Chytrá řešení nejen pro obchodní a servisní firmy

Průvodce řešeními pro váš digitální svět a moderní podnikání.

Najdete inspiraci a informace, které vám pomohou zefektivnit a zjednodušit vaše pracovní procesy.

Procesy, které řešíte a my vám s nimi umíme pomoci.

Evidence knihy jízd pro plátce i neplátce DPH 

AUTOMATICKÁ KNIHA JÍZD DLE LEGISLATIVY

Prodej a expedice zboží přes eshop a marketplace

PRODEJ A EXPEDICE JEDNODUŠE

Péče o zákazníka 

CESTA K ZÁKAZNICKÉ SPOKOJENOSTI VEDE SKRZ AUTOMATIZACI

Optimalizujte své servisní operace s našimi inovativními aplikacemi! 

 EFEKTIVNÍ A POHODLNÁ  ŘEŠENÍ PRO KAŽDODENNÍ PRÁCI

Optimalizujte péči o zákazníka přímo v terénu s našimi aplikacemi! 

VE SPOJENÍ I MIMO FIRMU


Chytrá řešení nejen pro obchodní a servisní firmy.

Evidence knihy jízd pro plátce i neplátce DPH

Dle finančního úřadu a inspekce práce musí knihu jízd evidovat plátci DPH a neplátci DPH, kteří nepoužívají paušál, aby si mohli uplatnit reálné náklady za pohonné hmoty. Proto je nutné podrobně evidovat provoz služebního auta. 

Automatická kniha jízd přes GPS je inovativní systém, který využívá GPS k automatickému sledování a zaznamenávání informací o každé jízdě. Tento pokročilý technologický nástroj poskytuje řidičům přesné a spolehlivé údaje o jejich pohybu na silnici. 

Jednou z hlavních výhod automatické knihy jízd přes GPS je eliminace potřeby manuálního zaznamenávání jízd. Řidiči již nemusí ručně vyplňovat papírové knihy nebo vkládat údaje do aplikace. Systém automaticky a přesně sbírá veškeré potřebné informace, což šetří čas a minimalizuje možnost chyb. 

Automatická kniha jízd je bez problémů akceptována finančními úřady. 

Kdo naší aplikaci využije?

V public sektoru:

 • Starosta a zastupitelstvo
 • Referenční vozy samosprávy
 • Terénní služby pro obyvatelstvo

V podnikatelském sektoru: 

 • Obchodní zástupce, servisní technik 
 • Manažerské pozice 
 • Referentské vozy

Aplikace vhodná také pro Veřejný sektor

Prodej a expedice zboží přes eshop a marketplace

Jak to funguje?

 • Zákazník objedná zboží na eshopu, který lze velmi jednoduše připravit pomocí aplikace MajorShop. Ten zajistí, že objednávka automaticky proteče do HELIOS iNuvio 
 • Skladník pomocí mobilního terminálu s aplikací Mobilní skladník vyskladní požadované položky, zabalí a balík opatří štítkem dle požadovaného přepravce. To zajistí aplikace Balíkobot. Zákazník obdrží informaci o expedici ve které je přiložen track-link pro sledování zásilky. Track-link opět dodá aplikace Balíkobot 
 • Poslední fáze - tzv. poslední míle - je klíčovým bodem cesty zboží k zákazníkovi. Chceme, aby bylo vyzvednutí co nejvíce usnadněno, a proto vám nabízíme pomoc voicebota Telma AITelma AI může kontaktovat vaše zákazníky a jednoduchým call scriptem je upozornit na vyzvednutí zásilky nebo domluvit prodloužení uložení balíčku. 

V dnešní době je stále populárnější prodej přes marketplace známých eshopů jako Alza, Mall, Kaufland nebo Amazon. Elektronickou komunikaci s těmito platformami zajišťuje například BaseLinker. Pro integrovanou správu dat s HELIOS iNuvio doporučujeme použití komunikačního můstku na BaseLinker, který automaticky synchronizuje veškerá potřebná data pro tyto marketplace. 

Péče o zákazníka a automatizace obchodních a marketingových nástrojů 

Proces od A do Z

1. Voicebot Telma - Oslovujeme vás osobněji: Telma AI můžeme provést nejrůznější úkoly, od odesílání upomínek až po sběr zpětné vazby. Tento inteligentní voicebot vám umožňuje komunikovat se zákazníky prostřednictvím hlasových hovorů, což přináší osobnější a interaktivnější zážitek. 

 • Připomenutí schůzky 
 • Upozornění na nezaplacené fakturu 
 • Pozvánka na schůzku, setkání případně nabídka nového zboží 

2. Coripo CRM - Lepší porozumění vašim potřebám: S pomocí Coripo CRM sledujete veškeré interakce s vašimi obchodními partnery, lépe porozumíte jejich potřebám a preferencím. Tímto způsobem můžete poskytnout ještě lepší služby a reagovat na všechny požadavky rychleji a efektivněji. Veškerá komunikace je na jednom místě, dostupná odkukoliv. 

3. Marketingová aplikace Quanda - Nabízíme vám to, co potřebujete: Quanda umožňuje vytvářet cílené kampaně a personalizované nabídky přesně podle vašich preferencí. Díky analýze dat z Coripo CRM dokáže identifikovat vaše potřeby a přizpůsobit vaše nabídky tak, aby byly pro všechny skutečně relevantní. 

S naším komplexním řešením využívajícím Telmu, Coripo CRM a Quandu vám můžeme garantovat osobní a výjimečný zážitek s našimi službami. Navíc vám poskytneme profesionální podporu a poradenství při nasazení těchto nástrojů do vašeho podnikání. 

Optimalizujte své servisní operace s našimi inovativními aplikacemi! 

Jste servisní technik hledající efektivní a pohodlná řešení pro vaše každodenní práce? S našimi aplikacemi máme pro vás přesně to, co potřebujete k úspěchu. 

1. Coripo Servis - Centralizovaná správa služeb: S Coripo Servisem máte veškeré informace o servisních zakázkách na dosah ruky. Snadno zjistíte historii servisů, plánujete nové úkoly a komunikujete s klienty. Díky centralizovanému systému se vaše práce stane efektivnější a přehlednější. 

2. Voicbot Telma - Chytrý asistent v hlasovém formátu: Telma AI je váš nový nejlepší kolega, který vám usnadní komunikaci s klienty. Po vykonání servisu Telma AI může automaticky zavolat klientovi a zjistit, zda je spokojený s provedenou prací nebo zda má další dotazy. To vše zcela bez zásahu lidského operátora. 

3. Kniha jízd - Správa vaší pracovní cesty: S aplikací Kniha jízd už nikdy neztratíte přehled o vašich pracovních trasách. Automaticky si zaznamenává všechny vaše pohyby, což vám usnadňuje plánování tras a využívání pracovního času efektivněji. Vykazování služebních a soukromých jízd nikdy nebylo efektivnější. 

4. Gatema mobilní skladník - Rychlá expediční řešení: Po vydání náhradních dílů při servisu vám Gatema mobilní skladník umožní snadné a rychlé zaznamenání skladových operací. S mobilním terminálem máte veškeré informace o skladových zásobách vždy po ruce, což vám usnadní práci a zkrátí čas potřebný k expedici. Vydání materiálu spotřebovaného na servisním zásahu je efektivní a stále máte aktuální přehled o stavu zásob v autě. 

Optimalizujte péči o zákazníka přímo v terénu s našimi aplikacemi! 

Jste na cestách a přesto chcete poskytnout svým zákazníkům nejlepší možnou péči? S našimi aplikacemi máte veškeré nástroje přímo ve vašem mobilním zařízení, abyste mohli úspěšně a efektivně spravovat vztahy se zákazníky i na cestách. 

1. Coripo CRM - Váš spolehlivý průvodce v péči o zákazníka: S aplikací Coripo CRM máte veškeré informace o vašich zákaznících vždy po ruce. Snadno si můžete zobrazit historii jejich interakcí s vaší firmou, plánovat další kroky a vést efektivní komunikaci. Díky centralizovanému systému zlepšíte svou produktivitu a poskytnete zákazníkům personalizovaný servis. 

2. Aplikace Kniha jízd - Vaše spolehlivé záznamník pracovních cest: Kniha jízd vám umožní snadno a přesně zaznamenávat vaše pracovní cesty. S automatickým sledováním vašich tras už nikdy neztratíte přehled o svých pracovních pohybech. Díky tomu budete moci lépe plánovat své návštěvy u zákazníků a využívat svůj čas efektivněji. Jednoduše rozdělíte své cesty na soukromé a služební. 

Viděli jste již naše další řešení, která se týkají tématu: 

Digitální kancelář v souladu s legislativou?

Pokud Vás naše řešení zajímají, více informací naleznete zde: AVA Svět | HELIOS

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

Miroslav Dašek

TeamLeader AVA Sales

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.