Výroba

Potřebujete mít v každém okamžiku přesné informace o stavu výroby, plánovaných aktivitách i realizovaných zakázkách? Pomůžeme vám je získat rychle a efektivně.

Hlavní vlastnosti agendy Výroba

Nabídkové řízení
 

Díky velmi propracovanému nabídkovému řízení má výrobní ředitel již v obchodní fázi konkrétní informace o tom, co se ve výrobě chystá a jaké to má dopady na plán výroby. Tvorba TPV založená na kódech změn s datovou platností umožňuje přesnou evidenci vývoje výrobní dokumentace.
 

 • Efektivita
 • Evidence

Sledování nákladů
 

Funkce výpočtu plánovaných výrobních nákladů nabízejí detailní pohled na složení výrobní ceny s možností simulace alternativ vzniku nákladů.

 • Náklady
 • Optimalizace

Plánování výroby
 

Proces je podporován funkcemi pro tvorbu výrobních objednávek a pro plánování a kontrolu dostupnosti materiálu a zdrojů.

 • Plánování
 • Sklad

Optimalizace

Součástí plánování výroby je vlastní APS s optimalizací mezioperačních časů a řazení dávek na jednotlivých pracovištích. Evidence výroby prostřednictvím čárových kódů, dotykového displeje, či jiných zařízení poskytuje dokonalý přehled o rozpracovanosti.
 

 • Evidence
 • Čárové kódy

Analýza
 

Porovnání plánovaných a skutečných výrobních nákladů umožňuje odhalení míst, kde dochází k překročení nákladů a míst, kde je možné náklady snížit. Systém je připraven reagovat pružně na neočekávané skutečnosti, jako je například nemoc pracovníka, odstávka stroje, nebo realizace urgentní zakázky s nejvyšší prioritou.

 • Optimalizace
 • Efektivita

Vizualizace a EDI
 

Plánovací tabule ve výrobě poskytuje možnost sestavení výrobního plánu a jeho interaktivní vizualizaci.

Také ve výrobě oceníte i EDI komunikaci.

 

 • Vizualizace
 • EDI

Často kladené dotazy

V čem se systém liší od své konkurence?

Jsme tradiční firma, která systém staví od začátku pro využití v českém i slovenském prostředí. Navíc disponujeme vlastním inovačním oddělením a neustále posouváme schopnosti systému HELIOS Nephrite kupředu. Dbáme na funkčnost a reálnou přidanou hodnotu všech inovací. S námi dostanete skutečně funkční řešení, nejen balíček líbivých slov, která k ničemu nevyužijete. 

Jak probíhá migrace ze systému HELIOS Green na Nephrite?

Jednoduše. Stačí podepsat smlouvu a přechod na nových systém zabere jen pár dní. Navíc garantujeme funkčnost a zachování dat všech stávajících řešení v novém Nephritu. 
Po migraci prostě najdete svá stará data v novém prostředí.

Kolik Nephrite stojí?

Vždy se jedná o řešení připravené na míru vašim potřebám. Bez předchozí analýzy vašich procesů a potřeb nemůžeme cenu odhadnout.  Ale přínos pro naše zákazníky je tak zásadní, že návratnost této investice se projeví již v prvních letech po implementaci.
 

Jak dlouho trvá implementace systému HELIOS Nephrite?

V závislosti na požadavcích se jedná o jednotky měsíců. Klademe důraz na dokonalé pochopení všech interních procesů firmy, takže tato část tvoří většinu času, potřebného k nasazení produktu.

Jak poznáme, že je pro nás Nephrite optimální?

V našem portfoliu produktů najdeme i řešení pro menší a střední firmy. Naši odborníci velmi rychle zjistí, zda je vaše firma optimální pro HELIOS Nephrite, který je nejdokonalejším a nejkomplexnějším systémem na trhu. Případně  pro jiný z našich  produktů, který pro vaše potřeby poskytne lepší poměr ceny a výkonu.

Je možné si HELIOS Nephrite vyzkoušet?

Samozřejmě. Máme připravené testovací prostředí plné nejrůznějších dat. Rádi přijedeme vše předvést a seznámíme Vás s možnostmi systému HELIOS Nephrite. Pokud máte o ukázku zájem, neváhejte se nám ozvat. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.

+420 244 104 111