracovních stanic

  • Vyhodnocením zranitelnosti nainstalovaných aplikací

  • Vyhodnocením patch managementu serverů a pracovních stanic

  • Manažerským reportem pro vedení firmy

  • Doporučením nápravných opatření pomocí technického reportu

  • Doplňkovými službami, které vám pomohou (opakované testování, provádění nápravných rizik)

32let v oboru

30% podíl na trhu

15397zákazníků 

Často kladené dotazy

1. Proč bychom měli řešit kyberbezpečnost?

V posledních letech rapidně stoupá množství kyberútoků. Za rok 2022 vzrostl počet útoků až o 20%. Téma kyberbezpečnosti se stává absolutně strategickou oblastí pro komerční i nekomerční subjekty na trhu.

Využití možnosti zvýšení zabezpečení a proškolení zaměstnanců je důležitým tématem pro každou společnost a můžeme vám pomoci se zabezpečením vašich dat a zvýšením povědomí vašich zaměstnanců v této oblasti.

Z dlouhodobého hlediska tak předejdete hackerským útokům a ochráníte vaši firmu před ztrátou dat.

2. S čím mi pomůže Phishing management?

Phising management se zabývá především předcházení lidské chybovosti. Počítačové sítě jsou často intenzivně zabezpečovány před útoky z vnějšího prostředí. Přitom dle statistik je drtivá většina útoků, téměř 90%, provedena zevnitř organizace. Kybernetický útok je tedy testem kombinace technických mechanismů a lidského faktoru. Nebezpečí představuje uživatel sám. 

Pomáháme firmám kvalitně proškolit své zaměstnance a předcházet tak zbytečné ztrátě dat. Tato edukace zvyšuje připravenost proti externím útokům a posiluje povědomí o problematice v celé firmě.

3. K čemu jsou dobré Vulnerability testy?

Testování zranitelnosti se ale stává standardním procesem v každé zodpovědné společnosti. V praxi testujeme jak vnější, tak vnitřní ohrožení sítě, zabezpečení serverů, aktuálnost programů, koncová zařízení, síťové prvky.

Těmto testům předchází úvodní analýza, výstupem testu je technický report, který detailně popisuje rizika, včetně klasifikace míry ohrožení. Zpráva odhaluje kritická místa, ale zároveň navrhuje nápravná opatření.

Vulnerability management pomáhá odhalit slabá místa společnosti, která by mohla být potenciálním ohrožením pro její bezpečnost. 

4. Jak probíhá nákup těchto služeb?

Postup nákupu těchto služeb je velmi jednoduchý, poptejte naše služby pomocí kontaktního formuláře a velmi brzy se vám ozveme s dalšími kroky. 

Pro realizaci není nutná žádná technická podpora či jiná významná součinnost, vše za vás vyřídíme a vy už se můžete těšit na proškolené zaměstnance a zabezpečená data.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

Není to to pravé?

Řešení pro každou firmu


Jsme

Střední firma

Zkrotit procesy rostoucí firmy a podpořit růst podnikání. Úkol přesně pro iNuvio.


Jsme

Velká firma

Systém, který vyhoví a přizpůsobí se i těm nejnáročnějším požadavkům společnosti.